אגרנות כפייתית באשדוד – פינוי דירה וניקיון

אגרנות כפייתית באשדוד

מהי אגרנות כפייתית? כיצד מרגיש אגרן כפייתי? מה אגרנים נוטים לאגור ואיך תצליחו לפנות דירה של אגרן?

עושים לכם ניקיון בראש, חברת ״שי ניקיון דירות״ מומחים בפינוי וניקיון דירות ובתים של אגרנים כפייתים. אך לפני הכל חשוב שנבין את הבעיה.

 מהי אגרנות כפייתי?

אגרנות כפייתית מוגדרת החל מהשנים האחרונות כבעיה נפשית לכל דבר ועניין, אגרנות כפייתית היא סוג של הפרעת חרדה אשר משולב עם אובססיביות וכפייתיות, אנשים אשר סובלים מאגרנות כפייתית, נוטים לאסוף פריטים וחפצים בצורה אובססיבית ומוגזמת ללא כל בקרה.

 כיצד מרגיש אגרן כפייתי?

אגרן כפייתית חי במחשבות והרהורים מיידים של חרדה ושל הרגשה שמשהו רע עלול לקרות או אחד הפריטים שלו ייזרק לפח, למשל, יש אגרנים שמאמינים שחפצים מסוימים עוזרים להם להיזכר באירועים ובחוויות מהעבר, והם מאמינים באמת ובתמים, שאם חפץ מסוים ייזרק לפח לא תהיה להם את היכולת ליזכור את אותו אירוע ולעיתים גם את האנשים שמשויכים לאותו אירוע או חוויה.

אגרנות כפייתית היא הפרעה שיכולה להיות קשה ומורכבת מאוד לעיתים, ולכן אין להקל ראש בדבר. יש לפעול בהתאם ולעזור לאותם אנשים שסובלים מהפרעה זו.

איך ומי מטפל בניקוי ופינוי של אגרנות כפייתיית?

שמי שי שטיקגולד ואני מפנה בתים בעל ניסיון של מעל ל- 20 שנות ניסיון, אני והצוות שלי יודעי את העבודה, אנו מקצועיים, מבינים עניין והכי חשוב אמינים ויעילים.

איך שי והצוות מבצעים את תהליך הפינוי והניקוי?

באמצעות פינוי דירתו של האגרן הכפייתי, חברת שי ניקיון מעניקים עזרה שהיא חד משמעית וגורמת לכך שהאגרן הכפייתי יחזור אל חיי היומיום שלו ויחיה אותם בצורה נורמטיבית ורגילה, ולא מתוך הבלאגן שהוא יצר לעצמו, וזאת תוך עדינות, אדיבות ושירותיות.

כמה זמן יקח לנקות דירה של אגרן?

אנו מתאימים את מקרה הדירה למספר העובדים שיגיעו, יש לנו צוות גדול של עובדים, ולכן אנו מאמינים שתוך מספר ימים עם צוות עובדים שעבר הדרכה על מצב האגרן, ואיך כל דבר משפיע עליו, השינוי יקרה במהרה ובמקצועיות. מדירה מוזנחת ומלאה באשפה, גרוטאות, חפצים שבורים, או כל אוסף שהוא, לדירה שהיא נקייה, רעננה, מצוחצחת ומסודרת.

כפי שצוין לעיל, אני והצוות שלי מפנים בתים במקצועי כבר למעלה מ- 20 שנה, ובמהלך שנות הניסיון שלנו בניקוי דירות של אגרנים כפייתיים, החזרתי דירות ובתים רבים לסדר והניקיון שבו היו לפני ההפרעה, זוהי ההצלחה שלנו. כמו גם שחוויתי, למדתי וראיתי שאגרנים כפייתיים לאחר פינוי הדירה מרגישים הקלה עצומה וממש מצליחים להתאפס ולחזור לשגרה. בניסיוני הרב ראיתי המון אגרנים שחזרו  לדרך החיים הנורמטיבית ולמוטב, רוצה לעשות את השינוי הגדול, ולהפוך בית שהוא מוזנח, מלוכלך ועמוס בפריטים לבית שהוא נקי ומסודר. אני ראיתי כבר הכל במהלך חיי המקצועיים, ועל כן אם אתם האגרנים, או שמא אתם מכירים אדם כזה ואתם רוצים שינוי, התקשרו עוד היום והזמינו פגישה, בה נברר איך אפשר יהיה להפוך את ביתכם, מבית מוזנח לבית נקי ופשוט לעבור לאיכות חיים חדשה ונכונה עבורכם. אני והצוות המנוסה שלי כאן בשבילכם, אל תתביישו בבעיה וההפרעה שלכם או יקירכם, אני מכיר את המצב של בתים מלוכלכים, מזוהמים ובתים אפילו שבני אדם לא יכולים לחיות בהם, או לא ראוי לחיות בהם. כפי שסיפרתי על עצמי, וכמו שאני יודע מהניסיון שלי, ואתם יכולים לבדוק מול אנשים שהשתמשו בשירותים שאנו מציע, אני רואה כל בית מבולגן כבית שאפשר להפוך למסודר.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו