פינוי תכולת עיזבון

שי  פינוי תכולת עיזבון

פינוי תכולת עיזבון – ישנם המון סוגים של פינויים שנערכים מידי יום ויום . אנשים נוהגים לעבור מדירה לדירה, או לבית חדש, בכל יום לא מדובר אך ורק במעבר דירות, אלא גם בפינויים של מרתפים, מחסנים, מקלטים ועוד .

אין ספק כי לחברות העוסקות במלאכת פינוי דירה ישנה עבודה בלתי פוסקת בכל מיני השנה בכל הנוגע לפינויים ישנם פינויים שידועים מראש במשך שנים אפילו, למשל אם אדם בונה לעצמו בית במקום כלשהו, והוא יודע כי בתאריך מסוים הוא עתיד לעבור לאותו הבית .

לעומת זאת ישנם פינויים המגיעים במפתיע יחסית, למשל בשל הסלמה במצב הבטחוני, אנשים רבים פונים לחברות על מנת שיפנו להם את המקלט. אך ההפתעה המשמעותית ביותר והקשה ביותר להתמודדות היא בעת פטירתו של אדם, המשאיר מאחוריו את הצורך לעשות פינוי תכולת עיזבון.

פינוי תכולת עיזבון – הפתעה לא נעימה

העולם שלנו הוא עולם רווי בחיים, אך עם כל ההתפתחות הטכנולוגית עדיין לא פיתחנו נוסחה כיצד להיות בני אלמוות, ולכן כמו שבכל יום נולד לו תינוק חדש, כך גם חיים אחרים עוברים לעולם הבא .

לא קל לגלות, לאף אחד, שאדם קרוב אליו עבר לעולם הבא, איך אין מנוס מכך אנשים מגיעים לגיל מסוים בו הם עדיין חיים בביתם שלהם אך נעזרים במטפל או מטפלת אשר מסייעים להם להתמודד עם הפעולות היום יומיות, באיזשהו שלב כל אחד ואחת מגיע למקום בוא הם ממשיכים הלאה, ומשאירים מאחוריהם את הנכס שלהם, כלומר צריך לבצע פינוי תכולת עיזבון .

פינוי תכולת עיזבון משמעותו לפנות את הנכס שהמנוח השאיר מאחוריו, כלומר נדרשת פה עבודה לא מעטה מאחר ולא ברור לאף אחד לאן ילכו הרהיטים והחפצים המצויים בדירה.

מה עושים כאשר צריך לבצע פינוי תכולת עיזבון?

למעשה כאשר אנו נאלצים לבצע פינוי תכולת עיזבון מדובר בעבודה לא פשוטה, אשר בשבילה ממנים בדרך כלל מנהל עזבונות .

אותו המנהל מחליט ומסייע לכם כיצד לחלק את החפצים ואת הירושה, במידה וגם אין רישום מסודר של מי מקבל מה כאשר צריך לבצע פינוי תכולת עיזבון מדובר בעשייה הכוללת מספר שלבים, אי אפשר לבצע את הפינוי ישר, מאחר ויש כמובן את ההלוויה של המנוח, יש זמן מנוחה לאבלים, לעיתים לוקח שנים עד שמחליטים לעשות פינוי תכולת עיזבון .

כאשר מדובר בבית של אדם שאהבתם, קשה מאוד להיפרד מההיכרות עם הדירה ומכלל החפצים שמזכירים לנו את האדם הזה.

קשה לפנות עיזבון

קשה לעשות פינוי תכולת עיזבון מפני שמדובר בעבודה רגשית בנוסף לעבודה הפרקטית של הפינוי .

כאשר בן אדם ממשיך הלאה לעולם הבא הוא משאיר מאחוריו זכרונות רבים שיש לילדיו ולקרוביו בדרך כלל מדובר באבות או אימהות, אשר לילדיהם קשה מאוד להגיע למצב בו הם מחליטים לעשות פינוי תכולת עיזבון של בית הוריהם .

בכל זאת, מדובר בהורים מדובר בחפצים האישיים שהכרנו במשך כל חיינו, בבגדים, בריח שיש בבית, גם אם עובר הזמן .

קשה מאוד להתגבר על כלל הרגשות הללו ולהחליט לבצע פינוי תכולת עיזבון אבל בסופו של דבר, הדבר הזה נדרש מכל אחד .

מדובר בנכס שיש לפנותו, וככל שמשאירים נכס לעמוד, גם אם זה קשה, עדיין המהות הכללית של אותו הבית כבר חלפה, ולכן צריך להתגבר על הקושי ולהמשיך הלאה.

פינוי תכולת עיזבון – כיצד ממשיכים הלאה?

לאחר שאתם מבינים שאין לכם ברירה, ואתם נפרדים מהחפצים והרהיטים, ובכללי מהדירה או מהבית של יקירכם – אתם צריכים להגיע להחלטה, כיצד לבצע את הפינוי .

במידה ואתם היורשים החוקיים ואתם רשומים בצוואה, כלל האחריות נופלת עליכם מדובר במשהו טוב ומשהו רע יד ביד .

על ידי כך שהאחריות היא עליכם, אתם יכולים להחליט מה לעשות עם הנכס, עם החפצים, עם הרהיטים בין או מדובר בתרומה, בין אם מדובר בלקחת את החפצים אליכם, למכור אותם ועוד .

האחריות היא עליכם ואין צורך להתווכח או לבצע דיונים בנושא כך שבמצב כזה פינוי תכולת עיזבון יהיה קל עבורכם, תוכלו להחליט מול המפנים של הדירה מה אתם מעוניינים לעשות, והם כמובן יוכלו לסייע לכם בהחלטה .

כאשר מדובר בחפצים של אדם שיקר לליבכם, אין ספק שמדובר בתהליך אתם צריכים לשבת עם עצמכם ולהחליט מאיזה חפצים להיפרד, להעביר לתרומה או למכירה, ואילו חפצים לשמור .

כאשר מדובר באדם אהוב פינוי תכולת עיזבון הוא לא פשוט.

עוד יותר לא פשוט כאשר מדובר בהחלטה משותפת

כאשר אין צוואה מסודרת ונושא העברת החפצים, הרהיטים והאחריות על הנכס נופלת בין הכסאות, כלומר ישנם כמה ילדים אשר מגיע להם חלק מהנכס, ישנה החלטה משותפת שצריך לבצע .

כאשר מדובר במספר אנשים שבינהם יש לא רק לחלק את הנכס, אלא גם להחליט כיצד לבצע פינוי תכולת עיזבון באופן מוצלח שיתאים לכולם מדובר בהחלטה לא פשוטה, יכול להיות שאחד מהיורשים ירגיש שלפי דעתו צריך לחכות עם פינוי תכולת עיזבון לרגע יותר מאוחר, יכול להיות שאחד מהיורשים ידרוש לעשות זאת באופן יעיל ועכשווי, מאחר ושווי הדירה גבוה באותה העת .

אין ספק שמתוך כך יכולים לצמוח וויכוחים רבים, ולכן ניתן להיעזר במנהל עזבונות.

תפקידו של מנהל עיזבון

תפקידו של מנהל עיזבון הוא לעזור לכם להחליט כיצד לבצע את כל הפרטים הקשורים לעיזבון שלכם .

כלומר כלל הדברים שנותרו לאחר פטירתו של בעל הנכסים, בין אם מדובר בנכס הגדול – כלומר הדירה, הבית או בין אם מדובר בדברים נוספים שנשארו לאחר פטירתו .

כאשר היורשים צריכים להחליט לבד מה ילך למי, נוצרים קשיים ואי הבנות, יכולים להצטבר תסכולים וזה חבל בעזרת מנהל עיזבון למעשה ניתן לגשר על כלל הקשיים הנלווים לפינוי ולניהול, ולמצוא נקודה מחברת .

מנהל העיזבון יסביר לכם כיצד התהליך מתרחש, כל אחד יוכל להסביר מה לדעתו כדאי או צריך לעשות, ובסופו של דבר מנהל העיזבון ימצא פשרה כמובן שאותו מנהל עיזבון יהיה אובייקטיבי ומוסכם על כלל הצדדים, וימצא לכם פתרון שיהווה גישור על כלל הרצונות של כולם .

בין אם מדובר במועד הפינוי, באיזה חפצים ילכו ולאן, האם לתרום, האם למכור, האם להשכיר? נכון שלא מדבור במעשה קל דעת וכל דבר שתבחרו לעשות טומן בחובו מחשבה, אך בסופו של דבר צריך להמשיך הלאה ומנהל העיזבון יסייע לכם לעשות זאת באופן נכון ויעיל לכלל הצדדים, כך שכל אחד ירגיש בסופו של דבר מרוצה מהדברים שנעשו.

לסיכום

אין ספק שלבצע פינוי תכולת עיזבון זו משימה לא פשוטה, בין אם אתם עושים זאת בעצמכם או בין אם אתם נעזרים באחרים, שותפים לתהליך עם אחרים ונעזרים במנהל עזבונות .

בסופו של דבר הפינוי יעשה ותוכלו להיעזר במומחה פינוי דירות שיבצע את הפינוי בדיוק כפי שאתם צריכים, כולל את הרצונות של כולם יכול להיות שתהיו מעוניינים לתרום, למכור או להעביר למקום אחר את הרהיטים והחפצים בדירה, מומחה לפינוי דירות יסייע לכך, התקשרו אלינו עוד היום על מנת למצוא מומחה שיבצע את הפינוי שלכם ויעשה זאת לראות עינכם ויתחשב בכלל הפרטים החשובים לכם, אין כל סיבה להישאר בעבר .

המשיכו הלאה למקום חדש בחיים שלכם.

שילוב של רגישות ואחריות של חברה מקצועית יכולה לתת את המענה הנכון ביותר לפינוי של עזבון אנשי מקצוע מיומנים מבינים את הצורך בפינוי יסודי ומהיר ומעניקים את הפתרונות היצירתיים ביותר לכל בעיה שעולה על מנת להפוך את הפינוי לקל, מהיר ויעיל. פינוי עיזבונות של דירות שהועברו בירושה הוא משימה מורכבת שיש לבצעה על ידי מקצוענים בלבד.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו