פינוי דירות וירושות בחולון – מיון חפצים ניקיון וסדר

שי שירותי פינוי דירות וירושות בחולון

תכולה רבה או מאסיבית אינה משימה קלה, ובטח כאשר מדובר בדירת ירושה אשר מכילה ציוד של חיים שלמים.

אי לכך טוב לדעת שאין להתמודד עם משימה מעין זו לבד, אלא ניתן לקבל סיוע מקצועי ולהרוויח מכך את המרב.

איך אני יכול לעזור לך לפנות דירה בחולון

חברת "שי פינוי דירה" עוסקת בכול מה שנוגע לפינוי דירה – בין אם מדובר פינוי דירות וירושות בחולון, ובין אם מדובר בניקוי כלל התכולה שנשארת בדירה והדירה עצמה.

נשמע מבטיח? תשאלו לקוחות קודמים! כיצד גם אתם נהנים משירות יעיל מעין זה? מרימים טלפון אל שי בעליה של  חברת "שי פנוי דירה" וקובעים פגישה בלתי מחייבת, אליה מגיע נציג על מנת לבחון לעומק במה בדיוק מדובר, כאשר לאחר שהוא אוסף את כלל הנתונים, הוא יודע להציע הצעת מחיר מתחשבת ואף להתחיל להכין תוכנית פינוי נקודתית.

איך אני יכול לעזור לך לפנות ירושה בחולון

להבדיל מפינוי תכולה או פסולת מדירה, יש להבין שמשימת פינוי ירושה הינה משימה מעט יותר רגישה, ולו כי הלקוחות הרבה יותר מתקשים להרפות ואף לעבור על כלל התכולה אשר הייתה שייכת לאדם שקרוב אליהם.

אי לכך טוב לדעת שצוות "שי פינוי דירה" הנו צוות רגיש ומתחשב, ועל כן מראש ניתן לדעת שהוא לא יזרוק דבר בזלזול – גם כאשר מדובר בפינוי פסולת.

כמו כן הצוות מוכשר לא רק לסייע במיון ובמשימת הפינוי, אלא בין היתר הוא גם יודע כיצד לסייע להכין את הדירה למכירה, כך שהיא תיראה הכי טוב עבור קבלת המחיר הגבוה ביותר.

השירות שלנו כולל ניקיון, סדר, מיון חפצים

כבר ציינו שחברת "שי פינוי דירה" אינה רק מומחית בפינוי, אלא גם בכל מה שנוגע מסביב למשימה.

אי לכך נחדד שלרשות החברה צוותים ייעודיים גם עבור מטרה נוספת – החזרת הדירה להיות נעימה ומזמינה עבור מגורים.

אי לכך הצוותים השונים יודעים להציע שירותי חיטוי והדברה בהתאם לצורך, לסייד ולשפץ מגוון פרויקטים, לנקות את כלל הדירה והתכולה שנשארת בדירה וכמובן שגם לסדר את הדירה מחדש – כך שבתום הסיוע האיכותי הדירה לא רק תחזור להיראות כמו בימיה הטובים- אלא הרבה יותר טוב!

אנו בעלי ניסיון בפינוי דירות בחולון

חברת ש"י פינוי דירה" מעניקה את שירותיה בעיקר במרכז הארץ ולכן גם מחזיקה בניסיון נרחב בסיוע ללקוחות העיר חולון.

אי לכך, אם גם אתם תושבי העיר ובימים אלו עומדים אל מול משימת פינוי אשר מצריכה עזרה – טוב לדעת שכל שעליכם לעשות הנו פשוט מאוד – ליצור עמנו קשר!

ההיכרות המעמיקה עם העיר לימדה אותנו מהם חוקי העזר העירוניים, היכן יש ארגונים ששמחים לקבל תרומות וכדומה.

אנו מפנים רהיטים, מפנים מכשירי חשמל ותכולת דירה עמוסה

עבור הלקוחות החדשים, נציין שאנו בחברת "שי פינוי דירה" יודעים לפנות כל סוג של ציוד – כולל מכשירי חשמל כבדים ומאסיביים, ריהוט שאינו עובר בדלת ושנמצא בדירה ללא מעלית, שקיות בגדים, ערימות של חומרי קריאה, מבחר אוספים, כלי מטבח, פסולת וכדומה.

על מנת לעמוד  במשימה, אנו נעזרים לא מעט בציוד ייעודי, שבין היתר כולל מנופים, מכולות וצי של משאיות.

פינוי דירה מוזנחת ועמוסה בחולון

יש לכם דירה עמוסה שאתם מבקשים לפנות? אל דאגה! יש לכם דירה עמוסה בפסולת ושמעלה ריחות צחנה? אל בושה! יש לכם צורך בפינוי שנתפש בעיניכם כמאתגר? השאירו לנו את העבודה! חברת "שי פינוי דירה" מחזיקה ביותר מעשרים שנות ניסיון בתחום – ממנו גם אתם מוזמנים להרוויח!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו