מפנה עזבונות

שי מפנה עזבונות

מפנה עזבונות -חברת פינוי דירה של שי מתמחה בכול הנוגע לפינוי תכולה- כאשר לכל סיטואציה הצוות המקצועי מגיע ערוך באופן יעיל ומסודר, כי פינוי תכולת חפצים זה מה שאנחנו עושים לאורך השנים ומבצעים על הצד הטוב ביותר ואין זה משנה מהו טיב התכולה או היכן הוא מקום המצאה.
חברתו של שי מפנה פסולת מדירות של אגרנים, ירושות מדירות שנשארו כעיזבון ובאופן כללי ציוד כגון כלי חשמל, ריהוט, ביגוד, אוספים, כלי נוי, כלי מטבח ועוד- כאשר כל סוג של תכולה מנותב את עבר המקום המתאים ביותר ואף באופן יעיל, מסודר ואידאלי- הן עבור בעלי התכולה והן עבור כלל הקהילה, וזאת כי חלק אומנם מפונה למכולה המורשית הקרובה, אך חלק גם מפונה אל עבר נקודות מיחזור או ארגוני צדקה.

פתרון מקצועי ויעיל

הרבה פעמים כאשר בן משפחה הולך לעולמו ומשאיר אחריו מגוון רב של תכולה לא רצויה. אותה תכולה עשויה לכלול סיפור חיים שלמים, אך יחד עם זאת עדיין להימצא כלא רצויה ע"י כלל בני המשפחה וכיוון שלרוב מבקשים לפנות את הדירה ולמכור אותה- הרי שיש למצוא פתרון ופה חברת "שי פינוי דירה" נכנסת לתמונה, מציעה שירות מפנה עזבונות באופן מקצועי, רגיש ומתחשב בנתוני הסיטואציה.

רגישות ואדיבות

למה לבחור בצוות של שי פינוי דירה? כיוון שמדובר על צוות שנבחר בקפידה, פועל ברגישות ובאופן מכבד לכל אורך הדרך, (גם כאשר מדובר על פינוי פסולת). בנוסף הצוות מקפיד על הופעה נאותה, שומר על אווירה מכבדת, עומד בזמנים, כל חבר צוות יודע בדיוק את תפקידו, הצוות מעניק עזרה במיון התכולה ואף משאיר אחריו את מקום הפינוי נקי ומבריק. מכאן שלא רק זוכים לסמן וי על המשימה, אלא גם זוכים להכיר אנשי מקצוע אנושיים שאכפת להם מרמת שביעות רצון הלקוח.

הצלה

לא פעם צוות "שי פינוי דירה" נתקל בסיטואציות בהן הוא נדרש לפנות את כלל תכולת הדירה, אך כיוון שהניסיון לימד אחרת, לא פעם הצוות מתעקש שבני מבני המשפחה יעברו בשנית על הציוד וזאת כי הניסיון מלמד שהרבה פעמים ניתן להציל פיסת מזכרת או חפץ יקר ערך. על כן אם מחפשים שירות מקצועי בתחום פינוי עיזבונות- חברתו של שי היא הכתובת הנכונה ביותר עבורכם.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו