הובלות ופינוי דירות

פינוי דירה והובלה עושים עם שי 

אנשים אשר מבקשים לפנות את תכולת ביתם מבקשים לעשות זאת בדרך המהירה והנוחה ביותר. הם רוצים שכל רכושם יועבר בצורה טובה ובטוחה אל הדירה החדשה, ולכן, מומלץ להם לחפש ולמצוא חברת הובלות מקצועית שמנהלה הינו מומחה פינוי דירה שיודע לתכנן את הפרויקט בצורה מוצלחת. הוא יגיע לדירה שאותה צריך לפנות על מנת לראות אותה ולהכיר את התכולה שלה. כך הוא יידע להקציב את כמות השעות הנדרשת לצורך הפינוי. במהלך הפגישה ייחתם הסכם התקשרות ולאחריו יתחיל התהליך.

שירותים נלווים

חברה מסודרת יכולה לתת שירותים נוספים נלווים שקשורים למהלך של פינוי דירה ומדובר בשירותי אריזה ומיון, עזרה בפירוק והרכבת ארונות בעבודות שיפוץ. צביעה, ניקיון ועוד. כל המטלות הללו הינו מורכבות ודורשות זמן רב ויכולת פיזית וטכנית, ולאנשים רבים אין את הנתונים הללו. רבים מהלקוחות יעדיפו להוסיף בתשלום ובלבד שעובדי החברה המיומנים יעשו אותם עבורם. כך הם יכולים להתפנות לסדר יומם העמוס שכולל חיי משפחה, התנהלות בעבודה, גידול ילדים ועוד.

ביטוח והסכם

מנהלי חברה מקצועית מטפלת גם בצד המנהלי של העבודה והם רוכשים פוליסות ביטוח מתאימות לפעילותם. יהיו להם ביטוחים כנגד נזקי גוף, רכוש, וביטוח לצד ג' שאינו קשור להסכם אבל יכול להיפגע במהלך הפינוי. עובדי החברה יהיו מבוטחים אף הם ויזכו לשיפוי במקרה של פגיעה. בנוסף לכך, יהיה לחברה הסכם מתאים שייחתם עם הלקוח ויירשמו בו כל התנאים וההסכמות שנקבעו בין שני הצדדים, ביניהם: מחירים, תנאי תשלום, מפרט עבודה ועוד. פינוי מדירה ייעשה בראש יותר שקט כאשר כל הפרטים הטכניים הללו מסודרים.

ניהול העבודה

פינוי דירה כולל פינוי מחסנים ומקלטים שצמודים אליה, פינוי רהיטים, פינוי בגדים, פינוי חפצים מחצרות וגגות שנמצאים בה ועוד. כל העבודה תתבצע על ידי עובדים מיומנים ומסורים שמכירים את כל שיטות ההעברה של הפריטים השונים. יהיה מנהל עבודה שישגיח על כל הפינוי, יהיה בקשר עם הלקוח, יעדכן אותו ויקבל ממנו הנחיות שנוגע לפיזור התכולה בבית החדש. נוכחות הלקוח חשובה והוא ישגיח מקרוב על כל ההתנהלות. כל העבודה תיעשה לשביעות רצונו המלאה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו