פינוי מקלט בפתח תקווה

מפנים בפתח תקווה

בעבר חדרי המקלט שימשו אותנו כחדרי משחקים או חדרי משפחה. ילדים היו מארחים את חבריהם במקלט או מקמים להקות צעירות ועושים במקלט חזרות רועשות עם מערכות תופים וגיטרות חשמליות. המצב מאוד השתנה מאז התקופה הזאת ובמשך שנים רבות המקלטים שימשו את רובינו כמחסנים. למרות שהתרגלנו לאחסן במקלטים שלנו את כל הציוד שאנחנו לא משתמשים בו. חברת "טופיגן פינוי דירה" מציעה שירות פינוי דירה בפתח תקווה כמו גם באזורים שונים בארץ.

סיבות שונות לפינוי מקלט

כמו שכבר צוין כדאי שהמקלט שלכם תמיד יהיה פנוי ליתר בטחון מפני שאיש אינו יכול לצפות, בארצנו המפתיעה, מתי תהיה הפעם הבאה שנזדקק לו. מלבד הסיבה הזאת חשוב פעם במספר שנים לפנות מאחזקתנו את החפצים הלא משומשים שלנו. לאגור חפצים זה משהו שגורם לאבק, לכלוך ולתחושה לא נעימה ולכן בלי כל קשר למקלט חשוב מאוד להפטר מחפצים שאין בהם שימוש. בנוסף, פינוי המקלט שלכם מתפקידו כמחסן בעצם מפנה לכם חדר שלם שאיתו תוכלו לעשות מה שתרצו כגון חדר כושר או חדר משפחה.

מיון החפצים וסידור המקלט

השלב הראשון בפינוי המקלט הוא מיון החפצים והחלטה אם ברצוננו לשמור חפצים מסוימים, לתרום אותם או להפטר מהם. חשוב לסדר את החפצים שברצוננו לשמור בצורה הכי יעילה על מנת לאפשר לנו מקום בחדר המקלט כדי שנוכל להרגיש בנוח בו בעתות מלחמה. "טופיגן פינוי דירה" מציעה צוות מקצועי עם ניסיון רב הן במיון החפצים שלכם והן בסידור המקלט בצורה היעילה ביותר. שימוש בחברה חיצונית במיון וסידור המקלט יכול להקל עליכם ולגרום למקלט להרגיש כחדר נעים ומרווח.

פינוי החפצים

פינוי החפצים זו משימה לא קלה מפני שהיא דורשת כוח פיזי רב וצריך לדעת לאן כדאי לפנות את החפצים שאנחנו מעוניינים לזרוק. "טופיגן שרות דירה" מפנים את החפצים שלכם למוקדי מחזור ואשפה המורשים לכך וסוחבים בעצמם את כל הציוד הכבד מהמקלט החוצה.

ניקיון  המקלט

בשל העובדה שבמקרים מסוימים יכול להיות שנצטרך לבלות זמן רק במקלט שלנו המקלט צריך להיות נקי ונעים. "טופיגן שרות דירה" מספקים גם שרות ניקיון המתאים בצורה הנכונה ביותר למקלט שלכם. לכן, אם אתם זקוקים לשרות פינוי מקלט בפתח תקווה או בכל אחת מהערים בהם "טופיגן שרות דירה" מספקת שרות צלצלו עוד היום לשי במספר טלפון 050-7454504 ותקבעו פגישת התייעצות ללא התחייבות.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו