פינוי חצרות – פינוי חצר

שי פינוי דירה מפנה גם חצרות

פינוי חצר ומחסן מלא ציוד, כולל אורוות סוסים, סילוק החפצים וניקוי כל שטח הקרקע, כולל כל הנחשים שיש במחסנים.

קיבלנו עלינו פינוי מחסן ענק בחצר האחורית, הכולל הרבה פסולת וציוד ישן, וידענו מראש שיש נחשים, 40 רגליים ארסיים, עכברושים,ועוד.

פינוי חצר

חשוב במיוחד לשמור על ניקיון החצר והגינה מפסולת וחפצים מיוחדים שמתאספים בחצר במרוצת הזמן. נהוג וקל להשאיר ולאחסן חפצים, ציוד, ריהוט ישן, תכולת דירה בחצר או בגינה הפרטית וגם בחצר המשותפת.

עם השנים הציוד נהרס ומתבלה ונהפך ללא שימושי, תופס מקום ובא על חשבון המרחב שלנו. עלינו לדאוג שהחצר או הגינה הפרטית תעבור מידי פעם פינוי של פסולת, ופינוי של תכולה וסילוק וזריקה של חפצים מידי תקופה מסויימת, שלא יתאסף יתר על המידה. בין היתר, בחצרות מוזנחות ובגינות פרטיות קל לבעלי חיים שחיים בסביבתינו להתחבא ולנבור בסביבה לא נקייה עם תכולה רבה. הדבר יכול להוות מפגע תברואתי קשה במיוחד אם מדובר בעכברים או נחשים המסכנים את חיינו ואת חיי ילדינו ביומיום.

לכן רצוי להזמין צוות מקצועי לניקוי תכולה מחצרות, מדירות, מגינות, ממקלטים. אנחנו מקצוענים לכל עבודות הפינוי ומיומנים לעבודות פינוי. ברשותינו ציוד וכלים היכולים לתת מענה לכל בעיה, אנו מיידעים את הרשויות המקומיות מראש על הפינוי שאנו מבצעים ומסלקים את כל הפסולת והחפצים מדירה או מהחצר ע"י משאיות העומדות לרשותינו, כולל תכולת רהיטים, מכשירי חשמל, קרטונים, עץ על כל סוגיו מפונה רק לאתרים מורשים.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו