מי מפנה דירות מלאות פסולת אגרנות – שאלנו את עצמנו

דירות מלאות בפסולת

ונענה על כך: בישראל חיים לא מעט אגרנים כפייתיים הסובלים מהפרעה נפשית המונעת התקדמות במתכונת נורמטיבית בחיים, הם מלווים בתחושה נפשית עזה של חוסר ובדידות. הנחמה ו ה"עזרה" הנפשית כביכול נמצאת באובססיה לפריטים וחפצים נוספים שממלאים את החלל הריק שלהם מבפנים אשר נותן תחושה של בית לא מלא ומאובזר מספיק. אך עם הזמן האובססיה לא נרגעת, ומחבת או עיתון נוסף לא בהכרח מרגיעים את נפשו הצמאה של האגרן, מעורר רחמים.

הטלטלה, ושבר הנפשי אלו מלווים את האגרנים עד לתחילת טיפולם בבעיה הנ"ל, כשהמשפחה או החברים מתחילים להתייאש ולדהור החוצה מלקחת אחריות, נותרים האגרנים לרוב לבד בביתם בין ערימות החומר המיותר והבלגן, ולא רק זה – הבלגן מותיר אתו חוסר בסיסי לניוד בין חדרי הבית מה שמביא את התירוץ לא לנקות ולדאוג לתברואת הדירה כהלכתה.

הטיפול באגרן יתחיל בליווי אישי צמוד לנפשו.

יתחיל טיפול האגרן הכפייתי בליווי אישי של איש מקצוע כפסיכולוג או פסיכיאטר אשר את המידע לגביהם תמצאו אצלנו ב"מרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים" – שם כל המידע הדרוש לטיפול באובססיה האספנית הכפייתית.

משם נעבור לטיפול בדירה ה ניזוקה מזה זמן מה – פינוי וניקיון, שלב זה כמשמעותי בתהליך יתחייב לפעול בצורה הטובה ביותר עבורכם משום שכל זמן שהדירה עמוסה ומלוכלכת ולא מקבלת טיפול-זיהומים ועובש נוסף מצטברים ומחמירים את מצבה לגרוע יותר אשר זמן נוסף ייקח להחזיר אותה למצב ההתחלתי. ב"מרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים" נמצאות הפתרונות הטובות והיעילות עבורכם, חברות הפינוי הטובות ביותר אשר מוכרות ומבוקרות יישלחו מידית ע"י טלפון אחד בסה"כ שנבקש ממכם לבצע ולפנות אלינו.

מעצתנו: התחילו בהדרגה ותגיעו לתוצאות יעילות יותר.

נדגיש כי הטיפול ההדרגתי הוא הכרחי בסיפור, אם לא תתחילו בשליחת עזרה נפשית לאגרן- לא נוכל להבטיח לכם שהבעיה לא תתקוף אתכם שוב, ולא יקום החבר מחר ויאסוף עוד ממה שכבר חשבתם שנפטרתם ממנו. המלווה נפשית יעזור לאגרן לפתור את האובססיה שלו מבפנים ולמתן את תסמיניה ע"י בניית צורת חשיבה חדשה ובריאה יותר. ורק לאחר מכן נאמר בשמחה כי פינוי הדירה הוא השלב הנכון אשר יפתור את מה שחיכיתם לו, והדירה כחדשה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו