פינוי מקלט מוזנח כולל ניקיון

מטפלים גם במקלטים מוזנחים

ישראל למודת מלחמות ומבצעים חייבת להחזיק מקלטים ציבורים לרווחת אזרחיה. על פי החוק כל בניין בעל קומות ודירות רבות חייב לכלול מקלט שבמצב חירום יהיה מקום מסתור לדיירי הבית. בנוסף כל בעל בית פרטי חייב אף הוא במקלט. בימים שקטים נוהגים להשתמש במקלט למטרות שונות. רוב המקלטים הציבוריים הופכים למועדוני נוער, למקומות  הפעלה לאנשים מבוגרים ובבתים משותפים לציוד של הדיירים שאין להם מקום לאחסן בדירות. המקלט שלכם עמוס עד אפס מקום? התקשרו אלינו היום!

איך יודעים מתי צריך לפנות את המקלט?

פיקוד העורף, האחראי על המקלטים, דואג להודיע לרשות ולבעלי הדירות על ביקורות יעשו על ידם כדי לוודא שהמקום מוכן לשעת  חירום. לרשויות המקומיות יש בדרך כלל צוותים שתפקידם לדאוג למקלטים. בבתים משותפים מעדיפים וועדי הבית לשכור אנשי מקצוע שיבצעו את הניקוי. אם צריכים לעשות את העבודה במהירות – אתם לא לבד! חברת צוות פינוי דירה מציעה את שירותיה בכל מה שקשור בפינוי המקלט שהוזנח על ידי הועד במשך שנים. כל הפריטים מוצאים אל מחוץ למקלט וכל דייר שיש לו חפץ כלשהו מחליט מה לעשות אתו.

איך מוצאים בדרך כלל את המקלט?

בעלי בתים פרטיים שיש להם מקלט ברוב המקרים הפכו אותו למחסן. כל רהיט מכשיר או חפץ שאין בו שימוש מידי ואין לו מקום בבית מורד למקלט. במקרים רבים בהם הקלט נסתם בדברים ואין אפשרות להיכנס ולהשתמש בו לייעודו מזמין בעל הבית את צוות פינוי דירה כדי לפנות את כל התכולה מהמקלט המוזנח התכולה עוברת מיון מה למזבלה, מה לתרומה ומה יישאר לשימוש בעתיד. כדי לשמר את המקלטים הציבוריים מאפשרות רשויות מקומיות רבות לתנועות נוער להקים בתוכם את כיתות הפעילות שלהן. תנועת הנוער מתחייבת כלפי הרשות על שמירה נאותה ונקיה של המקלט ובעת הצורך קיימת אפשרות לאזרחים להשתמש במקלט כמקום מסתור.

מה אנחנו בחברת צוות פינוי דירה מציעים לכם?

לאחר פינוי המקלט המוזנח קבוצת עובדים מחברת צוות פינוי דירה שהתמחו בשיפוצים קלים, בתיקונים סיוד וצביעה, עושים את כל הנדרש כולל ניקיון יסודי של חדרי השירותים והרצפות. מתקנים את מעברי האוויר לתוך המקלט ומחזירים אותו למצב בו ניתן להשתמש בו בעת הצורך. בסיום עבודות השיפוץ והניקיון מבצעת החברה הדברה כנגד מזיקים מה שימנע מחרקים, עכברים, תיקנים ונמלים  לחדור לדירות הדיירים.

לאחר פינוי המקלט נכנס צוות ניקיון שהתמחותו כוללת שימוש במכשירי ניקיון מיוחדים, בתכשירי ניקיון מהטובים שיש בשוק המקומי. לאחר סתימת החורים בקירות, תיקון צנרת חשמל טיוח צביעה וסיוד אפשר יהיה לחזיר חלק מהתכולה. אנשי חברת צוות פינוי דירה יסדרו את התכולה בצורה כזו שבמקרה ויהיה צורך להשתמש במקלט בעת מצב מלחמה הציוד לא יפריע לבני המשפחה להעביר את הזמן בצורה נעימה. מחכים לשמוע מכם!
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו