כמה עולה פינוי ומיון חפצים?

פינוי ומיון חפצים – כמה זה יעלה לנו?

הליכי פינוי ומיון חפצים הינם הליכים מקצועיים המיושמים על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" למגוון נרחב של מטרות וצרכים .

כמעט בכל הליכי הפינוי המקצועיים המיושמים על ידינו, אנו מקיימים הליך מיון מקדים לצרכי אפיון החפצים השונים המרכיבים את התכולה המיועדת לפינוי במאמר הבא נעסוק בכל הקשור לתמחור הליכי פינוי ומיון חפצים, ונחשוף בפניכם את הפרמטרים המקצועיים השונים המשפיעים באופן ישיר על מחירון פינוי ומיון חפצים הנקבע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" .

מספר מילים על הליכי פינוי ומיון חפצים

הליך פינוי ומיון חפצים המבוצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" מתבצע בארבעה שלבים מקצועיים, הכוללים:

שלב מספר 1- ייעוץ והעמדת תכנית פעולה

נציג מטעמנו, יגיע אל הדירה המיועדת לפינוי. במהלך ביקורו הוא יסקור עבורכם את הליך הפינוי, יבחן את צרכי הפינוי וכמובן יאמוד את המרחק מהדירה לאתר פסולת קרוב, ויחד איתכם יגבש הצעת מחיר לביצוע הפעולה.

שלב מספר 2- ארגון ומיון

מספר שעות (או ימים) לפני ביצוע הליכי הפינוי בפועל, צוות מקצועי מטעמנו יגיע אל הדירה .

מטרת ההגעה היא למיין ולסדר את כלל הפריטים המיועדים לפינוי לפינה אחת בחלל הדירה או הבית פינוי בתים מתבצע בחלק מהמקרים לציוד חלקי מתוך כלל הפריטים הנמצאים בבית, ולכן מחובתנו המקצועית, לסמן כל מוצר ומוצר המיועד לפינוי, ולבצע עבודות הכנה לצרכי מיגון ובטיחות הציוד שנותר בדירה .

שלב מספר 3- פעולת הפינוי

אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה" פועלים באופן מהיר וממוקד להוצאת כל הציודים והפריטים השונים המיועדים לפינוי משטח הדירה. אנו מבצעים זאת ביעילות ובמהירות, וכמובן תוך כדי הפקדה יתרה על נושא הבטיחות.

שלב מספר 4- שירותים נלווים

אנחנו ב-"צוות פינוי דירה" מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות מהיצע נרחב של שירותים נלווים המוענקים על ידי כשירות המתווסף לשירותי הפינוי .

בחלק גדול מהמקרים, פינוי ומיון חפצים, מתבצע למטרות ארגון וחידוש פני הדירה בין השירותים המוענקים על ידינו תמצאו: פירוק ארונות קיר ומטבח, הוצאת פסולת בניין שנאספה במהלך עבודות שיפוץ או בנייה, שירותי צבעיה וחידוש קירות וארונות, ניקיון וחיטוי חללים שונים משטחי הדירה ועוד .

על מנת להעניק לכם מענה מדויק לשאלה- כמה עולה פינוי ומיון חפצים? ריכזנו עבורכם מספר נקודות מרכזיות ומקצועיות, שעל פי הן, נקבע מחירון פינוי ומיון חפצים.

1.מורכבות הפינוי- פרמטר מקצועי זה מכיל בתחומו מגוון נרחב של היבטים הכוללים בין היתר: מיקום הדירה, הקומה בה ממוקמת הדירה, האזור בו נמצאת הדירה, דרכי הגישה אל הדירה, פתחי המעבר בשטח הדירה והמבנה בו היא ממוקמת, מרחק הדירה מאתרי הפסולת המורשים לפינוי ועוד.

2 .היקף הציוד המיועד לפינוי- פרמטר נוסף המשפיע על קביעת מחירון פינוי ומיון חפצים, קשור לכמות הציוד המיועד לפינוי והיקפו ברוב המקרים, אין קשר ישיר לגודל הדירה, אלא רק לכמות והיקף הציוד המיועד לפינוי מתוכה .

ככל שכמות הציוד המיועד לפינוי גדולה יותר, כך עלות מחיר הפינוי גבוהה יותר בנוסף, מענה על השאלה כמה עולה פינוי ומיון חפצים, נקבע גם על פי היקף מורכבות הפינוי של החפצים השונים המרכיבים את תכולת דירתכם (כגון: פירוק ארונות קיר, פירוק ארונות מטבח, פירוק רהיטים כבדים לצרכי פינויים וכדומה) .

3 .הציוד המקצועי בו נעשה שימוש- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דוגלים במתן שירות מקצועי, מהיר, בטוח ויעיל, בכל הליכי הפינוי המיושמים על ידינו על מנת להעניק את השירות המקצועי שלנו לכל אחד ואחת מכם, אנו נעזרים במגוון נרחב של ציוד מקצועי המאפשר לנו לבצע את הליך הפינוי על הצד הטוב ביותר.

הציוד המקצועי שלנו כולל בין היתר: מנופי זרוע, מכולות איסוף, משאיות פינוי וציוד מקצועי- טכני לצרכי פירוק ופינוי רהיטים וחפצים שונים משטח הדירה, ציוד מקצועי לצרכי ניקיון הדירה וביצוע השירותים הנלווים ככל שהציוד המקצועי בו אנו עושים שימוש לצרכי הפינוי הינו גדול יותר, כך עלויות מחירי הפינוי גבוהות יותר.

4 .דחיפות ביצוע הליכי הפינוי- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים לבצע את הליכי הפינוי באופן המיידי והמהיר ביותר עבור כל אחד ואחת מלקוחותינו בחלק מהמקרים, אנו מתמודדים עם בקשות שונות מטעם מזמיני העבודה, לביצוע מיידי של הליך הפינוי (במקרים מסוימים גם מ"היום להיום") .

במקרים אלו, מחירון פינוי ומיון חפצים, מושפע גם מהדחיפות בביצוע העבודה על ידי מזמין העבודה.

כמו כן, בטרם נציג מטעמנו יעניק לכם מענה לשאלה: כמה עולה פינוי ומיון חפצים, אנו מקפידים לבחון יחד איתכם את מטרות המיון המקדים וצרכי המיון .

ברוב המקרים, מדובר בהליך מיון כוללני, הבא לאבחן בין החפצים והפריטים המיועדים לפינוי ובין אלו שלא אך במקרים מסוימים, כגון: במהלך פינוי ירושות, פינוי דירות עמוסות יתר על המידה, פינוי דירות השייכות לאגרנים כפייתיים והליכי פינוי נוספים, הליך המיון המקדים הינו חלק משמעותי וחשוב בהצלחת הליך הפינוי .

בכל הליכי הפינוי המבוצעים על ידי צוות "מומחה פינוי דירה", אנו מקפידים לבצע את הליך הפינוי בהתאם למטרות הפינוי ולצרכי הלקוח, וכתוצאה מכך, גם במקרים בהם אתם מעוניינים למיין כמות גדולה של ציוד מכל סוג (ניירת, ביגוד, אוספים שונים), אנשי הצוות המקצועיים שלנו עומדים לרשותכם.

כמה עולה פינוי ומיון חפצים- ההיבט המקצועי!

פינוי ומיון חפצים הינו שירות כולל למגוון נרחב של מטרות פינוי ואיסוף ציוד לכל מטרה. אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם את שירותי פינוי הדירות גם למבנים גדולים, מפעלים, חנויות, בתי עסק, משרדים, בתי מגורים משותפים, מחסנים, מקלטים, גגות משותפים, גינות ציבוריות ופרטיות כאחד ועוד.

השירות המוענק מטעם "מומחה פינוי דירה" מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות משירותי פינוי של ציודים שונים, קלים ככבדים כאחד .

בנוסף, "מומחה פינוי דירה" הינו בעל מקצוע מיומן ומקצועי גם במקרים קשים של פינוי דירות השייכות לאספנים ואגרנים כפייתיים, שברוב המקרים, כוללים מחזות וריחות לא נעימים במיוחד בכל מקרה פינוי ומיון חפצים אנו מעמידים לרשותכם מחירון פינוי ומיון חפצים המותאם לצרכים האישיים שלכם .

השירות המקצועי של "מומחה פינוי דירה" מאפשר לנו להיכנס לכל דירה (גם למוזנחת והמלוכלכת ביותר) ובאמצעות שירות מהיר, מקצועי ואיכותי, "להיפטר" מכל הציוד, הלכלוך והזוהמה הנמצאת בדירה .

במקרים של פינוי דירות במבנים משותפים, אנו דואגים לעדכן את דיירי המבנה במועד הפינוי כמו כן, אנו עושים הכול על מנת לסיים את הליך הפינוי במהירות האפשרית ביותר, ותוך כדי הגנה מרבית לציוד המבנה, לרבות, עיטוף חדרי המדרגות, מעלית המבנה, מעקות הבניין ודלתות הלובי בקרטונים וניילונים מיוחדים, המאפשרים לנו להשאיר מאחורינו סביבה נקייה שלא תרגישו שלפני כמה שעות בוצע בה הליך של פינוי דירה .

אם גם אתם זקוקים לשירותי פינוי דירות לכל מטרה, זה הזמן לפנות ל-" מומחה פינוי דירה" , וליהנות מכל היתרונות הארגוניים של הליך מקצועי, איכותי, נקי ומבריק לצרכי הפינוי, ולכול מטרה!

נציג מטעמנו יעמוד איתך בקשר רציף, יעניק לכם ייעוץ מקצועי, ואף ילווה את כל הליך הפינוי מראשיתו ועד לסיומו היסודי והמאורגן ביותר. השירות המוענק על ידי "מומחה פינוי דירה" מאפשר גם לך ליהנות מההבדל הנקי ומיסודות ארגון וסדר בכל הבית!

לסיכום, פינוי ומיון של חפצים הוא צעד הכרחי בדרך לחיים איכותיים בדירה מפונה או בדרך למעבר דירה .

כולנו נתקלים בצורך לבצע מיוו ופינוי של חפצים במיוחד בדירות שאנו מתגוררים בהן שנים מיון ופינוי חפצים מעניק לנו את היכולת לפנות מקום לדברים חדשים, לדעת מה התכולה של הבית שלנו כוללת ועוד .

ביצוע המיון על ידי צוות מומחים הוא הדרך הטובה ביותר לפינוי מהיר וקל.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו