פינוי בית מתכולה בבני דרור וניקיון

מפנים בתים גם בבני דרור

מחירי הנדל"ן הפכו את הבתים בכל רחבי הארץ, ובפרט בלוקיישנים נחשקים כמו בני דרור, ליקרים מאוד. למרות זאת ישנם גם מצבים שבהם נכסים מוזנחים במידה כזו או אחרת, ולכן לאורך השנים נערמים בהם חפצים מיותרים ובנוסף הם הופכים למלוכלכים. חברה שמתמחה בפינוי בתים וניקיונם מאפשר לכם להחזיר את הבית למצבו המקורי והתקין – ריק מתכולה שאין בה צורך ונקי לחלוטין.

שי פינוי דירה – לעבודה יסודית ומוקפדת

לשי פינוי דירה למעלה מ-20 שנות פעילות מוצלחת בתחום ומספר רב מאוד של לקוחות מרוצים שכבר נהנו מהשירות המחויב והמוקפד שלנו. גם הפינוי וגם הניקוי מתבצעים באופן המקצועי ביותר וביעילות גבוהה מאוד, כך שגם אם מדובר בכמויות גדולות של פסולת ופריטים מיותרים, ובלכלוך רב, תוך זמן קצר הבית יעבור מהפך דרמטי – וייראה בדיוק כפי שהוא אמור להיראות ללא כל אותה תכולה לא נחוצה, וכמו כן מבריק.

למה אתם צריכים פינוי בית מתכולה וניקיון בבני דרור?

בחלק מהמקרים ישנו ניסיון לבצע את הפינוי והניקיון מבלי להזמין חברה שזוהי המומחיות שלה. חשוב להדגיש שמלאכת פינוי בית מתכולה תמיד אורכת זמן רב יותר מכפי שניתן להעריך לפני תחילת העבודות, ועוד כדאי לזכור שהרמת משקלים כבדים ע"י אנשים מיומנים עלולה להוביל לפגיעה ובפרט לכאבי גב. מעבר לכך, את התכולה שרוצים להיפטר ממנה אי אפשר להשאיר מחוץ לבית או ליד פחי אשפה – והעברתה לאתרים ייעודיים עלולה להאריך עוד יותר את משך העבודות.

מתי נדרש השירות?

שירות פינוי בית מתכולה מבני דרור וניקיון יסודי של הנכס נחוצים במקרים של אגרנות כפייתית, כשהבית היה לא מאוכלס במשך שנים רבות וגם כשמקבלים דירה בירושה והיא עדיין לא מוכנה למגורים, השכרה או מכירה עקב ריבוי החפצים הלא רלוונטיים שבה. בכל המקרים הנ"ל עלולים להסתתר בחללים השונים בבית גם חרקים או מכרסמים, וזוהי כמובן סיבה טובה הוספת להזמין חברה מקצועית.

איך מזמינים את השירות?

מתאמים איתנו מועד לביקור שלנו בנכס – בטלפון או ע"י מילוי טופס צור קשר באתר. לאחר שנגיע לבני דרור, כמובן בזמן נוח עבורכם, נוכל להבין מהו היקף העבודה הדרוש ובהתאם לספק הצעת מחיר מותאמת אליכם. 

פנו אל שי דירה להזמנת פינוי בית מתכולה מבני דרור וניקיון

כדי שאתם לא תצטרכו להתאמץ ולהסתכן שלא לצורך. הצוות המיומן של שי פינוי דירה ישלים את העבודה בזמן קצר, באחריות מלאה וגם בזהירות על-מנת שלא לגרום נזק לבית ולסביבה.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו