פינוי דירה מקצועי

שי פינוי דירות מקצועי

פינוי של דירה צריך לקחת בממוצע כיום עבודה. כל זאת בתנאי שיש תכנון מוקדם טוב,שמונע תקלות בזמן הפינוי. למעשה , יום הפינוי הוא יום אחד מרוכז שלקראתו עובדים ומתכוננים זמן רב. הכול מתחיל כאשר יש משפחה או יחידים שרוצים לעבור דירה. הסיבות למעבר דירה הם מגוונות אבל כולם הם בגלל רצון לעשות שינוי בחיים. או במקרים בהם חייבים לעשות שינוי בגלל שזה נכפה על האנשים. מעבר דירה כרוך בהרבה התרוצצות, הרבה מסמכים, הרבה עצבים וגם בכסף לא מעט. על מנת שהמעבר יהיה טוב וחלק צריך לעשות אותו עם חברה לפינוי דירה מקצועית שיש לה את כל האמצעים לעשות פינוי טוב, יעיל ומהיר.צריך למצוא חברה כזאת  בעיקר על סמך המלצות או דרך האינטרנט.

פרופיל חברת הובלות

חברת הובלות צריכה שיהיו לה מספר דברים. ראשית היא צריכה צוות עובדים טוב ומנוסה. מנהלי החברה ומנהלי הצוותות צריכים לתכנן את הפינוי. למרות שכל פינוי נעשה בדרכים דומות, הרי שבכל דירה יש שוני אחר. צריך ללמוד את הדירה להכיר את התכולה. את זה עושים המנהלים באמצעות סיור מוקדם במקום. במהלך הסיור גם מכירים את בעלי הבית. סוגרים את העניין הכספי, וחותמים על הסכם שמפורטים בו כל התנאים של העסקה. חברה לפינוי דירה צריכה גם שיהיו לה שירותים נוספים שקשורים בפינוי דירות. שירותי אריזה ,שירותי פירוק והרכבת ארונות, שירותי אחסון מיטלטלין, שירותי ניקיון, צביעה ועוד . בנוסף צריך שיהיה לה ביטוחים מתאימים. ביטוח צד שלישי, ביטוח נזקי גוף ונזקי רכוש.

ציוד ושירות

חברה לפינוי דירה צריכה להיות מצוידת בציוד טוב ותקין לטובת העבודה. מדובר בראש וראשונה במשאית מתוחזקת היטב שיש לה ארגז סגור. הארגז שומר על הרכוש של הלקוח בזמן ההעברה מפני רטיבות, רוח, אבק ועוד. היא צריכה מלאי של ארגזים לאריזה.לעובדים צריכים להיות מנשאי סבלים, עגלות סחיבה, מנופי הרמה ועוד כלים שונים לצורך ביצוע עבודות שונות. העובדים ישתמשו בחומרי אריזה שונים כמו ניילון נצמד שתפקידו להגן על הרהיטים בזמן המעבר. הגנה מפני שריטות חבלות ועוד. חברה לפינוי דירה צריכה לתת שירות טוב. העובדים צריכים להיות קשובים לצרכי הלקוחות. כל ההעברה צריכה להתנהל במהירות ויעילות. לקוח מרוצה הוא אינטרס של כל חברת הובלה. כי לקוח מרוצה ישלח עוד לקוח.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן