הנהלים שלנו לפינוי ירושה

נהלים לפינוי ירושה

ירשתם דירה המאובזרת בפריטי תכולה שאינם נחוצים לכם? מעוניינים בשירותי פינוי ירושה? אצלנו ב-שי פינוי דירה, הצוות המוביל בישראל לפינוי ירושה, תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותי פינוי המיושמים באמצעות תכנית עבודה ונהלי עבודה מוסדרים המתבססים על הניסיון רב השנים שלנו בענף הפינוי. בשורות שלפניכם תוכלו למצוא מידע מורחב של הנהלים שלנו בפינוי ירושה.

פגישת עבודה ראשונית

על מנת לספק לכם את פתרונות הפינוי הטובים ביותר בתחום פינוי ירושה, אנו ב-שי פינוי דירה, דואגים להגיע לשטח הדירה המיועדת לפינוי, וזאת לצרכי התרשמות כללית מהיקף פריטי הירושה המיועדים לפינוי ובניית תכנית עבודה מוסדרת המשלבת בתוכה של שלבי הפינוי הנחוצים. במהלך פגישת העבודה, אנו נספק לכם מידע מקצועי על שיטת העבודה הייחודית שלנו ונעמיד לרשותכם הצעת מחיר המותאמת להיקף השירותים הנחוצים לכם.

מסמך התקשרות

כצוות פינוי מוביל העוסק ומתמחה בענף הפינוי כבר למעלה מ-25 שנה, אנחנו ב-שי פינוי דירה, מקפידים לערוך מסמך התקשרות אל מול כל אחד ואחת מלקוחותינו. מסמך זה נועד לצרכי הגדרת תנאי העבודה והתשלום בגינה והוא מבטיח לכם פעולת פינוי מקצועית ויעילה ובעיקר "ראש שקט" לאורך כל הדרך.

שלבי העבודה

  1. מיון תכולת ירושה- בשלב הראשון לעבודתנו, אנו דואגים למיין את כל פריטי התכולה אשר אינם נחוצים לכם וזאת על מנת שתוכלו לקבל החלטה סופית בנוגע לכל פריט תכולה: האם לפנות אותו או לשמור אותו ברשותכם.
  2. העברת התכולה למכולת פינוי הממוקמת מחוץ לדירה- לאחר שלב המיון אנו דואגים להעביר בצורה מסודרת ובטיחותית את כל פריטי התכולה המיועדים לפינוי, כאשר לצורך כך אנו נעזרים במערכות ציוד שונות העומדות לרשותנו.
  3. ניוד המכולה לאתרי פסולת ומחזור – השלכת הפסולת על ידינו מיושמת בהתאם לחוקי העזר המונהגים באזור בו פעלנו.

שירותים נלווים המוצעים על ידינו לאחר השלמת הליך הפינוי

במסגרת שירותי פינוי ירושה, אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות גם משירותי ניקיון וחיטוי דירות בהן בוצעה עבודת הפינוי. שירות זה משלב בתוכו מגוון רחב של פעולות ניקוי, חיטוי, סיוד וצבע בהתאם למצבה התחזוקתי של הדירה ובהתאם להזמנת השירותים הנלווים על ידי הלקוח/ה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו