פינוי בית עם מנוף

שי שירותי פינוי בית עם מנוף

על מנת להגיע למצב בו כל תכולת הבית משונעת אל היעד המבוקש, לעיתים נדרשים גם עגלות מיוחדות ומנופים. זאת כדי להעביר את כל כבודת הבית אל האתרים המורשים. פינוי בית עם מנוף הוא עניין למקצוענים ולו רק בשל הסיבה כי מדובר על כלי עבודה הנדרשים ברישיון מיוחד. חברת פינוי דירות מצוידת בכל הנדרש על מנת לבצע את הפינוי ביעילות תוך התארגנות מחושבת אשר מתוכננת מראש.

כיצד מתבצע פינוי תכולת בית עם מנוף?

על מנת לזמן את חברת הפינוי אל הדירה, יש לצור קשר עבור פגישה ראשונה אשר תתרחש בדירה עצמה. הלקוח ונציג החברה יעברו על כל הציוד הקיים בדירה כדי לבדוק כמה דברים:

  • בעל הדירה יכול למכור לחברת הפינוי חפצים מתכולת הבית. מדובר על חפצים כגון שטחים במצב טוב, כלי זהב וכלי כסף, כלי נוי מיוחדים, ביגוד במצב טוב, כלי בית ואוספים שונים כגון אוסף מטבעות ואוסף בולים. על פי רוב מתבצעות מכירות במקרה של קבלת ירושות ועיזבונות אך לא רק. כל מקרה בו אדם ירצה לפנות ולאוורר את הנמצא בביתו, נכון עבור ביצוע עסקה זו. הצעת המחיר ניתנת על ידי נציג החברה על פי קריטריונים ברורים מראש. במידה והלקוח מעוניין במכירה, זו תתבצע על ידי חוזה מוסדר על פי חוק בין החברה לבין הלקוח, התשלום מתבצע מיידית. מה שנקרא –  גם פינוי וגם זיכוי.
  • לאחר שלב זה יעריך נציג החברה את כל תכולת הבית על מנת שתוכל החברה להתארגן נכון עבור שינוע יעיל. בשלב זה הלקוח יעביר מידע בנוגע לחפצים אשר אמורים להישאר בדירה והחפצים אשר אמורים להיארז ולהילקח על ידי החברה. נציג החברה יסמן את כל הדרוש לשינוע על מנת שלא לטעות בתהליך הפרויקט עצמו.
  • לאחר השלב בו נאמד הציוד, נציג החברה יבדוק כיצד ניתן לפנות את כל הציוד בצורה הנוחה ביותר ובנתיב המתאים ביותר החוצה. על המכולות להיות ממוקמות באופן בו לא תפרענה לציבור ברחוב, אך יחד עם זאת במיקום נוח עבור שינוע מהיר. מקרים בהם יש צורך במנוף דורשים תכנון מעמיק יותר. במקרה זה יש להביא בחשבון את כל נקודות הכניסה והיציאה בבית על מנת לברר מהיכן נוח ביותר לעשות שימוש במנוף.

דירות אשר ממוקמות בקומה גבוהה תהיינה בפוטנציאל הגבוה יותר עבור שימוש במנוף, אך פינוי בית עם מנוף מתבצע גם במקרה בו גרם המדרגות ארוך מדי עבור פינוי נוח, המעלית צרה או מידי או פתח הבית צר מדי. לעיתים הרבה יותר מהיר להוציא את כל הנדרש דרך המרפסת בקומה השנייה של הבית מאשר להעביר את כל הציוד במסלול הרגיל.

כיצד מתנהל תהליך הפינוי עד לנקודה בה הדירה מוכנה לאכלוס מחדש?

  • בשלב בו צוות פינוי הדירה נמצא במקום, מתחיל מיון כל הציוד על פי קטגוריות: כלי מטבח, אביזרי חשמל, צעצועים, ביגוד וכולי. את המיון מבצעים אנשי הצוות בשיתוף פעולה מלא עבור יעילות מקסימאלית. כל הציוד מוכנס אל ארגזים מסוגים שונים ושקיות עמידות וחזקות, ועוברים אל המקום הנכון בהתאם לבקשת הלקוח.
  • ציוד אשר אין בו צורך מועבר אל אתרי הפסולת המורשים על פי חוק. מומחה פינוי דירה מצויד בהיתר מיוחד המקנה לו את הזכות לעשות שימוש באתרים אלה. בחוזה ההתקשרות בן הלקוח לבין החברה מחויבת החברה לציין את שמות האתרים אשר אליהם היא מפנה את כל הפסולת.
  • במידה ויהיה מוסכם על הלקוח, חברת פינוי דירות תבצע מיון ושינוע של חפצים אל עמותות חסד אשר מעבירות את הציוד אל משפחות נצרכות. שמות העמותות חייבות להיות מצוינות בחוזה ההתקשרות גם כן.
  • לאחר ביצוע הפינוי מגיע השלב בו מומחה פינוי דירה יבצע ניקיון יסודי בבית. במידת הצורך החברה מבצעת גם חיטוי של חדרי השירותים וחדרי האמבט. כל חומרי הניקיון ואביזרי הניקיון הן באחריות החברה עצמה. הניקוי כולל גם תריסים וחלונות.
  • במידה והלקוח יחליט כי הוא מעוניין בשיפוץ הדירה, מוטב כי התכנון יתנהל בחוכמה. בפגישה הראשונה עם נציג החברה הוא יכול להמליץ על שיפוץ עבור שדרוג הנכס. במידה והלקוח חשב על כך בכל מקרה, הרבה יותר משתלם לו לבצע את השיפוץ על ידי אותה חברה לפינוי אשר מעניקה גם שירות מקצועי זה. כך נחסך המאמץ לחפש עבור חברה ראויה בתחום, לשלם תשלום נוסף ולבצע ניקוי סופי לאחר מכן שגם הוא דורש זמן וכסף. במידה ויעשה השיפוץ, הוא יתנהל בטרם הניקיון. כל כלי העבודה הינם באחריות החברה בלבד. חברה מקצועית הינה חברה המצוידת היטב.
  • לאחר השיפוץ, הצביעה והניקיון תתבצע הדברה לבקשת הלקוח. קחו בחשבון כי הדברה הינה עניין שנתי אותה, על פי רוב, כל בעלי דירה מבצעים אחת לשנה בכל מקרה, על אחת כמה וכמה דירה שהייתה מלאה בציוד ועמדה לאורך זמן.

לא אחת חושבים בעלי דירות כי קצת עזרה מידידים ובני משפחה תוכל לפתור בעיה של שינוע כל הציוד שבבית. כי כבר מה יש בבית? קצת ריהוט, קצת בגדים.. ראשית אין זה מדויק. מבט אחד על תכולת הארונות והמחסן בבית יביא למסקנה כי עדיף שמישהו ירים את הכפפה ויבצע את האריזה במהירות וביעילות ושנית, מה אתם אמורים לעשות עם כל הציוד הכבד?

פינוי תכולת בית עם מנוף היא האופציה הנכונה ביותר עבור תכולה שקשה להעביר אותה בדרך הפשוטה. מה גם שבמקרה בו ניתן לשנע את החפצים במדרגות הבית ובקלות דרך פתח הבית, בהחלט רצוי לחשוב על האפשרות כי מהקומה השנייה של הבית יהיה קל יותר להוציא את כל הציוד דרך המרפסת. במקרה של פינוי על ידי מנוף יקטן הסיכוי כי קירות הבית יינזקו כתוצאה ממעבר של ארונות גבוהים וכבדים, פסנתר, כיריים, מקרר או כל חפץ כבד אחר.

אותו הדבר לגבי החפצים המועברים. מידת האפשרות לנזק במקרה של שינוע מסוג זה נמוכה הרבה יותר כאשר נעשית על ידי פלטפורמה רחבה שעולה על מנוף מעלה. כל החפצים מועברים עליה והיא יורדת מטה היישר אל המכולה או כלי הרכב הממתין לה.

מה מומלץ לבדוק טרם בחירת חברת פינוי?

על מנת להיות בטוחים כי מדובר בחברה רצינית ומקצועית יש לבדוק כמה קריטריונים בהם רצוי שתעמוד. חברה מקצועית עבור פינוי דירה בדרך כלל תהיה בעלת וותק וניסיון. תמונות מפרויקטים  שהן בצעו בעבר תוכלנה לתת את תמונת המצב על הביצוע המקצועי של החברה. כמו כן, חשוב לשאול האם החברה מצוידת בכלי עבודה ומה הם, האם החברה בעלת אחריות על עובדיה, האם היא בצעה פרויקטים כגון הנוכחי שלכם.

דעו כי במידה והחברה ביצעה בעברה פינוי של דירת אספן כפייתי לדוגמה, סבירות גבוהה מאד כי יש לה יכולת ארגון מצוינת עבור מיון חפצים, אריזתם ופינויים. במידה והחברה עשתה רבות בתחום פינוי דירות מרבי קומות, סבירות גבוהה כי יודעת לנווט דרכה היטב בשימוש עם מנופים שונים. וודאו כי החברה בעלת היתר לפינוי של פסולת ותכולת בתים אל האתרים המורשים לכך.

 

 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו