פינוי רהיטים

שי פינוי רהיטים

עומדים לפנות פריטי ריהוט ישנים משטח הדירה? אצלנו ב-שי פינוי דירה, תוכלו ליהנות משירות מקצועי המיושם על ידי צוותי הפינוי המנוסים והמיומנים שלנו. השירות של פינוי רהיטים מתבצע גם במסגרת הליכי פינוי תכולה ודירות וגם במסגרת שירותי פינוי המיועדים אך ורק לצרכי הוצאה וסילוק של פריטי ריהוט ומערכות ריהוט משטח הדירה, המשרד או בית העסק.

בדומה לכל שירות אחר, גם במסגרת השירות לפינוי רהיטים אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות מהניסיון, הידע והציוד המקצועי העומד לרשותנו. שירות זה מיועד למטרות פינוי של כל סוגי הריהוט משטח הדירה, המשרד או בית העסק, לרבות, פינות ישיבה ומערכות ישיבה, מזנונים, כורסאות, פינות אוכל, ארונות קיר, חדרי שינה הורים וחדרי שינה ילדים, שולחנות מחשב, כונניות, שידות, כיסאות בר וכדומה.

השירות פועל בכל רחבי הארץ והוא מאפשר לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות מהליך פינוי מהיר, מקצועי ובטיחותי. בחלק מהמקרים, אנו דואגים להעביר את פריטי הריהוט השמישים למוסדות רווחה ומשפחות נזקקות  ובחלק מהמקרים אנו דואגים להעביר את פריטי הריהוט המפונים מביתכם לאתרי הפסולת והמחזור המיועדים לצורך כל בהתאם לתקנות העזר העירוניות באזור מגוריכם.

לרשותנו, מערכות ציוד פינוי מתקדמות המאפשרות לנו להתמודד עם כל סוגי הרהיטים ובכל גודל אפשרי. יש לכם פריט ריהוט בודד אותו תרצו לפנות? גם במקרים אלו אנו מאפשרים לכם ליהנות משירות מלא.


אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו