סידור בתים וניקיון בהרצליה

שי סידור בתים בהרצליה

אם אתם מחפשים חברת סידור בתים וניקיון בהרצליה כדאי לפנות לחברת שי פינוי דירה.

אנו שי פינוי דירה חברה אמינה וותיקה אשר מבצעת פינוי דירה מאשפה חפצים וכל דבר מיותר. אנו גם נותנים שירות ניקיון וחיטוי לכל שטח או דירה שתצטרכו.

מיון תכולת הדירה

אחד האתגרים הקשים כאשר מפנים דירה לבצע מיון תכולת דירה בכל דירה כמעט יש חפצים שאתם רוצים לשמור ומולם חפצים שאתם רוצים לפנות. אם אין לכם זמן או כוח לבצע את המיון לבד. נוכל לבצע עבורכם את מיון החפצים. אנו חברה אמינה עם עובדים הגונים וישרים.

פינוי פסולת מהבית

אם הצטברה אשפה בבית ויש בבית פסולת רבה, יש לבצע פינוי פסולת מהבית יש סוגים שונים של אשפה, יש אשפה אורגנית כמו שאריות מזון אבל יש גם פסולת כמו אריזות, ניירות, עטיפות, אנו בחברת שי פינוי דירה נבצע עבורכם פינוי פסולת מהבית איכותי ומהיר.

מסדרים בתים עם בעיית אגרנות כפייתית של חפצים

בתים שבהם יש תופעה של אגרנות כפייתית הם בתים עמוסים מאוד. יש בתים בהם רוב האשפה לא נזרקה תקופות רבות, או שהתאספה בהם אשפה מסוג מסוים כמו עיתונים או רהיטים ישנים. אנו חברה אשר מתמחה בתחום ואנו מסדרים בתים עם בעיית אגרנות כפייתית של חפצים.

בתים מוזנחים ומלוכלכים

בתים שלא מתוחזקים בצורה סדירה הופכים מהר מאוד לכדי בתים מוזנחים ומלוכלכים חשוב לקחת את המצב בידיים ולקבל עזרה. אם קשה להחזיר את הבית למצב מאורגן ומסודר אנו בחברת שי פינוי דירה נגיע ונפנה בצורה יסודית אשפה מהבית נסדר נמיין וגם נשליך אשפה וחפצי מיותרים עד שהבית שלכם יהיה מסודר ונקי.

פינוי וניקיון דירות שהיו סגורות הרבה זמן

לעתים יש צורך בשירות של פינוי וניקיון דירות שהיו סגורות הרבה זמן. אם לא ידעתם מי יכול לסייע לכם במקרה כזה, אתם מוזמנים לפנות אלינו אנו נגיע אל הדירה נפנה ממנה אשפה וחפצים מיותרים נסדר אותה, ננקה אותה וגם נחטא אותה אם יש צורך בכך.

פינוי רהיטים וחפצים מבתים

בבתים רבים נאספים רהיטים וחפצים שאין בהם צורך. בין אם מדובר בדירת ירושה או דירה שגרתם בה ואתם רוצים לארגן אותה בצורה יסודית. אנו חברת שי פינוי דירה נגיע ונפנה בזריזות רהיטים וחפצים וכל מה שלא נדרש לכם בדירה.

פינוי דירות ירושה 

דירת ירושה דורשת עבודה רבה לעתים צריך לשפץ אותה לעשות בה תיקונים ולארגן סביבה נושאים בירוקראטיים שונים הצעד החשוב הראשון בדירות ירושה הוא פינוי דירות ירושה. אם זמן עובר ואתם לא מתקדמים עם פרויקט זה, כדאי לפנות לסיוע במחיר נמוך וסביר, נפנה עבורכם דירת ירושה בזמן קצר ללא מאמץ מצדכם.

פינוי וניקיון מחסן

אם לא ארגנתם את המחסן זמן רב סביר שיש בו חפצים רבים שאין בהם כל צורך ושהם התקלקלו ונהרסו בזמן שהיו מאוחסנים זמן כל כך רב, זה הזמן להיעזר בחברת פינוי למחסן שתחדש לכם את המחסן ותפנה כל מה שמיותר במחסן.

פינוי מהגג

פינוי מהגג לא כדאי לדחות אם אתם או שכנים אחסנתם חפצים מהגג כדאי למהר ולפנות אותם כי יש בכל סיכון בטיחותי

ניקיון הכולל חיטוי לכל שטח הבית

יש אנשים ששמים דגש על היגיינה. אם אתם חשים לא בנוח להיכנס לדירה שלדעתכם לא הייתה היגיינית מספיק או שאתם לא יודעים מה רמת ההיגיינה שנשמרה בה, נוכל לבצע עבורכם בדירה ניקיון הכולל חיטוי לכל שטח הבית.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו