הנהלים שלנו לפינוי מקלטים

נהלים לפינוי מקלטים

הנהלים שלנו לפינוי מקלטים – נדרשים לפנות פריטי תכולה מיותרים משטח המקלט השכונתי או הציבורי? אצלנו ב-שי פינוי דירה תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שירות לצרכי פינוי מקלטים בכל גודל. לרשותנו, ניסיון רב שנים בענף הפינוי והיכרות עם דרישות פיקוד העורף בכל הנוגע לאבזור מקלטים וחדרי ביטחון.

הזמנת השירות

פינוי מקלטים הינו שירות המיועד בעיקר לוועדי בתים משותפים המעוניינים לפנות משטח המקלט המשותף העומד לרשותם את כל אותם פריטי תכולה מיותרים. כאשר וועדי בתים פונים לקבלת שירות לפיני מקלטים, אנחנו ב-שי פינוי דירה, מגיעים לשטח המקלט המיועד לפינוי, בוחנים את היקף וסוג התכולה המוצבת במקלט ומוסרים לוועד הבית המשותף את כל המידע הנחוץ לצורך ביצוע העבודה על ידינו, לרבות: תכנית העבודה, עלויות ותנאי השירות וכדומה.

לאחר חתימה על הסכם התקשרות לצורך ביצוע העבודות, אנו יוצאים לדרך ופועלים בהתאם לנהלים הבאים:

  1. אנו תולים שלט מרכזי בכניסה למבנה המגורים ובו אנו מודיעים לכלל הדיירים על מועד ביצוע העבודות- ברוב המקרים, אנו מאפשרים לכל דייר להגיע ביום הפינוי לשטח המקלט ומסייעים לו לפנות מהמקלט את פריט התכולה השייך לו במידה והוא מעוניין לעשות בו שימוש נוסף ולאחסן אותו בשטח דירתו.
  2. כ-24 שעות לפני מועד הפינוי אנו דואגים לאוורר את שטח המקלט ובמידת הצורך אנו דואגים לפנות ולנקות את המעברים ודרכי הגישה למקלט וזאת על מנת להבטיח הליך פינוי מהיר ובטיחותי יותר.
  3. במהלך שעות עבודת הפינוי עצמו אנו דואגים לתחם את אזור שטח העבודות ולא מאפשרים כניסה ומעבר של דיירים בשטח המתוחם וזאת מטעמי בטיחות.
  4. עם סיום פינוי המקלט והעברת פריטי התכולה למכולת הפינוי הממוקמת בשטח החניה של הבניין אנו דואגים להעביר את מכולת הפינוי לאתרי פסולת ומחזור המיועדים לצורך כך ובהתאם לחוקי העזר העירוניים.
  5. לאחר השלמת מלאכת הפינוי אנו מאפשרים לוועדי הבתים ליהנות מפתרונות שירות נוספים כגון: חיטוי מקלטים, סיוד וצביעת קירות מקלטים, אבזור מקלטים בהתאם להוראות פיקוד העורף ושירותי הדברה בתוך שטח המקלט וסביבתו.

למידע נוסף בנושא פינוי מקלטים, צרו איתנו קשר עוד היום, חייגו:072-3969404

 אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו