טיפים פינוי מקלטים

הטיפים שלנו לפינוי מקלטים

טיפים פינוי מקלטים – במדינת ישראל כל בניין משותף מחויב בממ"דים או במקלט, והסיבות הביטחוניות לכך הן ברורות וידועות .

יחד עם זאת, בבניינים רבים המקלט נוטה להיות מוזנח – הדיירים מפנים אליו חפצים לא רצויים וריהוט מיותר, והוא צובר בלגן ולכלוך פינוי מקלטים נועד להפוך את המקלט המבורדק שלכם לנקי ונעים, וכמה טיפים על כך לפניכם .

קבלו את הסכמת כל הדיירים

פינוי מקלטים הוא פרויקט מורכב, וחשוב מאוד לקבל את ההסכמה המלאה ואת שיתוף הפעולה של כל דיירי הבניין כאחד. אם יש לכם ישיבות קבועות של וועד הבית, זהו המקום להעלות את הנושא ולדון בכך, ולאחר מכן וודאו שכל הדיירים כולם מודעי לפרויקט ומסכימים לעזור בכל אשר יתבקשו.

החליטו על הייעוד החדש של המקלט

בבניינים משותפים רבים המקלט משמש מדי פעם לאסיפה של כל הדיירים לישיבות, או לחילופים עבור מסיבות כיתה של הילדים, ואפילו ארוחות גדולות של שבתות חתן או כלה. כל זאת ניתן לעשות אך ורק במקלט מסודר ונקי ללא רבב – החליטו יחד עם הייעוד החדש של המקלט, וכך תעלו את המוטיבציה של כל הדיירים, כמו גם את רמת שיתוף הפעולה שתוכלו לקבל מהם.

בדקו האם נותרו במקלט חפצים שיש להם שימוש

ייתכן מאוד שהצטברו בין שאר החפצים במקלט גם חפצים שעוד ניתן לעשות בהם שימוש, כמו רהיטים או חפצים אחרים. לפני תחילת הפינוי בדקו מה יש במקלט והוציאו משם חפצים ברי שימוש.

החליטו מי יבצע את העבודה

פינוי מקלטים הינו פרויקט שעלול לקחת זמן רב .

יש למיין את החפצים, לפנות את מה שניתן למחזור, ואת הזבל לפנות לאתרים מורשים, ולסיום יש לנקות ולחטא את המקום על פי רוב תמצאו שגם אם כל דיירי הבניין מוכנים להירתם לכך ולעשות את העבודה יחד, קשה מאוד לתאם זמן שמתאים לכולם, והמטלה נדחית שוב ושוב .

לפיכך מומלץ לפנות אל חברה אמינה ומקצועית העוסקת בפינוי וניקיון של דירות ומקלטים

.

בחירה של חברה אמינה

פינוי מקלטים על ידי חברה אמינה ומקצועית משאירה לכם מקלט מצוחצח ונקי .

בחרו חברה אשר עוסקת בתחום מזה כמה שנים, אשר תוכל גם לספק לכם המלצות של לקוחות קודמים ומרוצים בנוסף, וודאו כי החברה מפנה את מכולות הזבל לאתרים מורשים בלבד, לשמירה על איכות הסביבה .

תיאום לוח הזמנים

למען השקט הנפשי של כל הדיירים, לאחרת שבחרתם חברה עבור פינוי מקלטים, תאמו את לוח הזמנים מול וועד הבית וכל הדיירים, וידעו את כולם על יום העבודה שקבעתם.

פינוי המקלט בקיץ

פינוי בימי הקיץ הינו נוח וקל יותר, ובנוסף מבטיח שהמקלט שלכן יהיה נקי ומסודר לפני תחילת שנת הלימודים ולפני חגי תשרי.

פינוי המקלט בחורף

פינוי של המקלט בחורף הינו פחות מומלץ, היות והגשם והסופות עלולים להאט את עבודת הצוות.

בזמן ביצוע העבודה

הצוות המקצועי שבחרתם עבור פינוי וניקיון המקלט שלכם ייטיב לעבוד אם תמנעו ממנו הפרעות ותתנו לו לעבוד במהירות וביעילות, כמו שהוא יודע. מסיבה זו מומלץ לבחור נציג אחד של הבניין שיהיה אחראי על פנייה אל הצוות בזמן העבודה, שיוכל להיות איש הקשר המתאם בין הצוות לבין הדיירים, במידה ויעלו שאלות מצד דיירים שונים.

אל תחכו לפקח!

חשוב שתדעו כי חלק מעבודת הפקחים העירוניים היא שמירה על המקלטים במצב טוב ושמיש .

אם אתם יודעים שהמקלט בבית המשותף שלכם מבולגן ומלא בחפצים, אל תחכו לפקח שיגיע עד אליכם וייתן לכם קנס על כך פנו כבר עכשיו אל חברה מקצועית לפינוי וניקיון, אשר תוכל לעשות את העבודה במהירות וביעילות .

חלוקה של העלויות

העלות של פינוי מקלטים על ידי חברה מקצועית אינה גבוהה במיוחד, ובוודאי אינה גבוהה ביחס לתוצאות הטובות ולזמן שהדבר חוסך לכם .

העלות נקבעת על פי רוב לפי כמות מכולות הזבל אותה יש לפנות מהמקלט שלכם מטבע הדברים חשוב מאוד שכל דיירי הבניין ישתתפו בעלויות, ותוכלו לאסוף את הכסף לכך בנפרד, או להוציא אותו מהתקציב המשותף של וועד הבית .

שמירה על הסדר והניקיון

פינוי מקלטים איכותי הוא רק הצעד הראשון לשמירה על הסדר והניקיון – מעכשיו העניין נמצא בידיים שלכם! וודאו שלא מצטברים במקלט חפצים מיותרים או זבל, והקפידו לנקות אותו באופן שוטף וקבוע.

פינוי מהיר ויעיל

לאור האמור לעיל, פינוי מקלטים כרוך בהחלטות רבות ובמשימות רבות אולם מרגע הבחירה על חברה אשר תבצע את הפינוי ניתן ליהנות ממקצועיות וניסיון של חברת פינוי .

פינוי של מקלטים חייב להיות מבוצע בין אם הביצוע הוא לבד או עם חברה, החובה היא להפוך את המקלט לראוי לשהייה בעתות חירום .אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו