פינוי מקלט

 פינוי מקלט 

מקלט זהו מתחם שלרוב עמוס בחפצים שונים, בין אם מדובר במקלט של בית פרטי, או מקלט בבית דיירים, זהו אחד המקומות הראשונים לאחסן בו דברים ישנים ושאינם בשימוש באופן קבוע. בדיוק בשל כך, כשרוצים לבצע פינוי למקלט המלאכה נהיית יותר ויותר מסובכת. ישנם מקלטים שלא נפתחו כבר שנים וצברו אבק וזוהמה רבה, ישנם מקלטים שעמוסים מאוד בחפצים ופריטים שונים עד אפס מקום וכו', ובכדי לבצע פינוי מקלט שכזה, יש להצטייד בחומרים איכותיים, כלים הכרחיים, לשמור זמן רב ולאגור המון כוחות פיזיים, שכן מדובר במלאכה לא קצרה ולא פשוטה כלל.

אז במקום להרים, לסחוב, לנקות, לשבור את הגב ולבזבז זמן רב ויקר, למה שלא תזמינו פינוי של מקלטים מחברת פינוי דירה, אשר פועלת בתחום כבר למעלה מ-20 שנה, ותוכל לספק גם לכם מבין אלפי לקוחות מרוצים את שירות פינוי על הצד הטוב ביותר, המהיר ביותר וללא פשרות!

על צוות פינוי דירה

צוות פינוי דירה הינו צוות המורכב מאנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב בתחום הפינוי. לכל חברי הצוות הכשרה ופיקוח מלא בכל עבודת פינוי שהיא, לרבות פינוי למקלט. בנוסף, כל בעל מקצוע הפועל בפינוי דירה, מקפיד להעניק ללקוחות יחס אישי, מהימן ומקצועי החל מהפגישה הראשונה ועד לסיום התהליך.

פינוי מקלט באופן עצמאי

אם התחלתם לחשוב על ביצוע פינוי המקלט באופן עצמאי, אולי כדאי שלפני החלטה שכזו, שימו לב לפרטים הקטנים שחשובים כל כך. ישנם מספר סעיפים מרכזיים שכדאי לשים לב אליהם לפני שמחליטים לבצע פינוי למקלט באופן עצמאי והינם:

  • זמן ממושך – אם יש לכם שגרת יום עמוסה, עבודה מסודרת וכדומה סביר להניח שלבצע פינוי של המקלט לא יהיה כל כך קל עבורכם מאחר ומדובר בבזבוז של זמן רב ובמלאכה לא פשוטה כלל. מאחר ורובנו באמת עמוסים בשגרת יום לחוצה במיוחד ההחלטה הנכונה ביותר היא הזמנת בעלי מקצוע מיומנים שיבצעו את פינוי המקלט על הצד הטוב והמהיר ביותר. זכרו, זמן = כסף, הזמנת בעלי מקצוע לרוב תשתלם יותר גם מבחינה כלכלית בתהליך פינוי של המקלט.
  • מאמץ פיזי גדול – כמה כוח יש לכם להרים ולסחוב פריטים גדולים, חפצים כבדים וכו'? לפני שהנכם מתחבטים אם לעשות פינוי מקלט באופן עצמאי רצוי שתשאלו את עצמכם את השאלה הזו מאחר ובתהליך פינוי המקלט העבודה הפיזית הינה רבה וקשה מאוד.
  • חוסר במשאבים – לא ניתן לקחת פריטים גדולים וכבדים ופשוט להשליכם אל פחי האשפה השכונתיים. על פי חוק דבר זה לא מקובל במדינת ישראל ועל כן שמבצעים פינוי של מקלט יש לקחת בחשבון שמכולות משא הינן הכרחיות כאן להשלמת הפעולה על הצד הטוב ביותר. חברת פינוי דירה מצוידת בכלים ובמשאבים האיכותיים והמתקדמים ביותר לרבות מכולות משא, על כן יכולים לחסוך לכם בבעיות רבות אח"כ.

מחירים ואחריות

מאחר וכל פינוי של מקלט הוא שונה מהיסוד, שכן ישנם מקלטים בגדלים שונים עם כמויות תכולה שונה לפינוי ועוד, לא

מזמינים בעיקר כאשר עוברים דירה או מציעים דירה להשכרה וצריכים לפנות לפני הצגת הדירה אל הדיירים הפוטנציאלים. כמו כן, ישנם מקרים נוספים שבהם מזמינים שירות פינוי למקלט כגון: עזיבה ממושכת לחו"ל, קבלת מקלט בירושה ועוד.

מחירים ואחריות

מאחר וכל פינוי של מקלט הוא שונה מהיסוד, שכן ישנם מקלטים בגדלים שונים עם כמויות תכולה שונה לפינוי ועוד, לא אפשרי לקבוע באופן תיאורטי מה יהיה המחיר של הפינוי. על כן, צוותי פינוי דירה יגיעו אל האזור המיועד ויעריכו את זמן העבודה וכמות המשאבים הרצויים ועל פי זה יעניקו ללקוחות הצעת מחיר כתובה ומפורטת. כמו כן, מכולת משא אחת של פינוי תעלה בין 800-900 ₪.

על כל תהליך פינוי של מקלט תקבלו מחברת פינוי דירה אחריות מלא ובכתב.

מתי להזמין שירותי פינוי למקלט

שירות פינוי מקלט מזמינים בעיקר כאשר עוברים דירה או מציעים דירה להשכרה וצריכים לפנות לפני הצגת הדירה אל הדיירים הפוטנציאלים. כמו כן, ישנם מקרים נוספים שבהם מזמינים שירות פינוי למקלט כגון: עזיבה ממושכת לחו"ל, קבלת מקלט בירושה ועוד.

 
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו