פינוי מהגג

פינוי מהגג קוראים לשי

תהליך של פינוי הגג אינו תהליך פשוט, קל או קצר. לרוב אנחנו מעמיסים ציוד רב ואפילו כבד על גג הבניין שבו אנחנו גרים, ושוכחים מהציד הזה זמן רב. כי הרי זאת הכוונה מלכתחילה, ציוד שאינו בשימוש לתקופות ארוכות לרוב עולה לגג הבניין. בדרך כלל מדובר בציוד בעל נפחים גדולים כבד ומסורבל, ולכן לא נמצא לו מקום בבית. אבל מה קורה כשאתם צריכים לפנות את גג הבניין ובינתיים הצטבר בו ציוד רב? מקרה כזה דורש היערכות מיוחדת ופתרון חכם.

עבודות של פינוי מהגג מצריכות כוח ארגון וגם כוח פיזי. אל תשכחו שהציוד שהצטבר על הגג, הצטבר שם במשך שנים ארוכות, כל פעם פריט נוסף שהצטרף לפריטים האחרים. כשמדובר בעבודות של פינוי מגגות הציוד יצטרך לרדת מהגג תוך זמן קצר. עובדה זו של פינוי גג תוך זמן קצר תדרוש מבעלי הציוד התארגנות מהירה וכוח פיזי בהתאם, כי גם צריך להוריד את הדברים למקום מרוכז וגם לעשות את זה במהירות.

כאן נכנסת לתמונה חברת "צוות פינוי דירה" בעלת ניסיון רב בתהליכים של פינוי דירה, פינוי תכולת דירה, פינוי גגות וגם פינוי ירושה. למעשה חברת "צוות פינוי דירה" עוסקת בכל תחומי הפינוי והיא תשלח לביתכם צוות פינוי גגות מקצועי ומנוסה כדי לטפל בעבודות הפינוי בצורה יעילה ומהירה.

מתי נדרשות עבודות פינוי מהגג

תהליך של פינוי זבל ולכלוך וחפצים מהגג נדרש במספר מקרים. במקרה הראשון פינוי מהגג נדרש כשבבעלותכם בניין שעומד לעבור שיפוץ כולל הגג ועליכם לפנות ציוד שאינו בשימוש אך גם לא שייך לכם, אלא שייך לדיירי בניין שעזבו בינתיים. ציוד אשר הצטבר שם במשך השנים. לדוגמה, ציודים שידרשו פינוי מתוך הגג אלה הם דודי שמש ישנים, ציוד לבנייה וגם אנטנות טלוויזיה שאינן בשימוש כבר הרבה שנים.

מקרה נוסף שידרוש פינוי מתוך הגג הינו המצב של שיפוץ בניינים במסגרת תמ"א 38. במקרה זה קבלן מקבל היתר לשפץ את הבניין ולהוסיף קומה או מספר קומות לבניין, כמובן שבמקרה זה יידרש פינוי מאסיבי מהגג . כל המקרים האלה של פינוי מן הגג מצריכים טיפול של חברה חיצונית ומקצועית שעוסקת בעבודות של פינוי כבר מספר שנים.

חברת "צוות פינוי דירה" הינה החברה שאתם צריכים בעת התהליך של פינוי גגות. חברתנו מפעילה צוותים של פינוי מיומנים אשר מגיעים עם הציוד המתאים לפינוי והורדה של כל הציוד הנמצא על גג לתוך מכולות איסוף ואשפה הממתינות מחוץ לבניין למטרת איסוף הציוד המורד מהגג.

כיצד מבוצעות עבודות הפינוי מהגג ?

עבודות של פינוי גגות מבוצעות בד"כ באפון ידני. צוות חברת "צוות פינוי מדירה" מבצע עבודות פינוי באפן ידני מסודר והציוד מפונה דרך חדר המדרגות או באמצעות המעלית. מנוף חיצוני יסייע בפינוי של הציוד הכבד ביותר שאינו יכול לעבור דרך חדר המדרגות או שאינו נכנס למעלית. לדוגמה, ציוד בנייה שהושאר בבניין והנפח שלו גדול יותר מהמעבר בחדר המדרגות וכמובן שאינו נכנס למעלית בד"כ ציוד כזה מובא לבניין גם באמצעות מנוף. לצד הבניין תמתין מכולה מיוחדת שתקלוט את כל הציוד המורד מהגג, ובנוסף תהיה מכולה שתקלוט את כל האשפה שהצוות של הפינוי מפנה מהגג.

אנשי הצוותים שלנו דואגים להשאיר את החצר ואת הכביש נקיים מלכלוך. עבודות הפינוי של צוות פינוי גגות של חברת "צוות פינוי דירה" מתבצעות בצורה יעלה, מהירה ומקצועית. הצוות שלנו מומחה בעבודות פינוי ומה שנראה כמשימה בלתי אפשרית בתחילת הדרך מתברר כמשימה אפשרית מאד כשמבצעים אותה אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו