טיפים לפינוי כלי מטבח

הטיפים של המומחים לפינוי כלי מטבח

טיפים לפינוי כלי מטבח – לעיתים קרובות המטבח שלנו הופך לעמוס ומבולגן, מלא בחפצים וכלי מטבח שונים שאנו כבר לא עושים בהם שימוש שנים ארוכות .

הדבר יוצר עומס לא נעים, ובעיקר מקשה על העבודה השוטפת המטבח אם החלטתם על פינוי חפצים מיותרים מהבית, זה הזמן להפשיל שרוולים, ולסדר גם את המטבח.

מתי כדאי להחליט על פינוי של המטבח

כדאי לשקול פינוי של המטבח בשני מקרים עיקריים – במקרה שבו המטבח עמוס בכלי מטבח מיושנים רבים שכבר לא נעשה בהם שימוש, מקרה שכיח בדירות של אנשים מבוגרים שצברו חפצים רבים במשך שנים ארוכות, ובמקרים בהם אתם מעוניינים לפנות מקום במטבח עבור אביזר חדש – כמו מדיח כלים אשר דורש מקום בחדר.

מיהו המשתמש העיקרי במטבח?

לפני כל פינוי חפצים מכל חדר בבית, יש לשקול מיהו המשתמש העיקרי בחדר, והדבר תקף גם לגבי פינוי וניקיון של המטבח. התייעצו עם המשתמש העיקרי של המטבח, אותו האדם שאוהב במיוחד לבשל ולאפות – וקבלו את הסכמתו ואת שיתוף הפעולה שלו לפינוי.

לפי מה ממיינים את החפצים

לפני תהליך של פינוי חפצים מיותרים מהמטבח, צריך להחליט לפי מה ממיינים את החפצים. האם אתם מעוניינים להיפטר מכל מה שאין בו שימוש, או שאולי יש כאן גם חפצים בעלי ערך רגשי אותם תרצו לשמור במקום אחר בבית?

חפצים גדולים – להחליט מה לפנות

פרויקט מוצלח של פינוי חפצים משאיר לכם חדר נקי ומרווח יותר למחייה .

החליטו מראש על אילו חפצים גדולים אתם יכולים לוותר ושאותם אתם מבקשים לפנות מדובר, למשל, במכונות קפה שאיש אינו משתמש בהם, ובמוצרי חשמל מיושנים אחרים העומדים ללא שימוש .

חפצים בעלי ערך רגשי

אולי תופתעו לשמוע, אבל גם במטבח עשויים להיות חפצים בעלי ערך רגשי, כמו כלי חרסינה של הסבתא, או כל כלי אחר שעבר מדור לדור. גם אם הערך הכספי שלו אינו גדול, שימו את הכלי בצד, כדי שלא תתחרטו על זריקתו מאוחר יותר.

מה לעשות עם חפצים במצב טוב?

ייתכן שבמהלך הפינוי תגלו שיש לא מעט כלי מטבח וחפצים שאינכם מעוניינים בהם עוד, אך שנמצאים עדיין במצב טוב והם בהחלט שמישים. את כל אלו מיינו ושימו בארגזים נפרדים, על מנת שתוכלו להעביר אותם הלאה.

העברה של חפצים לחברים או בני משפחה

את כל כלי המטבח במצב טוב שמצאת במהלך של פינוי חפצים מהמטבח, הראו קודם כל לבני המשפחה, או לחברים. הדבר נכון במיוחד עבור מי שיש לו במשפחה זוג צעיר, אשר נמצא בתחילת הדרך ובוודאי ישמח לחסוך ולקבל כלי מטבח טובים.

העברה של חפצים לתרומה

את כל מה שנותר לאחר מכן רכזו והעבירו לאחת העמותות באזור מגוריכם אשר עוסקת בתרומות למשפחות נזקקות. גם שם ישמחו מאוד לקבל מכם כל סיוע, וכמובן גם חפצים נוספים ובגדים במצב טוב אשר תוכל לתרום.

מתי כדאי לפנות אל צוות מקצועי?

חברות מקצועיות אשר עוסקות בפינוי וניקיון של דירות יוכלו לסייע לכם רבות כאשר המטבח שלכם גדול ועמוס, או במקרים פשוט אין לכם מספיק פנאי כדי להתעסק עם הפינוי, שעשוי להיות פרויקט לא פשוט בכלל. צוות מקצועי יוכל לחסוך לכם זמן רב וטרחה, ולהשאיר מטבח נקי ומצוחצח, כפי שרציתם לראות אותו שנים ארוכות.

מה כדאי לבקש מהצוות?

כדאי לשלב את הפינוי של המטבח יחד עם ניקיון של עוד אזורים בבית, כמו פינוי של המחסן, וכדאי להדריך את הצוות מראש לגבי האזורים שחשוב לכם במיוחד שיישארו ריקים, במיוחד כאשר אתם שוקלים לרכוש כלי חשמל חדש או ריהוט חדש למטבח.

תיאום מלא, ועבודה מהירה ויעילה

תיאום ציפיות מלא מול הצוות המקצועי אשר נותן לכם שירות אומר גם עבודה מהירה ויעילה יותר שלו, ותהליך פינוי חפצים יעיל ואיכותי. אל תשכחו להסביר לצוות את לוח הזמנים שלכם, על מנת שתוכל לתאם גם מול המשלוח של החפצים החדשים למטבח, אם צפוי להיות כזה.

לאחר הפינוי

כדי לשמור על התוצאות הטובות חשוב להקפיד על ניקיון שוטף של המטבח, אך יותר מזאת – חשוב לנסות להקפיד שלא לצבור חפצים שאין בהם שימוש, אשר יוצרים עומס ומראה מבולגן.

לסיכום, פינוי המטבח הוא אולי המשימה המורכבת ביותר בפינוי של בית או פינוי פרטי .

פינוי של המטבח מחייב מיון קפדני של הכלים וידע ומיומנות צוות מומחים לפינוי יכול לתת את המענה הטוב ביותר ולבצע מיון של כלים ופרטים שיועברו אל נזקקים או פריטים שיפונו אל פחי האשפה המורשים תוך מיון קפדני יחד עם בני הבית .אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו