פינוי אנטנות על הגג

מספר 1 בתחום הפינוי 

רוב האנשים במדינה עברו בשנים האחרונות מצפייה בטלויזיה באנטנה לצפיה דרך רשת הכבלים או רשת הלוויין. בעבר כולם קלטו את שידורי הטלוויזיה בעזרת שידור אווירי ולכן היה צורך באנטנות מרובות. היום אין כל צורך באנטנות כלל. האנטנות המרובות נותרו על הגג חסרות כול שימוש. יש אנשים אשר משאירים את המצב הזה כפי שהוא אך לעומתם רוב האנשים רוצים מאוד לעשות פינוי אנטנות כלומר לפנות את הגג מהאנטנות המיותרות.אנטנות מיותרות על הגג מכערות את מראה הבניין ולא מאפשרות לעשות שימוש בגג. אנשים היום עושים שימוש רב בגג ופעמים רבות פינוי אנטנות נדרש כדי לנצל את הגג בצורה חכמה וטובה. יש שימושים רבים וטובים שניתן לעשות היום בגג. אנשים אוהבים לנוח להשתזף על הגג, אנשים לעיתים מקימים גינה ביתית או חלקה אורגנית על הגג. חקלאות עירונית על גגות העיר הפכה לטרנד נחמד שסוחף רבים. אנשים כאלה זקוקים לשטח הגג פנוי. יש כאלה המניחים על הגג קולטני שמש כדי לנצל אנרגית שמש לייצור חשמל. זה מתאים לגגות גדולים. כמו כן יש אנשים אשר פשוט בונים פרגולה על הגג ויושבים עליו כמו על מרפסות .יש שימושים רבים לגג. יש אנשים שאוהבים לעשות על האש על הגג. יש אנשים אשר מארגנים מסיבות על הגג ונהנים להזמין חברים ומכרים לחגוג ולרקוד על הגג. הגג הוא שטח נהדר שחבל לא לעשות בו שימוש וליהנות ממנו.

שימוש בגגות ופינוי אנטנות

רובינו גרים בדירות קטנות בעיר גדולה וזה ממש בזבוז לא לעשות שימוש בגג הבניין שניתן כול כך ליהנות ממנו. אם גם הגג שלכם הוא פוטנציאל אדיר לשימוש אבל הוא מכוסה באנטנות זה הזמן לבצע פינוי אנטנות. לא כול אחד מומחה ויודע כיצד לבצע פינוי אנטנות. אסור ולא מומלץ לבצע פינוי אנטנות לבד. אנו בחברת צוות פינוי דירה מחזיקים במומחיות ובידע לצורך פינוי אנטנות בצורה בטוחה חוקית ומסודרת. אנו כמובן מבצעים גם שירותים נוספים כמו פינוי ירושות או פינוי דירה בחינם אך חלק מהשירות שאנו נותנים הוא פינוי אנטנות. במשך שנים רבות התרגלנו שעל הגגות שלנו קיימות אנטנות רבות. האנטנות היו הכרח המציאות כי קליטה אווירית של שידור טלוויזיה הייתה אז האופציה היחידה. אנטנות מכערות מאוד את חזית הבניין. כעת קולטים שידורי טלוויזיה בלווין או על ידי כבלים. וזאת דרך חברות הלוויין והכבלים. כעת האנטנות מיותרות וכולם מעוניינים להוריד אותו מהגג ולפנות את הגג מהכיעור של האנטנות.

האזינו להמלצה של עוד לקוחה מרוצה של שי פינוי דירה

פינוי אנטנות הוא פרויקט מורכב

פירוק אנטנות מהגג הוא פרויקט פחות פשוט ממה שנדמה אך  זוהי מומחיות שלנו כמו פינוי מקלט או פינוי דירה וירושה יש אנטנות בגדלים שונים על הגגות שלנו. יש אנטנות קטנות ויש מגדלי אנטנות גדולים מאוד. חשוב לפנות את מקצוענים כדי שתהליך של פירוק אנטנות שלכם יתבצע בצורה מקצועית, בטוחה, חלקה ולא יפגע בגג או ייצור בעיות אחרות. פירוק אנטנה דורש מקדח חזק, או מברגה חזקה ללא ציוד מתאים לא ניתן לבצע פירוק אנטנות בצורה יעילה וזריזה. כאשר אנו מגיעים לבצע פירוק אנטנות אנו מביאים גם ציודים כמו חבלים ואביזרים לתפוס ולהנמיך את מבנה האנטנה. במקרה בהם מבנה האנטנה גדול יש צורך בציוד מיוחד בכדי לתפוס אותו ולקרב אותו אל פני הגג כדי לפרקו בהצלחה. בזמן פירוק אנטנה גבוהה היא עלולה ליפול ולהזיק לסביבה או לגג או לציוד אחר אשר נמצא על הגג ולכן אנו נוהגים לקשור ולאבטח היטב אנטנות גדולות כמו למנוע נזק בזמן פירוק אנטנות שאנו מבצעים.

אמצעי בטיחות

כאשר קושרים ומאבטחים אנטנות בזמן פירוקן מונעים את האפשרות המסוכנת כי האנטנה תיפול חלילה על מישהו מהגג או תזיק לציוד למבנה או לצמחיה. פירוק אנטנה גדולה הוא מסוכן, אסור ולא מומלץ לבצע פירוק כזה לבד. כאשר אתם פונים אלינו אתם יודעים כי תהליך פירוק אנטנות שאנו מבצעים עבורכם נעשה בבטחה ומתוך ניסיון רב של אנשי מקצוע ותיקים ואחראים. בבניינים משותפים אנו מגיעים אל הגג דרך המעבר אל הגג. אנו מפרקים אנטנות גם בבתים פרטיים ויודעים ויכולים לטפס על הגג שלכם בעזרת סולמות מיוחדים שאנו מביאים איתנו. פינוי אנטנות צריך להתבצע בהדרגה ובזהירות. יש אנטנות שמורכבות מאנטנה ראשית אשר חלקים נוספים או אנטנות משנה מורכבות עליה אנו מפרקים את אנטנות משנה קודם ורק אחר כך את האנטנה הראשית. כדי לפרק את האנטנה הראשית אנו ראשית מנתקים את הכבל העובר מהבתים אל האנטנה וזאת כדי לא ליצור נזקים או בעיית חשמל בבתים אליהם מחובר כבל האנטנה. כך פינוי אנטנות הוא בטוח ומבוצע בדרך נכונה ומסודרת.

 פירוק האנטנות

אנטנות מחוברות בברגים אל הגג. בעזרת מברגה גדולה ומקצועית אנו מפרקים את הברגים. אנו מוודאים מראש כי יש היכן להניח את האנטנה עוד לפני שאנו מנתקים אותה מהחיבור שיש לה על הגג. חשוב לנו לא להגיע למצב שאנו אוחזים באנטנה גבוהה וגדולה מבלי למצוא מקום להניח אותה, זה לא בטוח ומסוכן להחזיק משקל כזה בגובה כזה. כך ניתן לראות כי אנו פועלים בבטיחות ובזהירות כאשר אנו מנתקים אנטנה ומבצעים פינוי אנטנות. יש עוד אמצעי זהירות מגוונים שאנו נוקטים בהם בכדי לבצע את פינוי האנטנות בצורה בטוחה מקצועית ומושלמת. כאשר אנו מוודאים שיש מקום בטוח להניח בו את האנטנה אנו משחררים את האנטנה מהחיבור שלה, כלומר פותחים ומשחררים את הברגים בהם האנטנה מחוברת אל הגג ומניחים אותה בצורה בטוחה על הגג. אנו קושרים את האנטנה בחבל חזק ומורידים אותה בזהירות מהגג אל הקרקע. כול זה נעשה תוך פינוי אנשים מהמקום בכדי לא לגרום חלילה נזק או בעיות בזמן פינוי אנטנות מהגג שלכם. פינוי אנטנות הוא עבודה למקצוענים. אם חובבנים מבצעים עבודה זאת יש חשש לבעיות תקלות ואפילו חלילה פציעות. חשוב לפנות אנטנות בעזרתנו, חברה מקצועית של פינוי אנטנות. ניתן לקבל מאיתנו שירות הכולל שיפוץ קל של הגג לאחר ניתוק האנטנה ממנו. הורדת האנטנה משאירה בגג מעין חורים קטנים היכן שהאנטנה הייתה מחוברת. אנו יכולים לבצע עבורכם עבודת טיח כדי להחזיר את הגג למצב בטוח ואסתטי אם אתם מעוניינים בשירות כזה. השארת חורים בגג הוא אף פעם לא מומלצת גם אם מדובר בחורים שטחיים. בין אם הבית שלכם הוא בית פרטי, בית דו משפחי או בניין דירות מומלץ לקבל שירות של סתימת החורים בגג לאחר פירוק וכן פינוי אנטנות. חורים ואפילו החורים הקטנים ביותר עלולים לגרום לנזילה בגג בטווח הקצר או הארוך. גם השארת אנטנות ללא שימוש עם ברגים המוברגים בגג עלולה לגרום לנזילה דרך חורי הברגים לכן מומלץ ראשית לבצע פינוי של האנטנות ושנית לסתום היטב את החורים שהותירו חיבורי האנטנות כך תקבלו גג אסתטי שניתן להשתמש בו בשימושים שונים ולא גג מכוער שחסום באנטנות שאין בהן כול שימוש והן רק מפריעות לשימוש מהנה בגג הבניין שלכם או הבית הפרטי שלכם. אנטנות ישנות עלולות ליפול וליצור נזק ובעיות. היו מקרים שאנטנות נפלו בחורף סוער וגרמו נזק ואפילו תביעות ולכן מומלץ לפנות אלינו, לבצע פינוי אנטנות ולהפטר אחת ולתמיד מהאנטנות הבעייתיות והמיותרות.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו