ניקיון דירה מזוהמת בתל אביב

שי שירותי ניקיון דירה מזוהמת בתל אביב

ניקיון דירה מזוהמת בתל אביב – דירה מזוהמת היא דירה שלא בוצע בה ניקיון לאורך זמן ארוך, שבעליה אינם חושבים שניקיון וסדר הוא דבר חשוב וההזנחה חוגגת.

פינוי זבל ופסולת מהדירה בתל אביב

ברוב המקרים בהם נדרש פינוי זבל ופסולת מדירה בתל אביב הגורם הוא אגירה ממושכת של חפצים ופריטים שבעלי הדירה (או אחד מהם) אוספים לאורך שנים. אגרן כפייתי אינו מאפשר לאף אחד גישה לדירה שלו ובוודאי שלא לפנות זבל ופסולת.

ניקיון דירה מוזנחת בתל אביב

כדי לבצע ניקיון דירה מוזנחת בתל אביב צריכים להתקיים התנאים:

  • הסכמת בעל הדירה (האגרן) שברוב המקרים לא ניתנת. אין שיתוף פעולה בין האגרן לבין בני משפחתו או הרשויות האמונות על הטיפול בנושא.
  • שיתוף פעולה בין כל הגורמים ובכלל זה בני משפחה ועובדי הרווחה של הרשות המקומית.
  • ביצוע עבודות הניקיון על ידי אנשי מקצוע.

מיון החפצים והציוד:

לחלק ניכר מאגרנים כפייתיים אין קשר עם בני המשפחה שלו. אגרנים מביאים לפירוק משפחות. זוגות מתגרשים, ילדים מנתקים כל קשר עם האגרן והוא חי חיי בדידות. בדירות האגרן אפשר למצוא מכל הבא ליד. ממזרונים ישנים, ריהוט שבור, מכשירי חשמל מקולקלים ועד בגדים ועיתונים.

לאחר שהוחלט על פינוי וניקיון דירת האגרן והחלטת האחראים באיזו דרך הם יעשו צריך להכין תכנית עבודה. בעת הפינוי צריך לקחת בחשבון גם את השכנים המתגוררים בסמיכות שהם אלו שברוב המקרים הסובלים העיקריים מתוצאות האגירה.

בשלב הראשון של העבודה צריך לבצע מיון החפצים והציוד. בלא מעט דירות יש חפצים וציוד שאפשר לשחזר ולתקן ולתרום או למכור לנזקקים.

מומחים בפינוי דירות עמוסות

כאמור רוב הדירות שצריך לפנות בגלל עומס הן דירות של אגרנים. במקרים שיש בני משפחה (גם אם לא בקשר רציף עם האגרן) הרי שההחלטה על בחירת הדרך לפינוי הדירה נתונה להם. בדרך כלל בני משפחה מתקשים לבצע את הפינוי הן מבחינה פיזית, ארגונית והן מבחינה נפשית. בחירה במומחים לפינוי דירות עמוסות היא הדרך המתאימה והנכונה בכל מקרה.

מומחים בפינוי דירות עמוסות עוסקים בתחום שנים רבות, יש להם את כל הידע והכלים לבצע את העבודה במינימום נזקים לדירה עצמה, לדירות השכנים ולרכוש המשותף של הבית המשותף בה ממוקמת הדירה.

העבודה לא נגמרת בכך שמוציאים את התכולה ומעבירים אותה ליעדים שונים. צריך כלים מתאימים כמו משאיות, מנופים ועוד. לחברת המומחים יש את כל האישורים לעסוק במקצוע פינוי דירות עמוסות.

הכנת הדירה למגורים

יעודה של הדירה מלכתחילה הוא למגורים. היא נמצאת בבית משותף ולאור האגירה המרובה היא אינה ראויה למגורים. בדרך כלל כל הכלים הסניטריים שבורים. חלונות ודלתות מנופצים. המטבח יצא מכלל שימוש וכך גם החדרים.

כדי להכשיר את הדירה למגורים צריך לבצע ניקיון יסודי, בדיקת כל הנחוץ תיקון, צביעת הקירות והמשקופים סיוד הקירות והדברה. אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו