מומחה פינוי דירה – מפנה בתים גם בנתניה

שי מפנה בתים בנתניה

אם אתם זקוקים לשירות פינוי בתים בנתניה, ואתם רוצים לסיים את המשימה כמה שיותר מהר ולהניח אותה מאחוריכם, חברת מומחה פינוי דירה מציעה לכם את השירות המקצועי ביותר בשוק הפינוי הישראלי. מומחה פינוי דירה היא החברה הוותיקה והמנוסה ביותר בשוק הפינוי הישראלי, פעילה בשוק מזה שנים ארוכות במהלכן ביצעה החברה מאות רבות של משימות פינוי ללקוחות במגזר הפרטי, העסקי, המוסדי והתעשייתי בכל אזור המרכז, השרון ושפלת החוף.

צוות עובדים מקצועיים

פעילות החברה מבוססת על צוות עובדים מיומנים ומקצועיים שעוברים הכשרות תקופתיות סביב הפעלה של כלי עבודה ואמצעי שינוע מתקדמים המיושמים בחברה, סביב מדיניות השירות של החברה, סביב מדיניות הבטיחות, וסביב שורה של מתודולוגיות וטכניקות פינוי שפותחו על ידי החברה על מנת להבטיח את השירות הטוב ביותר, במחיר הזול ביותר ובפרק הזמן המהיר ביותר להשלמת המשימה.

סל שלם של שירותים משלימים

בתוך כך, מציעה החברה גם שורה של שירותים משלימים המיועדים לסייע לכם להשלים את המשימה ולקחת את הדירה אל השלב הבא של חייה. לצד שירות פינוי בתים אנו מציעים גם את השירותים המשלימים הבאים:

  • מיון חפצים
  • אריזה ועיטוף
  • סידור חפצים
  • ניקיון יסודי
  • חיטוי מקצועי
  • שיפוץ ראשוני

כל השירותים מבוצעים על ידי צוות מקצועי, כלי עבודה מקצועיים וחומרים מתאימים על פי הצורך.

מגוון רחב של שירותי פינוי

כמו כן, אנו מציעים מגוון רחב של שירותי פינוי המשתרעים על פני כר נרחב של עולמות ותחומים לרבות:

עבודה מקצועית עם כיסוי ביטוחי

כל פעילות הפינוי של החברה מבוצעת במסגרת מדיניות שירות מתקדמת הכוללת עמידה מלאה בזמנים, הפרעה מינימלית לשכנים, חניה במקומות מותרים בלבד, ביצוע העבודה בצורה יסודית, מהירה אך גם שלווה ורגועה. אנו מפעילים שורה של ביטוחים לכיסוי כל המקרים הביטוחיים האפשריים במשימת פינוי אופיינית, ומעניקים רמה גבוהה של בטחון הן לעובדים, הן ללקוחותינו והן לעצמנו אנו.

התקשרו עוד היום לביצוע הזמנה

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבוע מפגש היכרות עם נציג החברה. במפגש זה יגיע אליכם נציג החברה ויבצע הערכה של היקף העבודה הנדרשת במקום. בהתאם לכך נפיק עבורכם הצעת מחיר הוגנת ותחרותית, ונקבע מועד מתאים לביצוע הפינוי.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו