פינוי חפצים ממקלטים

שי שירותי פינוי חפצים ממקלטים

פינוי חפצים ממקלטים – הצרה היא שבמרבית הבניינים המקלט משמש במקרה הטוב כמחסן לרהיטים ישנים ובמקרה הפחות טוב כמקום מרבצם של חולדות וחיות אחרות .

כתוצאה מכך, כאשר ישנו צורך ממשי במקלט, אין די זמן להכין אותו להיות ראוי למשכן אדם כך הדיירים מוצאים את עצמם בסכנה הבאה מן החוץ ובסכנה תברואתית הנמצאת בתוך המקלט עצמו .

אל אף השאננות הטבעית והבריאה, מומלץ להקדים תרופה למכה ולהכין את המקלט לשימוש, שירות של פינוי חפצים וציוד מהמקלט מסייע להכין את המקלט במקרה ותפרוץ מלחמה ודיירי הבניין יאלצו למצוא את משכנם בו.

מדוע להסתייע בשירות פינוי מקלטים?

הצורך של פינוי מקלטים כאמור הינו צורך ידוע ומודחק.

אך גם אם התקבלה ההחלטה לפנות את המקלט, מדוע כדאי לפנות לחברה חיצונית שתעשה את המלאכה? ובכן כך: ראשית, מקלטים אשר הוזנחו במשך שנים רבות עלולים לסבול מבעיות תברואתיות שונות כגון הצטברות צואה ושתן של חיות, הצטברות פטרת והצטברות כימיקלים כתוצאה מאי אוורור מספק על כן פינוי יסודי של חפצים ממקלט עשוי להעמיד את המפנים בסכנה ממשית .

"מומחה פינוי דירה" מבצעת פינוי חפצים ממקלטים בלוויית ציוד מיוחד כגון כפפות, מסיכות וחליפות אשר ישמרו על המפנים בעת מלאכתם.

פינוי חפצים ממקלטים, כיצד מתנהל הפינוי?

שלב ב` הינו הפינוי עצמו.

הפינוי מתחיל במיון חפצים לחפצים שנציגי הבניין בקשו לשמור, חפצים המיועדים למחזור, חפצים המיועדים לאשפה וחפצים בעלי ערך שימושי הנתרמים לאגודות שונות כאשר מדובר במקלט לרוב רוב החפצים מוגדרים כלא שימושיים משום שבשל ההזנחה הארוכה הם סובלים מנוכחות של חיות ופטרת .

לאחר המיון מתחיל פינוי רהיטים ישנים, פינוי פסולת ופינוי חפצים מהמקלט.

אחרית דבר

בתום הפינוי נותר המקלט נטול חפצים, אך כאן לא מסתיימת המלאכה.

ישנם שירותים נלווים המוצעים לצד שירות פינוי חפצים ממקלטים "מומחה פינוי דירה" מעמידה בפניכם בעלי מקצוע מומחים שיבצעו ניקוי יסודי של המקלט, חיטוי של השירותים והמקלחת, צביעת קירות המקלט ואף שירותי הדברה.

אם ברצונכם להכין את המקלט לשימוש, שירותים אלו יסייעו לכם מאוד בסילוק סופי של כל הגורמים הבעייתיים במקלט כל שיוותר לכם לעשות הוא להביא ריהוט חדש, לתחזק את המקלט ולקוות שלא תזדקקו לו.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו