פינוי מקלטים

פינוי מקלטים עושים רק עם שי

מקלט בדירת מגורים, או בבנין מגורים אמור לשמש בעת הצורך להגנתם וביטחונם של הדיירים. בכל בניין מגורים יש כיום מקלט ממוגן בגירות פרטיות ישנו ממ"ד, במקרה הצורך ובמיוחד במציאות הביטחונית במדינת ישראל יש לדאוג לכניסה חלקה ובטוחה למקלט הממוגן. ברוב הבתים, רוב המקלטים הפכו למחסנים, נאגר בהם ציוד רב, רהיטים, כלים וכדומה. נוצר מצב שבעת הצורך לא ניתן היה להשתמש במקלט מפאת הציוד הרב המאוחסן בו.

פינוי מקלטים בבתים פרטיים או משותפים הוא קשה ומורכב, בדרך כלל  מדובר בפינוי של ציוד כבד, גדול הדורש מאמץ פיסי. נוח וקל לאחסן חפצים במקלט, בגלל הנגישות אליו, גודלו ותדירות השימוש בו. בדרך כלל בחיי היומיום אין לנו צורך בשימוש במקלט ולכן ברוב המקרים הוא משמש כמחסן. חשו בלהבין כי מקלט הוא שטח שאמור להיות סטרילי ולשמש בעת הצורך להגנת הדיירים. כשהמחסן עמוס בציוד, הגישה אליו בעייתית  ובעיתות חירום מקלט עמוס יהווה בעיה לדיירים.

יתרונות

אנשים רבים דוחים את פעולת פינוי המקלט, מחכים עד לחג הבא בו יהיה להם קצת חופש, כמובן שבחופש שוכחים מתוכנית הפינוי, וכמויות החפצים והציוד רק הולכות וגדלות במקלטים. בדיוק לשם כך כדאי ורצוי לפנות לחברה מקצועית המבצעת פינוי מקלטים, במהירות, יעילות והכי חשוב חוסכת המון זמן, מאמץ ותכנון מצד הלקוח. צוות הפינוי יבצע את מיון החפצים, יבדוק מה מיועד לשימוש, פינו לאשפה, מחזור, תרומה וכדומה, ולאחר מכן יתחיל בפינוי החפצים והמקלט.

כדאי, רצוי ומומלץ

פנייה לצוות מקצועי מבטיחה פינוי יעיל ומהיר, והחזרת המקלט לייעודו המקורי, שימוש לצורכי הגנה וביטחון. בנוסף יוכלו הדיירים ליהנות מהשטח הגדול שהפנה במקלט המפונה בזמנם הפנוי, להפעלות לימי הולדת קיום ישיבות בניין ולכל מטרה אחרת. למרות שאולי פינוי מקלטים נראה כמו משימה בלתי אפשרית, ארוכה וקשה,  הצוות המקצועי בזכות ניסיון רב, ציוד מתאים ותוכנית עבודה מפורטת יכול לבצעו בקלות ובמהירות. המלך הפינוי הצוות ימצא פתרונות יצירתיים לאחסון ובסיום הפינוי יסייע בעבודות ניקיון וחיטוי במידת הצורך, יש לברר מתן שירותים נלווים טרם חתימת החוזה.

 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו