פינוי מחסנים

מחסן הוא פתרון יעיל מאוד לבלגן שעלול להיווצר בבית עקב הצטברות חפצים רבים מדי. מצד שני, יש לא מעט מצבים שבהם גם המחסן הופך לעמוס יתר על המידה ולכן לחלל שאי אפשר באמת להפיק ממנו תועלת.

כשזה המצב, מומלץ לפנות למומחים בעלי ניסיון ספציפי במתן שירות פינוי מחסנים. השירות כולל מיון יסודי של תכולת המחסן וסילוק כל מה שכבר אין לכם בו צורך. במידה ותהיו מעוניינים בכך, ניתן לבצע לאחר הפינוי גם ניקוי ואפילו הדברה, כך שהמחסן יהפוך שוב למועיל.

שי פינוי דירה - ניסיון רחב היקף ומחויבות מלאה לכל לקוח

שי פינוי דירה היא חברה בעלת ניסיון רב בתכנון ובביצוע כל סוגי הפינויים, ובפרט כשמדובר במחסן שהפך לשטח הפקר. שירות פינוי מחסנים מתבצע על-ידינו בזריזות, בזהירות כך שלא ייגרם נזק לתכולה שתרצו לשמור, לקירות המחסן, לדלת וכו', ותוך שמירה מוחלטת על נהלי הרשות המקומית ועל העברת פסולת וחפצים שכבר אין בהם שום תועלת לאתרי אשפה ומחזור מאושרים. חפצים מיותרים מבחינתכם אבל כאלה שעוד ניתן להשתמש בהם נעביר לעמותות המסייעות לנזקקים.

למה כדאי לפנות מחסן?

מחסן הוא שטח יקר ערך, ולכן הוא גם הפך לחלק בלתי נפרד מכמעט כל פרויקט בנייה חדש. מחסן שמצטברת בו תכולה רבה מדי, רובה או כולה מיותרת, הופך למעשה לחלל שאי אפשר באמת להפיק ממנו תועלת - למשל מפני שאין גישה לפריטים נחוצים. בנוסף מחסן מבולגן עלול למשוך אליו חרקים, מכרסמים ואפילו נחשים, ולהפוך למפגע של ממש. גם לקראת מעבר דירה, השכרת נכס או מכירתו, פינוי מחסן הוא פעולה הכרחית. אם תרצו לשפץ מחסן, פינוי בעזרת מקצוענים יאפשר לכם לממש את הרצון ללא עיכובים מיותרים.

מתי נדרש השירות?

באופן עקרוני ניתן לפנות מחסן גם ללא עזרת אנשי מקצוע - אבל לא מומלץ לעשות זאת בכוחות עצמכם. סיבה אחת לכך היא סיכון: פינוי מחסנים מחייב כמעט תמיד גם הזזת חפצים כבדים, חדים, כאלה שזרוקים בפינות שונות של המחסן או מונחים זה על גבי זה ומגיעים לגובה רב. מי שלא מיומן בכך עלול להיפגע. החשיפה האפשרית לחרקים, מכרסמים ושאר בעלי חיים ללא ציוד מגן מתאים יוצרת סיכון לזיהומים ומחלות.< עוד סיבה טובה להפקיד את פינוי המחסן בידיים מקצועיות היא הזמן. גם מי שמשוכנע שיוכל להשלים את הפינוי תוך זמן קצר מגלה עד מהרה שמדובר במלאכה מורכבת מאוד, וכזו שגוזלת ממנו זמן יקר וגם מאמץ פיזי משמעותי. סיבה שלישית היא המשאבים הדרושים לטובת העברת תכולת המחסן לאתרי פסולת מורשים, ובפרט רכב ייעודי. בהקשר זה כדאי לדעת שהשארת חפצים שונים על המדרכה עלולה להוביל להסתבכות מול הרשות המקומית ולקנסות.

איך מזמינים שירות פינוי מחסנים?

אנחנו מציעים שירות פינוי מחסנים בכל רחבי הארץ, בזמינות גבוהה וכאמור במקצועיות שמבוססת על ניסיון של שנים רבות. בזכות המקצועיות תוך זמן קצר המחסן שלכם יהיה נקי מכל הג'אנק שהצטבר בו, כשכמובן תוכלו לשמור את החפצים שתרצו - וגם לגשת אליהם בקלות בזכות הסדר החדש.

פנו אל שי פינוי דירה להזמנת פינוי מחסן

ואנחנו נגיע אליכם בהקדם, נבחן את השטח - ונספק לכם הצעת מחיר משתלמת. עם שירות איכותי בעלות נמוכה, הדרך למחסן פנוי ונקי קצרה וכדאית.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו