פינוי בית מוזנח בהוד השרון?

שי פינוי בית מוזנחת בהוד השרון

גרים בהוד השרון? יש לכם צורך בפינוי בית מוזנח בהוד השרון? אם ירשתם בית כזה או יש לכם אחד כזה כי בשנים האחרונות חלקתם בית עם בן זוג או בת זוג אגרנים או סתם לא נקיים מספיק וגם אם יש אלף סיבות אחרות שהבית מוזנח ומבולגן ועולה על גדותיו. אל תהיו מיואשים. יש חברות שיכולות לעזור לכם, לשנס מותניים ולהגיע לביתכם עם כל העזרה והעבודה הקשה ולהשאיר לכם בית נקי וריחני מוכן לשיפוץ, בנייה מחדש או מכירה.

אז למי פונים?

לחברות פינוי וניקיון. בשונה מחברות הובלה בלבד. שי פינוי דירה למשל, היא חברה שביכולתה לפנות בית מוזנח וזה אומר שצוות העובדים המקצועני שלה ערוך ומוכן למיון מוקפד של דירות ובתים מכל סוג שהוא, שהן אחרי ירושה, או אחרי פינוי קשישים למוסדות, או אגרנים, או כאלה שצברו מכל סיבה שהיא הזנחה קשה וזוהמה כבדה. רק חברות המתמחות בסוג הזה של פינוי בתים יכולות לעזור לכם ולכן יש חשיבות גדולה לחפש באינטרנט או בהמלצות מחברים שעברו תהליך דומה, את החברה הנכונה לכם.  שי פינוי דירה לא רק תעזור בפינוי הבית המוזנח בהוד השרון, אלא גם מקלט או מחסן, עליית גג, חדרי אופניים, חדרי אשפה ועוד.

איך מתבצע התהליך?

מי שעוסק בפינוי דירות, חייב להיות רגיש מאוד לנוכחים. אם הם בחיים, יש צורך לפנות את הדירה כשהם נמצאים ולתת תחושה שכל חפץ בה מקבל את הכבוד המגיע לו ועובר אישור שלהם לזריקה או לאריזה. פינוי בית מוזנח מחייב חיטוי מלא של כל החפצים בו אחרי שהוא נקי או גם אם משאירים בו חלק מהחפצים, שאז הם עצמם חייבים לעבור את החיטוי. כשמשתמשים בחומרי ניקוי הם חייבים להיות שונים עבור כל מטרה שונה. חיטוי אסלות וכיורים, חיטוי מקרר, אמבטיות, קירות מטבח משומנים, רצפה מלוכלכת שלא כובדה שנים. בית מוזנח שנים חייב לקבל חיטוי בחומרים חזקים וקטלניים וכן הדברה מפני מזיקים ורמשים ואפילו נחשים. באזור הוד השרון, ובעיקר בבתים, יש חרקים והרבה רמשים שנכנסים לבתים. ההדברה צריכה להיות מותאמת לסביבה.

מהו השלב הראשון?

אחרי שהחלטתם מי יבצע את הפינוי והחיטוי, הזמינו יועץ מטעם החברה שיעריך את עלות העבודה. מכיוון שמדובר בפינוי, צריך להיערך לכל בית באופן ספציפי ואין תעריף אחד וקבוע. אין טוב ממראה עיניים וחובה לראות עם מה עומדים להתמודד בעת הפינוי. מה נפח הבית, עד כמה הוא מוזנח? עד כמה יש בו חפצים על גבי חפצים שדורשים מיון. מה מתוכם הוא ארונות? בגדים? עציצים? מסמכים ותכשיטים? הכול דורש התבוננות והערכה. מי שמגיע להערכה הזו חייב לקחת בחשבון את גובה ההזנחה ולאיזה חיטוי לכוון את חיטוי וניקוי הדירה שלאחר מכן. בקשו רישיון עסק ובדקו שהעסק מבטח את הצוות העובד בשירותו. חיידקים ומזהמים ומחלות יכולים להימצא בשפע בבתים מוזנחים.

ואחרון חביב – לאן לפנות חפצים שלא זקוקים להם ודברי פסולת?

אך ורק לאתרי אשפה מורשים על ידי הרשות המקומית. על פי חוק, אדם שלא מפנה אשפה לאתר פסולת מורשה, או שמשליך אותה ברחוב, ייקנס ורשיון העסק שלו עלול להישלל ממנו. חבל להסתכן גם בקנס לבעלי הבית ותלונה במשטרה על ידי השכנים שיתלוננו. יש חשיבות עצומה להקפיד על כך גם מסיבות אקולוגיות ואיכות הסביבה.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו