גם לכם יש שכן אגרן כפייתי?

השכן שלי אגרן

מהפרעה שמזיקה לגרים עם האגרן הכפייתי נבשר לכם שגם שכנים כמעט סובלים באותה הרמה, האגרן הכפייתי שמעמיס לביתו כמות מבורכת של חפצים מיותרים נשאר ברובו לבד בדד לאחר שחבריו ו/או משפחתו לא מרגישם נעים במיוחד לחלוק אתו את אותו הבית.

דירתו של האגרן בעל ההפרעה הנפשית מסוג OCD לרוב מזובלת ומלוכלכת, עמוסה בריחות לא נעימים שמופצים מריקבונות פסולת , זיהומי רהיטים, ואף עובש העולה מהקירות ומפינות רבות בבית- כל זאת בעקבות הזנחה שהדירה עוברת במשך זמן מה.

האגרנות לא זוכה ליחס רב ואמפתיה מצד החברה אלא זלזול הוא יותר הכיוון, הטיפוסים האלו נראים משונים ומזיקים לרוב. והסבל והתחושה הזו כובלת אותם ומורידה מהמוטיבציה לקום ולטפל בבעיה. אם אתה מרגיש משוחד כשכן לבוא ולהציע לאגרן שלידך לטפל בעצמו, יהיה כדאי שתחכה קצת, ותנסה קודם לפנות אלינו: ל"מרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים"- שם תקבל את התמיכה היעילה ביותר כלפיו, אנחנו מבטיחים.

הטיפול באגרן הכפייתי יפעל מנפשו ועד סביבת מגוריו – ביתו

והנה הגענו לטיפול בנזק שגורמת האובססיה הכבדה-ונאמר שמקורו בנפש. הנפש של האגרן לא שקטה, היא זקוקה למילוי, הרצון לאגור את כל המיותר הוא ניסיון כושל למלא חלל נפשי ריק מתוכן- ולא סתם אגרן יעמיס חפצים שבורים וחסרי ערך אלא שמטרתו היא לא שמירת החפצים עצמם כמובן אלא האגרנים משוכנעים כי כשיוצב מולם בית מלא בכל דבר אפשרי שיקיף אותם, הם לא יישארו לבד. א"כ פסיכולוג או פסיכיאטר יעיל יהיה חייב לעבור בדרכם לפני שתפנו למרכז להמשך הטיפול הפיזי הכולל שיקום הדירה ההרוסה וניקיונה.

 והרגע הגדול ביותר – החזרת דירת השכן למצבה ההתחלתי

מה טוב מזה, ב"מרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים" נמצאים הפרטים הטובים ביותר עבורכם- לשלב פינוי הדירה, שיקומה, וניקיונה. נציין כי רצוי להביא חברת פינוי יעילה מספיק, מבוקרת ומוכרת אשר תוכל לתקתק את העבודה משום שלא תמיד מדובר בבלגן קטנטן שקורה פה ושם בבית רגיל כמו שלכם, אלא מדיי פעם לוקח לחבר'ה מהפינוי קצת זמן עד שהם בכלל מוצאים בין כל הבלגן את האגרן עצמו, התפלאתם? גם אנחנו.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו