הרבה משפחות יורדות מהארץ וזקוקות לפינוי בית

פינוי בתים 

משפחות רבות יורדות מהארץ לצערנו, בגלל המצב הכלכלי והביטחוני ,אך ישנן משפחות היורדות מהארץ בגלל שמצאו מקום עבודה טוב או נשלחו מהמדינה למטרת עבודה בחו"ל.  מה עושות משפחות אלה כשהן אמורות לעבור למדינה אחרת? מה יעשו עם תכולת הבית?  ובכו, חברה של פינוי בית מטפלת במקרים האלה, היא דואגת לפינוי התכולה, אם יש דברים שצריכים לזרוק היא מטפלת בהם ואם התכולה אמורה להישמר כי המשפחה תחזור בתוך תקופה מסוימת לארץ ובינתיים היא מעוניינת להשכיר את הדירה לתקופה בה היא תשהה בחו"ל, ישנם מחסנים ששומרים על תכולת הבית בחברה של פינוי בית.   השירות של שמירה על תכולת הבית במחסני ערובה עולה כמובן כסף , אך בעל הבית יודע כי התכולה שלו נשמרת ויש אף ביטוח המכסה מגניבה, שיטפון או שריפה.

חפצים יקרי ערך

אם יש לכם חפצים יקרי ערך שקיבלתם בירושה ואנכם מעוניינים בהם, כמו למשל מוצרי יודאיקה יקרים, תכשיטים או ריהוט יקר,  אפשר למכור אותם בגלריות לחפצי אמנות, הצעות מחיר יוערכו ע"י אנשים המומחים בתחום חפצי אמנות וכך תדעו את שווי הטובין.  יש חברה של פינוי ירושות העוסקת גם עם פינוי בית החבר הזו תוכל אף להעריך את החפצים באמצעות אנשים המבינים בחפצי ערך.

פינוי התכולה הנזרקת לעניים

כיום, כשהעוני נצא בכל מקום, חברות של פינוי בית מקיימות הרבה מצוות ולא דוגלות בזריקת התכולה שאתם אינכם מעוניינים בה. בגדים, שמיכות וכלי בית, יינתנו למשפחות עניות או נזקקות והחברה של פינוי בית אף יודעת למי לתת את החפצים הללו , היות והיא תמיד תורמת את החפצים הנזרקים למשפחות אלה. כך, הצוות של פינוי דירות ובתים שמח בנתינה ויודע כי הם מקיימים הרבה מצוות בכך שהם מתחשבים בעניים ועוזרים להם.

לא תכירו את הבית שלכם..

לאחר פינוי הדירה או הבית, הצוות משפץ את הקירות שזקוקים מעט לצבע ולתיקונים, מבצע ניקיון יסודי וריסוס והדירה שלכם תהיה רעננה ונקייה ותשתנה ללא הכר.  אתם תיהנו להיכנס לדירתכם ולגלות שם סדר וניקיון מופתי.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו