פינוי פרגולות

פינוי פרגולות עושים רק עם שי פינוי דירה 

פינוי פרגולות הוא דבר שרוב האנשים מעוניינים לבצע על ידי השכרתם של אנשי מקצוע בתחום פינוי פרגולה.

פינוי פרגולות הוא דבר אשר דורש התמקצעות, דהיינו, ידיעה כיצד לפרק את הפרגולה תוך גרימת מינימום נזק ולכלוך לאזור שבו היא מוצבת ופינוי חלקי הפרגולה, כאשר מדובר לרוב על חלקים כבדים או גדולים, לאתר פסולת מורשה. צוות הפינוי יעשה את העבודה בשבילכם תוך שמירה על ניקיון המקום, מזעור נזקים לסביבה שבה הפרגולות מצויות והעברת כל החלקים בצורה מסודרת לאותו אתר פסולת מורשה.

מהי פרגולה?

כאשר אנו מדברים על פינוי פרגולות, אנו מתכוונים לרהיט אשר משמש לרוב לגן או לחצר בביתנו או בבית העסק. רהיט זה מטרתו היא להעניק צל על מעברים ושטחים מסוימים מפני השמש היוקדת.

הפרגולות מורכבות מעמודים שונים שעליהם מונחים קורות, כאשר לעיתים מדובר בקורות עץ.

אנשים רבים מציבים פרגולות כהמשך של המבנה שלהם, וישנן פרגולות אשר משמשות כמבנה בפני עצמן, ללא קשר לחלק ממבנה הבית וגם כאן מטרתן הוא להצל על חצרות, מעברים.

כיום, אנשים רבים משתמשים בפרגולות, לא רק כמבנה מצל, אלא גם כעיצוב אסתטי המוסיף מימד מיוחד לויזואליות של השטח החיצוני של הבית.

משום שהפרגולות מורכבות מעמודים, קורות וסככות, פינוי פרגולה אינן דבר פשוט, שכן אין אנו יודעים לרוב כיצד לפרק פרגולה בצורה נכונה וכמובן שלא לכל אחד מאיתנו יש רכב שיוכל לאגד קורות, עמודים וסוככים ארוכים. לכן, הדרך הכי טובה לביצוע פינוי פרגולה הוא להזמין צוות מקצועי העוסק בתחום הפינוי.

מצבים בגינם מפנים

ישנם מצבים רבים שבהם מעוניינים בפעולת פינוי פרגולות, ביניהם:

  • פינוי פרגולות המוצבות על הגג- פעמים רבות אנשים המתגוררים במיני פנטהאוז או בפנטהאוז, החליטו לבנות פרגולה אשר תשמש להם כפינה מוצלת מפני השמש היוקדת. הפרגולה שעומדת על הגג בנויה לרוב מקורות עץ וקורות נוספות המחוזקות לקיר על מנת למנוע נפילה. פעמים רבים הפרגולות נמשחות בחומרי דבק וצבע חזקים העמידים בפני תנאי מזג האוויר. ככל שבניית הפרגולה היא יותר יסודית וחזקה, כך גם פירוקה היא בעייתית ולכן העזרה של צוות פינוי הוא דבר שיכול לסייע לכם רבות.
  • פינוי  פרגולה המוצבות בחצרות- אנשים רבים בונים פרגולות בחצרות ובגינות הבית, כאשר הם מגיעים להחלטה כי הם מעוניינים להחליף את הפרגולה הקיימת בפרגולה אחרת חדישה יותר ובעלת עיצוב סגנוני יותר חדיש או כאשר הם מחליטים כי ברצונם לפנות את חצר הבית או הגינה ולעצב אותו בצורה אחרת, הגיע הזמן לקרוא לאנשי הפינוי.
    צוות אנשי הפינוי יפרק דבר ראשון את גג הפרגולה, לאחר מכן את הקורות הנמצאות בצדדי הפרגולה, את קורות עץ המרכזיות המחזיקות את הפרגולה ובסיום את רגליי הפרגולה. לאחר מכן ופנו את כל החלקים של הפרגולה לאתר פסולת מורשה. מלבד זאת, צוות פינוי ישאיר את החצר שלכם נקייה מכל תהליך הלכלוך של פירוק הפרגולות.

– סיכום

אחד מהיתרונות של צוות פינוי מיומן ומקצועי הוא שפינוי חלקי הפרגולות נעשה בצורה מהירה ויסודית ואנשי המקצוע, שכבר מיומנים בפינוי פרגולה לא יפגעו במעקה הבית, ברצפות ובקירות.

זהו ההבדל המשמעותי ביותר בין אדם פרטי חסר מיומנויות המנסה לפנות פרגולות ועלול להתקשות בכל תהליך פירוק הפרגולה ובפגיעה בחלקים שונים בבית שאליהם הפרגולה מוצמדת לבין אדם מקצועי היודע כיצד להתמודד עם תהליך מסורבל כמו פינוי פרגולות.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו