קונה עזבונות – השיטה האידיאלית

שי קונה עיזבונות – מהי השיטה האידיאלית ?

ניתן למצוא ברחבי הארץ מספר אנשי מקצוע אשר עוסקים ברכישת ירושות, אנשים שעוסקים במקצוע הנ"ל נקראים: קונה עיזבונות. אז מתי יש ניתן לפנות אל אנשים אלו? ובכן, ניתן לפנות אל קונה עיזבונות במידה ואדם קיבל דירה בירושה והדירה מלאה בתכולה, אם רוצים למכור רכוש בעל ערך ובמידה ורוצים לנסוע אל חוץ לארץ לתקופה ארוכה ולא יודעים מה לעשות עם הרכוש.

מיהו קונה העזבונות?

אז מיהו בעצם קונה הירושות? ובכן, חשוב לציין שאדם אשר עוסק בתחום זה הוא אדם שיש לו ניסיון רב בתחום .

אדם שהינו קונה ירושות יש לו ניסיון בכל מה שקשור להתנהלות עם רכוש גדול, רכוש ישן וכמובן מול רכוש עתיק הרכוש שנרכש על ידי קונה עזבונות כולל בתוכו כל מיני פריטים אותם ניתן למכור לסוחרים או לאספים כפי שהם ללא כל צורך לשחזר או לשפץ אותם .

רוכש של עזבונות לפריטים בודדים

ניתן למצוא ברחבי הארץ אנשים רבים אשר קיבלו בירושה דירות מרוהטות, עמוסות בתכולה מקיר אל קיר .

אנשים רבים מעדיפים גם לערוך את הפינוי בעצמם ואינם מבינים שמדובר בתהליך מאוד מסובך וקשה לבצע לבד תהליך זה ניתן לבצע על ידי שתי אופציות: כאמור, לבד ואילו האופציה השנייה היא לפנות אל חברות שעוסקות בתחום של פינוי (כמו למשל חברת "מומחה פינוי דירה") על מנת שאלו יבצעו את הפינוי עבורם .

כמו כן, אופציה נוספת אשר נחשבת כפחות מוכרת היא אופציית "קונה ירושות" .

קונה ירושות כפי שציינו קודם לכן, יכול להגיע אל הלקוח שזה עתה מנסה לבצע בכוחות עצמו את פינוי התכולה הדגושה שיש בדירתו ולהציע לו סכומים שונים עבור פריטים מסוימים בתכולה שמעניינים אותו כמו כן, ישנם קוני ירושות רבים שמעדיפים להציע סכום גלובלי ולרכוש את התכולה שקיימת בדירה .

כאמור, חברות שעוסקות בתחום הפינוי הן בדרך כלל גם בעלות מחלקה ספציפית שעוסקת ברכישת עזבונות

קונה עזבונות – קביעת מחיר התכולה

אז כיצד בעצם ניתן לקבוע את מחירה של התכולה שיש בדירתו של אדם שזה עתה ירש נכס? ובכן, קודם כל יש לקבוע לבד מחיר משוער של כל שווי החפצים. חשוב לציין – לא עושים שווי מדויק עבור כל חפץ וחפץ שיש בנכס וכן גם לא בוחנים האם התכשיט שמוצב ליד המיטה הוא תכשיט מלפני חמישים שנה והאם הוא עשוי מזהב.

לאחר מכן יש להזמין אל המקום קונה עזבונות .

קונה של עזובונת הוא בדרך כלל אדם שעוסק כמה שנים טובות בתחום, אדם שראה את כל סוגי התכולה שקיימים החל מרהיטים, תמונות, חפצי נוי, סכומים מזהב או מכסף ועד למכשירי חשמל (טלוויזיות, בלנדרים), בגדים וכן הלאה בדיוק בשל הסיבות הללו חשוב להבין שלרוב, קוני עזובונת הם אנשים הם טביעת עין חדה ולכן הסכומים שהם מציעים הם סכומים נכונים ומדויקים עבור התכולה שמוצגת מולו .

כמו כן, על מנת שלא "ליפול בפח" חשוב לבצע מספר מהליכים .

ההליך הראשון שיש לבצע זה "סקר שוק" ומדוע? ובכן, קודם כל אנו רוצים לוודא שקוני העזבונות שאנו מזמינים שיבדקו את התכולה שברשותנו הם אכן קוני ירושות אמינים, מקצועיים ובעלי ניסיון בתחום מעבר לכך, אנו גם רוצים לקבל עליהם המלצות בכדי להיות בטוחים במאת האחוזים שלא עובדים עלינו .

לאחר שקיבלנו עצת מחיר העבודה איננה מסתיימת

.

אז מהו השלב הבא שעלינו לבצע? ובכן, השלב הבא שעלינו לבצע הוא שלב של "הליך השוואת מחירים" .

בזכות "הליך השוואת מחירים" ניתן בעצם לדעת האם המחירים שקיבלנו הם אכן מחירים הוגנים או שמא קוני העזבונות מנסים לרמות אותנו או לרכוש חפצים יוקרתיים במחירים הרבה יותר מוזלים מומלץ להזמין מספר של קוני ירושות על מנת לקבל מספר של עצות מחיר .

חברת "מומחה פינוי דירה"

אז כיצד חברת "מומחה פינוי דירה" קשורה אל נושא קונה עזבונות? ובכן, התשובה טמונה בשאלה .

רגע לפני שנענה על השאלה המתבקשת, בואו קודם כל נכיר את החברה המדוברת אז ככה: חברת "מומחה פינוי דירה" היא אחת החברות המצליחות בארץ בכל הנוגע לתחום של פינוי דירות, פינוי משרדים, פינוי מחסנים, פינוי מפעלים וכן הלאה .

מדובר על חברה אשר קיימת כשנתיים בתחום והיא דוגלת בשני דברים עיקריים: נאמנות ואחראיות

.

עכשיו בנוגע לשאלתנו כיצד בעצם חברת "מומחה פינוי דירה" קשורה אל נושא של רוכשי עזבונות .

ובכן, בחברת "מומחה פינוי דירה" ניתן למצוא מחלקה שלמה אשר עוסקת אך ורק בקניית עזבונות אדם שזה עתה קיבל נכס בירושה והוא מעוניין למכור מספר פריטים או את כל התכולה שברשותו ואיננו יודע מה לעשות, יותר ממזומן לפנות וליצור קשר עם חברת "מומחה פינוי דירה" ובהקדם האפשרי החברה תשלח אל היורש נציג מטעמה .

אם בעל הירושה מודאג שמא קונה העזבונות איננו מבין דבר שנושא, אין לו מה לדאוג .

מדובר בחברה שמחזיקה בשירותיה אך ורק אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר כמו כן, חשוב לדעת מספר כללים בנוגע לרכישת עזבונות שנעשית על ידי חברת "מומחה פינוי דירה": קודם כל החברה מבקשת ממוכר התכולה אישור או לחילופין מסמך אשר מאשר שהתכולה היא אכן ברשותו .

מעבר לכך, חברת "מומחה פינוי דירה" מבקשת גם להעמיד חוזה של מסירה והעברת התכולה לידיה של חברת "מומחה פינוי דירה" על פי החוק. על ידי הקפדה של שני הכללים הללו חברת "מומחה פינוי דירה" מצליחה לנהל את עסקיה השונים על פי החוק ויתרה מכך – מצליחה למנוע עוגמות נפש שונות בעתיד.

חשוב לזכור – ניתן לפנות אל קונה ירושות לא רק במקרים של קבלת נכס .

ניתן לפנות אל קוני ירושות גם במקרים שאנשים מחליטים לרדת מהארץ ואין להם מושג מה לעשות עם כל הרכוש שלהם, ניתן לא רק לפתור את הסוגייה הנ"ל במהירות הבזק אלא גם להרוויח על כך כסף קל כמו כן, ניתן לפנות אל קוני ירושות גם כאשר אנשים מעוניינים לעבור דירה ויש ברשותם כל כך הרבה תכולה שאינם צריכים ועל ידי כך בעצם ניתן לדלל את כמות התכולה .

לא משנה לאיזה חברה מחליטים לפנות בין אם מדובר על חברה מאוד מוכרת בתחום כמו חברת "מומחה פינוי דירה" ובין אם מדובר על חברות אחרות בתחום, מומלץ לבצע סקר שוק, למען הסר ספק, שאכן מדובר בחברה איכותית, מקצועית ובעלת ניסיון .

כמו כן, מומלץ מאוד לבקש מאנשים שונים שעברו תהליכים דומים של פינוי דירות או רכישת עזבונות המלצות אודות חברות שונות שעוסקות בתחום ונחשבות כחברות איכותיות או לחילופין לבקש המלצות (או הזהרות) על אנשים עצמאיים שעוסקים ברכישה של עזבונות בזכות שיטות אלו ניתן להגיע אל אנשי המקצוע הטובים ביותר מבלי לחשוש שמא "עושים עליכם קופה" מבלי שאתם שמים לב .

לסיכום, חברה המתמחה בפינוי דירות וגם בקניית עיזבונות היא הפתרון הטוב ביותר בעבור יורשים שקיבלו דירות עמוסות בתכולה שאין להם צורך בה. לעתים קרובות התכולה היא ישנה ורבה ולא בכל התכולה ניתן לעשות שימוש חוזר ולכן השילוב של חברה המפנה דירות וקונה עיזבונות יכול לתת את הפתרון הטוב ביותר לפנות את כל תכולה הדירה להכין אותה למכירה, השכרה או מגורים של היורש.

 אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו