פינוי פסנתרים

שי מפנה גם פסנתרים

עומד לרשותכם פסנתר ישן שיצא מכלל שימוש? מעוניינים לפנות את הפסנתר משטח הדירה או בית העסק? אצלנו ב-שי פינוי דירה תוכלו למצוא שירות מקצועי המיועד למטרות פינוי פסנתרים מכל סוג ובכל משקל. שירות זה מיושם על ידי צוותי הפינוי המנוסים והמיומנים שלנו והוא מתבצע באמצעות מנופים ומנגנוני הרמה נוספים המאפשרים לנו לבצע את עבודת פינוי הפסנתר על הצד הבטיחותי ביותר.

כצוות פינוי מקצועי הפועל בענף הפינוי כבר למעלה מ-20 שנה, אנחנו ב-שי פינוי דירה, מתמחים בביצוע עבודות פינוי מורכבות כגון פינוי פסנתרים ופינוי בגובה. לרשותנו, מערכות ציוד מתקדמות המאפשרות לנו לבצע את מלאכת הפינוי בבטחה וכל זאת תוך הקפדה יתרה על כל כללי הבטיחות הנדרשים.

פינוי והוצאה של הפסנתר הישן משטח הדירה או בית העסק, יאפשר גם לכם ליהנות מחלל מגורים או עבודה מרווח יותר ואצלנו ב-שי פינוי דירה תוכלו למצוא את הפתרון המהיר, המקצועי והנוח ביותר לפינוי פסנתרים בגדלים שונים.

בדומה לכל שירות מקצועי אחר המוצע על ידינו בענף הפינוי, גם במסגרת שירותי פינוי פסנתרים, אנחנו ב-שי פינוי דירה מפקידים על העברת הפסנתר לאתרי פסולת ומחזור המיועדים לכך בהתאם לתקנות העזר העירוניות באזור מגוריכם. במידה וגם אתם מעוניינים לבצע את עבודת הפינוי על הצד המהיר והבטיחותי ביותר אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר מיידי.

 


אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו