סידור בתים וניקיון בבת ים

אם אתם מעוניינים בשירות של סידור בתים וניקיון בבת ים אתם מוזמנים ללמוד יותר על החברה שלנו, חברת שי פינוי דירה.

אנו מבצעים סידור, ארגון, פינוי וניקוי של חפצים מדירות, מחסנים, גגות חצרות וכל אזור אחר שתרצו לפנות מפסולת וחפצים מיותרים.

מיון תכולת הדירה

אנשים רבים פונים אלינו לאחר שניסו למיין לבד תכולת דירה שהם ניסו לפנות וה מביני שזאת משימה קשה סיזיפית ולא נגמרת למי שאינו מנוסה בכך. אנחנו מנוסים מאוד במשימה של מייון תכלות הדירה. אנו נמיין לפי הוראותיכם מה לשמור ומה לזרוק מהדירה שאנו מפנים עבורכם.

פינוי פסולת מהבית

אם הצטברה הרבה פסולת בבית אנחנו נגיע במהירות לסייע לכם להיפטר ממנה. היתרון של לפנות אלינו היא העובדה שאנו לא משאירים את הפסולת ליד הפח השכונתי אלא מפנים אותה לאתר פסולת מסודר ומונעים מכם חיכוך עם השכנים או דוח מהעירייה.

מסדרים בתים עם בעיית אגרנות כפייתית של חפצים

בתים של אגרנות כפייתית הם לרוב עמוסים מאוד בחפצים רבים ושונים. כל מי שנכנס לבית של אגרנות כפייתית מופתע מהעומס של החפצים המאוחסנים בבית. לא כל חברה יודעת או ערוכה לבצע סידור או פינוי של דירת אגרנות כפייתית. אנו בחברת שי פינוי דירה מנוסים ומתמחים בתחום זה וכבר שני רבות מסדרים בתי עם בעיית אגרנות כפייתית של חפצים.

בתים מוזנחים ומלוכלכים

להרבה אנשים קשה לפעמים להחזיק לבד את הבית נקי ומסודר ואם הם יכולים הם נעזרים בעזרה מבחוץ. גם אם הבתים שלכם הם בתים מוזנחים ומלוכלכים, אנו נגיע ללא בעיה או הערה או ביקורת נסדר ננקה נפנה פסולת ונחזיר את הבית שלכם למצב נעים ונקי.

פינוי וניקיון דירות שהיו סגורות הרבה זמן

אם חשבתם שבית שלא גרים בו לא מתלכלך כל כך, תחשבו שוב. דירות שהיו סגורות צוברות אבק ולכלוך. חפצים שהיו בהן מתפוררים ומתקלקלים. לרוב קשה למצוא מנקה שתסכים לנקות בית כזה אבל בדיוק למטרות כאלה אנו קיימים. אנו נבצע ללא בעיה פינוי וניקיון דירות שהיו סגורות הרבה זמן.

פינוי רהיטים וחפצים מבתים

אם חיכיתם עד עכשיו וקיוויתם שמישהו יסייע לכם לבצע פינוי רהיטים וחפצים מבתים, אבל זה לא מסתייע והחפצים הכבדים והרהיטים הכבדים ממשיכים להפריע בבית שלכם, כדאי לכם לבדוק את השירות שאנו מציעים. אנו מגיעים ומפנים כל חפץ שתרצו לפנות גם אם הוא כבד וגם אם מדובר במדרגות רבות.

פינוי דירות ירושה

ירשתם דירת ירושה ועוד לא החלטתם מה לעשות בה? האם להשכיר? למכור? אולי לעבור לגור בה? בכל מקרה ומה שלא תחליטו את הדירה צריך לפנות מהחפצים הישנים שבה עוד לפני כל החלטה לגביה או תיקון או שיפוץ. אנו מומחים בפינוי דירות ועובדים במקצועיות זריזות ואדיבות.

פינוי וניקיון מחסן

בית עם מחסן זה נוח ונעים אך אם המחסן שלכם עמוס מלוכלך ולא מאורגן הרי שאתם לא נהנים ממנו בכלל. אם אין לכם פנאי וכוח להתחיל לארגן את המחסן אנו נגיע ובזריזות וביעילות ננקה נפנה ונבריק לכם את המחסן.

פינוי מהגג

חשוב כל תקופה לוודא שאף לא אחד מהשכנים, אם אתם גרים בבית משותף. אחסן חפצים או כל ציוד על הגג. אם יש חפצים וציוד על הגג, הכי בטוח נוח וקל להסתייע בנו ואנו נפנה בבטיחות ויעילות את הגג שלכם.

ניקיון הכולל חיטוי לשטח כל הבית

יש אנשים אשר מסתפקים בניקיון רגיל לשטחי הבית, אך אנו מציעי למי שזקוק לכך גם ניקיון הכולל חיטוי לשטח כל הבית, כדי שתוכלו לעבור לגור בו בלב שקט, למען בריאות משפחתכם.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו