סידור בית, מיון חפצים, פינוי זבל, ניקיון יסודי

פינוי זבל – ניקיון יסודי

פינוי זבל – הבית שלכם מבולגן? נמאס לכם מהמצב? הגיע הזמן לניקיון יסודי, אבל מאין תתחילו? האם יש לכם כוחות לגשת לפרויקט הניקיון והחיטוי?

אם אתם אובדי עצות ולא יודעים מה לעשות, הזמינו את שי פינוי דירה. הוא יגיע עם צוות שלם ומנוסה, יסדר, יארגן, ימיין את החפצים השונים, יכניס את כל המיותר לשקים ומשם היישר אל אתר פסולת מורשה בלי להשאיר עקבות בחצר, בחדר המדרגות ובבניין כי הכל ינוקה אחריו.

פינוי זבל – סידור ומיון

סידור הבית כולל מיון חפצים, זריקת חפצים מיותרים, ניקיון יסודי בכל החדרים, התריסים, השירותים, הרצפה, סידור מיטות, סידור ארונות מטבח, ארגון הדברים בארונות, חדר שינה מדוגם, התייחסות לכל חלל בדירה – חדר שינה, סלון, חדר אורחים, חדר אמבטיה, פרוזדור, חצר וכל חדר נוסף שדורש יחס מועדף.

אדרנלין  כדי לכבוש את יעד הניקיון

שי מגיע עם אדרנלין לכבוש כל יעד בדירה ובבית. הוא רואה לנגד עיניו את התוצר הסופי – דירה נקייה ומאורגנת לעניין, דירה הראויה למגורים, דירה נטולת בעיות תברואה, דירה שהחרקים, היונים והלכלוך לא יפקוד אותה יותר כי עם תחזוקה נכונה אין סיבה לחזור לדרך הבלגן.

צוות מיומן ומנוסה

בדירות קטנות ניתן להסתפק בשני אנשי צוות, אך בדירות גדולות יגיעו אנשי צוות נוספים. כל אחד מבין מה התפקיד שלו, כל אחד יודע מה עליו לעשות בכל רגע נתון. הכל זורם בנעימות בעבודה, עובדים לאט וביסודיות בלי לפספס אף לא נקודה אחת. אחד ממיין, השני מסדר, השלישי מפנה, הרביעי מארגן בתוך המשאית את התכולה. דירות מבולגנות בסדר גודל בינוני ייקח לסדר מספר ימים בודדים. מה שחשוב הוא להבין את החשיבות שיש להשכרת איש מקצוע ששם לעצמו כמטרה לארגן, לנקות ולפנות תכולה מיותרת על מנת להכין כל בית למגורים נאותים.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו