פינוי חנויות

משפצים או מחדשים את בית העסק ומעוניינים בשירות של פינוי חנויות?

אצלנו ב-שי פינוי דירה תוכלו ליהנות מפתרון מהיר ומקצועי למטרות פינוי חנויות לכל מטרה.

שירות זה מיושם על ידי צוותי עבודה מנוסים ומיומנים בראשותו של שי-גולד, קבלן עבודות פינוי בעל וותק מקצועי של למעלה מ-25 שנה.

השירות מיועד לשוכרי חנויות העומדים לקראת הליכי שיפוץ או חידוש בשטח החנות או לבעלי חנויות המעוניינים להשמיש את הנכס העומד לרשותם לצורך השכרתו.

עבודות הפינוי המיושמות על ידי צוותי הפינוי של שי פינוי דירה בשטח החנות מיושמים באמצעות מערכות ציוד מתקדמות המותאמות בין היתר לאופי וסוג התכולה המיועדת לפינוי.

פינוי חנויות איך מתבצע השירות

שירותי הפינוי שלנו מתבצעים באופן רציף לאורך מספר שעות ובפרק זמן קצר הם מאפשרים לשוכרי החנות או בעליה, ליהנות מחלל עסקי מרווח המיועד למטרות אחסון מחדש של פריטי תכולה חדשים.

עם סיום עבודות פינוי התכולה המיותרת משטח החנות, אנחנו ב-שי פינוי דירה, מאפשרים למזמיני השירות ליהנות ממגוון רחב של עבודות נלוות כגון:

סיוד קירות החנות, ניקוי יסודי של שטח החנות, חיטוי החנות,פעולות הדברה להרחקת מזיקים ומכרסמים משטח החנות וכדומה.

במידה וגם אתם מעוניינים להשביח את הנכס העסקי העומד לרשותכם או במידה וגם אתם עומדים לקראת הליכי שיפוץ ועיצוב מחדש של שטח החנות אותה אתם שוכרים, אצלנו ב-שי פינוי דירה תוכלו ליהנות מפתרונות שירות לכל מטרת פינוי בבית העסק.

פינוי חנויות מקצועי עושים רק עם המומחים של שי פינוי דירה

אנחנו בשי פינוי דירה מאפשרים לכל בעלי החנויות שביניכם, ליהנות משירותי פינוי מקצועיים ויסודיים המותאמים לאופי והיקף הפריטים המצויים בשטח החנות אותה אתם מעוניינים לפנות. שירות זה מיושם על ידי צוותי פינוי מנוסים ומיומנים בניהולו של שי –גולד, קבלן פינוי מוסמך בעל וותק מצקועי של למעלה מ-25 שנה בענף הפינוי.

מתמחים בפינוי חנויות לפני מכירה/השכרה

פינוי חנויות באמצעותנו, הינו שירות המאפשר לכם ליהנות מ-"ראש שקט" בכל אותם מקרים בהם אתם מעוניינים להשכיר או למכור את הנכס שבבעלותכם, כאשר מעבר למלאכת פינוי החפצים והתכולה המצויה בחנות, אנו דואגים לנקות, לסדר ולארגן את החנות וסביבתה על הצד הטוב ביותר!

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו