פינוי בית והכנה למכירה אחרי פטירת ההורים

פינוי בית והכנה למכירה לאחר פטירה רק עם צוות מקצועי 

אחרי שהשלמתם את תקופת האבל על הוריכם שנפטרו, אתם כעת פנויים יותר לטפל בדירה אותה הורישו לכם על מנת להבטיח לכם חיים טובים ונוחים יותר.

פינוי ירושה היא משימה לא פשוטה, לא בהיבט הפיזי ובמקרים רבים גם לא בהיבט הרגשי. בהתאם לכך, מציעה לכם חברת שי פינוי דירה, שירות פינוי ירושה במסגרתו אנו מגיעים אל הדירה עם צוות עובדים מקצועיים, מבצעים מיון מקצועי של כל החפצים, אורזים את מה שדרוש אריזה, ומפנים את כל היתר ליעדים מורשים בלבד.

מיון חפצים ופינוי זהיר ואיכפתי

במסגרת השירות, תוכלו להגדיר בדיוק מה אתם רוצים שנשמור עבורכם, ולמה אסור להגיע אל מכולת הפינוי בשום מקרה. כמו כן, אנו ממליצים להיכנס לדירה לפני שמגיע צוות הפינוי על מנת לאסוף את כל הפריטים בעלי ערך רגשי או כספי משמעותי עבורכם, אך אם אינכם מסוגלים לעשות זאת בעצמכם, אנו נדאג לעשות זאת בשבילכם, עם צוות עובדים מבוגרים ואיכפתיים, שרואים את הדברים תמיד מנקודת מבטו של הלקוח.

כל היכולות הנדרשות לביצוע כל סוגי הפינוי לאורך שנים של פעילות בשוק הפינוי הישראלי, צברה שי פינוי דירה שורה של יכולות המאפשרות לה כיום להציע את כל שירותי הפינוי לכל מגזרי המשק, ולהתמודד עם כל אתגר פינוי. אנו מבצעים פינוי דירות ירושה גם מקומות גבוהות באמצעות מנוף, גם פינוי בתים פרטיים עם חצר, ומפנים את כל סוגי התכולה, בכל כמות, בכל גודל ובכל משקל.

כמו כן, אנו מציעים שורה של שירותים משלימים לסיום מהיר של המשימה, ובכלל זה חיטוי מקצועי, ניקיון יסודי ותיקונים קלים ברחבי הבית.

מתחילים היום, מסיימים היום

כדי להתרשם יותר מהחברה ומשירותיה, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, לשאול את כל השאלות המטרידות אתכם בנושא, לקבל את כל התשובות שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם, ובתוך ימים ספורים נוכל לצאת לדרך ולהשאיר את כל הסיפור מאחוריכם. אנו מתחייבים לבנות עבורכם הצעת מחיר הוגנת ותחרותית, ולספק לכם חוויית שירות יוצאת דופן בשוק הפינוי הישראלי ובכלל.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו