טיפים להיגיינה סביבתית

הטיפים שלנו להיגיינה בבית

היגיינה סביבתית הינה הגדרה כוללת למגוון נרחב של פעולות ניקיון, ארגון וסדר בשטח המחייה הפרטי, המשותף והציבורי. אנחנו במומחה פינוי דירה מתמחים בכל הקשור לביצוע עבודות פינוי וניקיון בכל שטחי המחייה האפשריים, וכחלק בלתי נפרד מהשירות המקצועי שלנו, ריכזנו עבורכם מספר טיפים להיגיינה סביבתית. בשורות הבאות תוכלו למצוא טיפים ועצות אשר יסייעו גם לכם ליהנות מסביבת מגורים מטופחת יותר, בריאה יותר, איכותית יותר ונקייה הרבה יותר!

סדר, סדר, תרדוף!

הטיפ הראשון שלנו הוא להקפיד על פעולות ארגון וסדר ברמה השופטת בסביבת המגורים בה אתם מתגוררים .

באמצעות פעולות שוטפות ופשוטות, תוכלו גם אתם ליהנות מסביבת מגורים מסודרת יותר לאורך זמן פעולות אלו כוללות בין היתר: פינוי חפצים ישנים וחסרי שימוש ברמה השוטפת, ניקיון הדירה ברמה השוטפת, ביצוע עבודות תחזוקה בשטח הדירה או מבנה המגורים ברמה השוטפת ועוד .

פתרונות אחסון

על מנת לאפשר לעצמכם לחיות בתוך סביבה מאורגנת ומסודרת מצד אחד, ומצד שני ליהנות ממגוון נרחב של אפשרויות אחסון חפצים שונים בשטח הדירה, מומלץ להקפיד על יישום פתרונות אחסון רבים ככל הניתן בשטח הדירה. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פטנטים ופתרונות אחסון הכוללים בין היתר: שקי ואקום לאחסון מוצרי טקסטיל בצורה המאפשרת לכם לצמצם את שטח האחסון לרמה המינימאלית ביותר, ארונות אחסון חכמים הכוללים מספר רב של מגירות נסתרות, תיבות אחסון המשמשים כפריטי ריהוט שונים ועוד.

מיון פסולת ביתית

כיום, בכל קרן רחוב תוכלו למצוא מכולות פסולת ומחזור המיועדים לכל פריטי הפסולת הביתית. הקפידו למיין את הפסולת הביתית (בקבוקים, מוצרי נייר, מוצרי חשמל, בטריות וכדומה) וקחו חלק פעיל וחשוב בשמירה על איכות הסביבה של כולנו.

מבצע ניקיון

במידה ואתם מתגוררים בבית משותף, הקפידו לגלות מעורבות גבוהה בכל הקשור לניקיון סביבת המגורים שלכם .

ביחד עם וועד הבית במבנה קיימו "מבצעי ניקיון" בהם תסלקו מסביבת המגורים פריטי פסולת ותכולה שונים משטח הבניין וסביבתו כמו כן, הקפידו על הצבת פחי אשפה מרובים ככל הניתן בתוך המבנה ומחוצה לו, והגדירו את צרכי השימוש בפחי האשפה השונים, לדוגמא: פח אשפה המיועד לאיסוף גללי צואה של חיות מחמד, פח אשפה המיועד לאיסוף בקבוקי שתייה וכדומה .

גיזום וטיפוח גינות פרטיות וציבוריות

הקפידו לגזם את צמחיית הגינה שלכם באופן קבוע ושוטף, בין אם אתם מבצעים זאת בכוחות עצמכם ובין אם תשכרו את שירותיו של גנן מקצועי. כמו כן, הקפידו לסדר את הגינה הפרטית או הציבורית בצורה כזו שתבטיח את שלומם של כל האנשים העושים שימוש בגינה, כלומר, הוציאו משטח הגינה פריטים וחפצים העלולים לעוף באוויר בימי סערה וכדומה.

אל תהפכו את המקלט השכונתי למחסן ציבורי!

מקלטים פרטיים הנמצאים בשטח מבני מגורים משותפים נמצאים באחריותם הישירה של כל דיירי המבנה. הקפידו לא להפוך את המלקט למקום אחסון של דיירי המבנה, ושמרו על מהות השימוש בו כמקום הגנה ומחסה בשעת חירום!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו