פינוי ירושות

קבלת ירושה היא סיטואציה מורכבת, גם כלכלית ובעיקר רגשית. מצד אחד מדובר בנכס, מן הסתם יקר ערך, וייתכן שגם התכולה כוללת פריטים בעלי שווי כספי. בירושה טמונים בוודאות זיכרונות רבים, ומצד שני יש גם לא מעט חפצים שכבר אין בהם תועלת אמיתית. בהתאם פינוי ירושות הוא שירות פרקטי אבל קודם כל חלק מתהליך ההתמודדות עם האובדן ולכן חייב להתנהל בשיא הרגישות.

שי פינוי דירה - שילוב של יעילות ורגישות

המפתח העיקרי לפינוי ירושה נכון הוא ניסיון. לאחר שכבר פינינו עזבונות וירושות במגוון רחב מאוד של מקרים, אנחנו יכולים להבטיח - וגם לקיים - שירות קשוב, סבלני, רגיש ובמקביל גם יעיל. דגש חשוב נוסף של שי פינוי דירה הוא יושרה ללא פשרות: אם תוך כדי הפינוי מתגלים חפצים שאתם לא מודעים לקיומם, ניידע אתכם מידית ונתנהל בהתאם להנחיות שתספקו.

את מלאכת הפינוי של כל החפצים שהחלטתם להוציא מהנכס נבצע במהירות אבל גם בזהירות, ועם מלוא תשומת הלב - כדי שלא ייגרם חלילה נזק לדירה או לאזורים המשותפים בבניין, ועל-מנת שלא תיווצר אי נעימות מול השכנים.

באילו מקרים אתם צריכים פינוי ירושה?

בחלק גדול מאוד מהדירות שמתקבלות בירושה ישנה תכולה שאין בה תועלת. חלק מהחפצים פשוט אינם שמישים לאחר שנים רבות, על אחרים אתם מעדיפים לוותר בגלל שהם מיושנים וכבר לא מתאימים לטעם הקיים, וממילא בכל בית כמעט יש פריטים לא מועילים. שירות פינוי ירושה מסייע לכם למיין, לסנן ובעיקר להוציא מהדירה את כל מה שלא תרצו שיישאר בה.

הפינוי חיוני גם כשרוצים להשכיר או למכור את הנכס, וגם כשרוצים לעבור לגור בו.

מתי נדרש פינוי ע"י צוות מקצועי מיומן?

מומלץ לבצע פינוי ירושות בעזרת הצוות המקצועי והמנוסה שלנו, וזאת מ-4 סיבות עיקריות:

א. קושי רגשי - עבור רוב בני האדם הוצאת חפצים שונים מדירה שהתקבלה בירושה, גם אם ברור שאין בהם צורך יותר, היא חוויה מטלטלת רגשית.

ב. קושי פיזי - היקף התכולה והמשקל של חלק מהפריטים מחייבים בדרך כלל מאמץ של ממש.

ג. זמן - ללא עזרת אנשי מקצוע, הפינוי עלול להימשך זמן רב מאוד. כתוצאה מכך גם מתעכבת האפשרות לנצל את הנכס, ונגרם נזק כספי.

ד. עמידה בדרישות החוק - חוקי העזר העירוניים קובעים כללים ברורים ולפעמים נוקשים לגבי הוצאת פסולת וגרוטאות למרחב העירוני. בחלק מהמקרים נדרש גם פינוי לאתרים רחוקים מהדירה. אנחנו מצוידים כמובן בכלי רכב מתאימים כך שלא תסתבכו עם הרשויות.

איך מזמינים את השירות?

למרות הקושי המובן, מומלץ לא לדחות את פינוי הירושה - אלא פשוט להיעזר במי שזו המומחיות שלו. מוזמנים להתקשר כבר עכשיו לשי פינוי דירה, או להשאיר את הפרטים שלכם כאן באתר, ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

פנו אל שי פינוי דירה להזמנת שירות פינוי ירושות

אנחנו נגיע אליכם, נעבור ביחד אתכם על התכולה, נקשיב לכם כדי להבין מה תרצו לפנות ומה להשאיר - ועל הבסיס הזה תקבלו מאיתנו הצעת מחיר משתלמת מאוד. שירות פינוי ירושה מוצע בכל הארץ, בזמינות גבוהה, בשקיפות מלאה וכאמור ביעילות וברגישות.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו