פינוי רהיטים בפתח תקווה 054-6437998

שי פינוי רהיטים בפתח תקווה

פינוי רהיטים בפתח תקווה – יש לא מעט אנשים שאוהבים לעשות שינויים. שינויים במקום העבודה שלהם, שינויים במקום המגורים שלהם ואפילו יש כאלו שעושים שינוי בבני הזוג שלהם…. אך בעיקר יש כאלו שאוהבים לרהט את הבית אחת לכמה שנים באופן שונה, ויש גם לא מעט כאלו שחייבים לחדש מכיוון שהריהוט הישן שלהם כבר בלוי, קרוע או נראה רע.

אז מחליטים סוף סוף לחדש את הריהוט בבית, הולכים ומוצאים את מה שאוהבים, מזמינים הובלה לפריטים הללו ואוטוטו הם מגיעים. אבל רגע, מה עושים עם הריהוט הישן? האם נותנים אותו או זורקים אותו? איך בכלל נצליח להוריד פיזית את הריהוט בעיקר אם מדובר על משהו כבד ולא נוח לנשיאה? איפה נזרוק את הריהוט, האם אפשר סתם ככה ברחוב?

פינוי רהיטים רק לאתרים מורשים

אם אתם צריכים פינוי רהיטים בפתח תקווה כמו בכל אחר בארץ יש דבר אחד שחשוב שתדעו – אם אתם מחליטים לזרוק את הריהוט שברשותכם אתם חייבים לפנות אותו לאתרים מורשים. בישראל כמו בכל מדינה מתוקנת יש חוקי תברואה, וחלק מאותם חוקים מתייחסים לפינוי של חומרים שונים ליעדים שונים. אתם לא יכולים לזרוק לאן שאתם רוצים בידיעה שמשאית הזבל כבר תבוא ותפנה. התנהלות כזו סביר להניח שתזמן פקח של העירייה למקום מה שאומר דו"ח כספי גבוה.

פינוי בתמורה לחפצים

אם אתם צריכים פינוי רהיטים בפתח תקוה אך אתם לא רוצים לשלם על הפינוי או לשלם פחות, חברת שי פינוי דירה תוכל אולי להציע לכם הצעה הגונה. ההצעה אומרת ככה, החברה לוקחת את הרהיטים המפונים לרשותה או חלק מהם, ובתמורה היא מפנה את הרהיטים בחינם או בעלות מוזלת. זה תלוי כמובן בהסכמה של שני הצדדים לכך שזה יקרה ויש צורך בפירוט מדויק. לאחר ששני הצדדים הסכימו הפינוי יתבצע. חברת שי פינוי דירה אם כן מחפש כל הזמן פתרונות יצירתיים ואופציות להוזלת העבודה על יד החברה.

פינוי מקצועי ומהיר

חברת שי פינוי דירה היא החברה הוותיקה בישראל בתחום זה. היא חברה מקצועית ורצינית כזו שעושה את העבודה בשקט ובמהירות בלי לוותר על איכות. החברה מקפידה על אמינות ברמה גבוהה מאוד ועל עדכונים שוטפים לכל אורך הדרך כמו גם שקיפות מרבית. צוות החברה מורכב מעובדים מסורים ובעיקר מנוסים, כאלו שמאות פרויקטים כאלו בעברם והם רק מחכים לעשות את עבודתם.

עמידה בזמנים

בחברת שי פינוי דירה מבינים שעמידה בזמנים יכולה להיות משמעותית עבור הלקוח כי מדובר על יום עבודה שלו. ולכן, חברת שי פינוי דירה מקפידה ע עמידה מדויקת בזמנים כפי שנקבע בכדי שהדירה הזו תהיה שמישה כמה שיותר מהר. חברת שי פינוי דירה היא החברה הטובה והמקצועית ביותר שקיימת בתחום. חייגו עכשיו 054-6437998 וקבלו מענה מקצועי ומהיר.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו