פינוי ספות לא עובר בדלת

שי פינוי ספות בעייתיות

יש לכם ספות שאתם רוצים לפנות מהדירה, אבל משום מה הן לא עוברות דרך דלת הבית? לא מדובר בסיפור נדיר, וישנם מקרים רבים של דירות העוברות תהליך של שיפוץ והחלפה של משקוף ודלת הכניסה, באופן כזה שאינו מאפשר פינוי של חפצים שבעבר נכנסו דרך אותה הדלת בדירה. חברת שי פינוי דירה מציעה לכם שירות פינוי ספות שאינן עוברות בדלת בכל תנאי ובכל מצב.

מבצעים פירוק או ניסור של הספות

את הפינוי אנו מבצעים באמצעות צוות עובדים מקצועיים ומיומנים, העושים שימוש בכלי עבודה ואמצעי שינוע מקצועיים על מנת לפרק את הספות ואפילו לנסר אותן על פי הצורך ועל פי הסכמה שלכם, כך שבתוך זמן קצר מרגע ההגעה שלנו לביתכם, תהיינה הספות על מכולת הפינוי, בדרכן ליעד פינוי מורשה.

מבצעים את כל סוגי שירותי הפינוי

חברת שי פינוי דירה היא חברה וותיקה המציעה מגוון רחב של שירותי פינוי בפרישה ארצית ולכל מגזרי המשק, ובכלל זה מציעה החברה פינוי דירות ובתים, פינוי גגות ומחסנים, פינוי מקלטים, פינוי פסנתרים ומרפסות ועוד. אנו מקפידים על סטנדרטים גבוהים של שירות אדיב ושירות מקצועי גם במשימות פינוי של חפצים בודדים.

אפשרות לביצוע הפינוי באמצעות מנוף

כמו כן, אנו מציעים שירותי פינוי באמצעות מנוף, כך שאם יש לכם חלון גדול בבית או מרפסת גדולה דרכה אפשר לפנות את הספות, אנו נדאג להגיע עם מנוף המופעל מן הקרקע ומאפשר לנו לבצע את פינוי הספות כיחידה אחת, ללא פירוק ולא ניסור.

שירות מקצועי יוצא דופן

לאורך כל תהליך הפינוי אנו מקפידים על שירות יוצא דופן ללקוח, הגעה בשעה שנקבעה, ביצוע המשימה במסגרת לוחות הזמנים שנקבעו, ביצוע רגוע ושקט של המשימה מבלי להפריע למנוחת השכנים, ושמירה על ניקיון של חדר המדרגות לאחר סיום המשימה.

צרו קשר להזמנת השירות

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, ובתוך זמן קצר נגיע אליכם ונפנה את הספות מביתכם, בין שעל ידי פירוקן ופינוי שלהן ביחידות קטנות יותר, ובין שבאמצעות מנוף או טכניקה אחרת שנבחר בהתאם לשיקולים מקצועיים והמצב בשטח.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו