אל תתפתו להזמין את החברה הזולה ביותר עבור פינוי בית!

פינוי בית 

רבים הם האנשים שנדרשים מדי פעם לבצע פינוי בית דבר כזה עלול לקרות כשאנו עוברים לגור בבית אחר, או אנו נאלצים לפנות דירה של קרוב משפחה שנפטר והוריש לנו את הנכס שלו. פינוי בית יכול אף להתבצע באופן עצמאי רק אם מדובר במעט תכולה, אך לרוב אין זה כך. בדרך כלל נצטרך לשכור את שירותיה של חברת פינוי בית על מנת שהפינוי ייעשה בצורה הכי טובה, כי את הנכס אנו מעוניינים להשכיר והוא חייב להיות במצב המתאים למגורים. על מנת להביא את הנכס למצב של מגורים, כדאי להזמין רק את חברת פינוי בית  שתוכל להביא את הנכס למצב של מגורים, החברה אף מבצעת לאחר הפינוי צביעה במידה וצריך חיטוי וניקיון יסודי של הבית לפני השכרתו או מכירתו.

 פינוי בית הינו תחום רציני

לא כל חברת הובלות יכולה לבצע פינוי דירה או בית, היות ובתחום זה נדרשת מיומנות ומקצועיות רבה. החברה של פינוי בית תדאג לאסוף את החפצים לפי הסדר ולערוך אף סדר בניירות, הם לא יזרקו שום חפץ או מסמך ללא רשותכם המפורשת, לכן כדאי כי בעלי הבתים יהיו נוכחים בעת ביצוע הפינוי.  לא כדאי להתפתות לאחר ששאלנו על כמה חברות לפינוי בתים, על המחיר הזול ביותר, כדאי לשלם אפילו כמה שקלים נוספים ולקבל את השירות המקצועי והטוב ביותר.

 הזמינו את החברה לפינוי בית ללא התחייבות

חברה לפינוי בתים, מגיעה בדרך כלל לפני הפינוי על מנת להעריך לכם את עבודת הפינוי, כמה שתהיה יותר תכולה כך השירות יעלה יותר ובצדק, ממש כמו בחברת הובלות. בעל החברה יקבע אף באיזה ציוד עליו להשתמש כמו מכולות עבור פינוי פסולת, ארגזים ומשאית המתאימה לגודל התכולה ממנה אתם מעוניינים להתפטר. כדאי כי יהיה חוזה ביניכם המסכם את אופן הביצוע והתשלום, כך שלא ייגרמו אי נעימויות בהמשך. בתום הפינוי עברו בין חדרי הבית על מנת לבדוק כי הפינוי בוצע בשלמותו ולא שכחתם דבר. כדאי לקבל המלצות מקרובים וחברים על חברות לפינוי בתים.

 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו