פינוי דירה נקיון וחיטוי אחרי מוות

שי פינוי דירה אחרי מוות

כאשר קרוב משפחה נפטר בדירתו, זהו מצב שקשה לכולם. דירה שנותרת ריקה לאחר מוות של הדייר שלה פעמים רבות זקוקה לנקיון וחיטוי מיוחדים. לעיתים הגופה נשארת בדירה במשך זמן רב, או שנוצר לכלוך בעקבות שהיית הגופה בדירה.

מצב זה קשה לבני המשפחה, וסביר להניח שלא ירצו להתעסק בעצמם בנקיון דירת הירושה ובהכשרתה במו ידיהם למגורים לאחר מקרה כזה. מובן מאוד שמשפחה לא תרצה להתעסק בנקיון לאחר מוות של אדם קרוב- מדובר בנושא קשה רגשית מאוד לבני המשפחה ואין סיבה שינקו בכוחות עצמם את הדירה לאחר מוות בה.

פינוי דירה במקרים קשים

טוב שיש למי לפנות כשצריך פינוי דירת ירושה במקרים קשים שכאלה- צוות פינוי דירה מהימן ומקצועי יגיע עד לדירה המדוברת ויבצעו פינוי דירה נקיון וחיטוי אחרי מוות כדי שאתם לא תצטרכו להתעסק בזה בכוחות עצמכם. ואם יש צורך בנקיון צמוד למועד הפטירה, חשוב שלאחר מוות של אדם קרוב המשפחה תהיה עסוקה בדברים החשובים באמת כמו ארגון הלוויה וישיבת שבעה.

חשוב מאוד לשבת את השבעה ולתת לתהליכים של האובדן לקרות ולאחר תקופה לחזור אל החיים לאחר עיכול המוות באופן מסוים, גם אם לא באופן מלא. לכן, טוב שיש מי שינקה ויפנה את הדירה עבורכם, ללא עיכובים או בעיות. במיוחד כשמדובר בימים רגישים כל כך שבדרך כלל מגיעים אחרי השבעה- כדאי לא להשאיר את הסידורים הקשים האלה לבני המשפחה אלא לתת למי שעוסק בכך לבצע את העבודה הזאת.

מה יכלול פינוי דירה לאחר מוות?

לאחר מוות בדירה פעמים רבות יש צורך בנקיון מסיבי של איזור האירוע וגם בחיטוי והעלמת ריחות לא נעימים מהדירה. צוות מקצועי יידע לפנות את הדירה מחפצים במידת הצורך וכמובן בתום הפינוי לבצע את החיטוי והנקיון הנדרש על מנת להכשיר את הדירה למגורים מבלי שיהיה זכר לכל מה שאירע בה בעבר.

כמובן שכל מקרה לגופו, וייתכן שישנן דירות שיצטרכו נקיון מאסיבי יותר או פחות, חיטוי או טיפול בהעלמת ריחות- אבל כללו של דבר הוא שהדירה תקבל את הטיפול הראוי וההולם ביותר על מנת שתהיה כשירה שוב למגורים.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו