פינוי מקלט בתל אביב

שי פינוי מקלט בתל אביב

פינוי מקלט בתל אביב – שגרת החיים במדינת ישראל, במיוחד כאשר הדבר נוגע לביטחונם של אזרחי המדינה, טומנת בחובה לא מעט אי ודאות. במצב הביטחוני הטעון סביבנו תסריט בו מבצע חדש או מלחמה חדשה תעמוד בפתח תוך מספר ימים או אפילו שעות בכל רגע נתון, לחלוטין אינו מופרך.

אל מול אי ודאות שכזו, הפעולה האחראית המתבקשת היא לבצע את ההכנות הנדרשות למקרי חירום ולא לדחותה אותה למועד עתידי תיאורטי.

אמירה זו נכונה בין היתר גם לגבי שמירת המקלט הביתי ברמת כשירות גבוהה.

עד לפני מספר שנים יתכן כי תושבי העיר תל אביב וסביבתה ראו את עצמם כיוצאים מן הכלל בעניין זה וכמי שחייהם נמצאים מחוץ למעגל הסיכון המיידי, מצב זה השתנה באופן דרמטי בעקבות אירועי מבצע "צוק איתן" בהם התברר למי שהיה לו ספק בכך, כי גם תושבי תל אביב חייבים לקחת ברצינות את הוראות פיקוד העורף והגופים הביטחוניים האחרים.

אל מול אותה תובנה המוצגת לעיל מציגה חברת "ש י פינוי דירה" פתרון מקצועי, יעיל ואמין למקרים בהם המקלט שלכם לא מוכן לשעת חירום בשל גודש של גרוטאות, קרטונים, שקיות, רהיטים וכלי עבודה שהצטברו בו במהלך השנים.

באמצעות הזמנת שירות פינוי מקלט בתל אביב תוכלו לקבל את המקלט שלכם נקי, מסודר ומוכן לכל מקרה שלא יבוא.

מה אנחנו מציעים לכם

שירות פינוי מקלט כולל הגעה של צוות עובדים מיומן ומקצועי למקלט ופינוי כלל תכולת המקלט בצורה מהירה ויעילה תוך שמירה קפדנית על כללי בטיחות ואיכות סביבה.

מלבד פינוי תכולת המקלט אנו מציעים לכם גם מספר שירותים נלווים רלוונטיים:

ניקויו חיטוי המקלט– ביצוע עבודת ניקיון יסודי וכן תהליך חיטוי מלא אשר ישמיד כל זיהום חיידקי או אחר שהתפתח במקלט בעקבות השימוש בו כמחסן.

סיוד וצביעת המקלט- מקלט מסויד וצבוע עשוי בהחלט להפוך את השהות בו בשעת חירום לנוחה ונעימה מעט יותר.

שיפוץ כללי- שיפוץ סביבת המקלט או תשתיות במקלט עצמו שנפגעו בזמן ששימש כמחסן.

כמה כל זה עולה

את מחירו של שירות פינוי מקלט אנו קובעים בהתאמה אישית לעבודה הספציפית.

הפרמטר העיקרי המשפיע על תמחור זה הוא כמות התכולה שיש להוציא מן המקלט ולפנותה.

בהתאם לאמור לעיל הצעת מחיר מדויקת לביצוע עבודת פינוי מקלט תינתן לאחר שיחה עם נציגי חברת "שי פינוי דירה" בה נברר את כל הפרטים הרלוונטיים לעניין זה.

איזו מקצועיות דרושה לפינוי מקלט?

הטיפול בפסולת ופינויה אינה מלאכה שיכולה להתבצע כלאחר יד, היא מחייבת ציות לשורת תקנות והוראות של משרד איכות הסביבה ושל הרשות המקומית.

פינוי פסולת שלא לפי תקנות והוראות אלו עשויים להוביל לקבלת דו"חות וקנסות בסכומים גבוהים.

מעבר לכך פינוי משאות כבדים בצורה לא מקצועית יכולה לגרום נזק למבנה ולעובד.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו