פינוי אנטנות

שי פינוי אנטנטות

מדי פעם מחליטים ועדי בית נבונים לערוך נקיון יסודי בבניין שעליו הם אמונים. הנקיון והתחזוקה של הבניין תמיד חשובים, וברגע שמזניחים פינה מסויימת המצב עשוי להדרדר. כל פינה בבניין מצריכה תחזוקה וכמובן שכל פינה צריכה להיות מתוחזקת בהתאם. בבניין עם דיירים רבים יש הרבה למה לדאוג, ולהיות ועד בית זו לא משימה קלה בכלל. לכן כאשר אתם צריכים פינוי אנטנות- שי פינוי דירה הוא כתובת נפלאה עבורכם! שי מגיע עם הצוות ויודע בדיוק מה הגג שלכם צריך- כל אנטנה שאינה שמישה שי יפנה וכמובן כל ציוד שאינו נחוץ שם למעלה בגג, גם הוא יפונה במהירות רבה על ידי הצוות הזריז.

פינוי אנטנות מקצועי

ישנה תופעה בשנים האחרונות שעל גגות רבים של בניינים ישנן אנטנות ישנות לא פעילות, אשר יושבת להן על הגג ובעצם מהוות סכנה בטיחותית וגם מקשות על התמרון על הגג. אנטנה ישנה על הגג היא סיבה מצויינת לקרוא לשי פינוי דירה שיגיע עם צוותו לפרק את האנטנה ולהסיר אותה מהגג שלכם.

לשי ולצוותו יש מיומנות בתחום פירוק האנטנות, ושירות פינוי אנטנות יתבצע אצלכם בגג במהירות ובמקצועיות. כמו כל חפץ שנמצא על הגג ולא מתוחזק- גם האנטנה מהווה בעיה בטיחותית קשה כאשר נושבות רוחות חזקות העשויות להפיל אנטנה שלא מקובעת כמו שצריך ולכן לא כדאי לכם לקרוא לשי במהירות האפשרית, שי והצוות מומחים הפיכת הגג שלכם לבטיחותי ואתם תוכלו להפסיק לחשוש מרמת הבטיחות בבניין שלכם.

חלק בלתי נפרד- הבטיחות

רבים חושבים שניתן לפנות אנטנה בכוחות עצמם, אך זו טעות. לא מומלץ בכלל לנסות לפנות אנטנה לבדכם וזאת כיוון שמדובר במהלך מסוכן למי שלא מיומן בכך.

מי שמנסה לפנות אנטנה בכוחות עצמו עשוי לסכן את חייו בעת העלייה לגג ופירוק האנטנה. כמובן שהאנטנה היא מכשיר חשמלי לכל דבר ועניין, וצריך להבין בתחום כדי להיות בטוחים שאין סכנת התחשמלות מהאנטנה הישנה.

שי פינוי דירה ישמחו להגיע עד לגג שלכם ולפנות עבורכם את האנטנה באופן בטיחותי ומקצועי, בלי לסכן אף אחד במהלך הפירוק והורדת האנטנה מהגג.

שי והצוות יודעים טוב מאוד לפרק אנטנות ומבינים בכל הנושא הזה על בוריו, ולכן כאשר אתם מזמינים אותם לפינוי ופירוק אנטנות אתם עושים בחירה חכמה ובטוחה. שי והצוות מיומנים בפירוק ופינוי של אנטנות ויודעים לבצע את המשימה הזאת באופן מקצועי ביותר.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן