פינוי תכולת בית וניקיון – איסוף כפייתי של בגדים, נעלים ותיקים

תחביב האגירה – תחביב משונה – מה עושים איתו?

מי שנתקל בתופעת אגרנות כפייתית בקרב חבריו או קרוביו האחרים יכול להבין שמדובר בנטייה שאינה בשליטה. האדם האגרן לא באמת יודע איך לשלוט בתחביב האובססיבי שלו. הוא צובר תכולה מכל מקום אפשרי, מהרחוב, מחברים, מהספסל השכונתי. אם הוא רואה בגדים, תיקים או נעליים יד שנייה הוא טורח לרכוש אותם, ואם הוא מוצא את חלקם ברחוב, מה טוב. הוא חסך לעצמו קנייה מרוכזת.

כשהבית הופך למחסן 

כל הרעיון של האגרן הכפייתי הוא להיאחז בחפצים שהוא מצא וצובר גם בזמן הווה וגם אם לעולם לא יהיה בהם שימוש. עצם איסוף התכולה גורם לאגרן להרגיש סיפוק, אבל הלכה למעשה, הבית שלו הופך מחסן וקשה לצאת מזה בלי עזרה מקצועית של חברת פינוי, שלא לדבר על הצורך בהבנת הסימפטום אצל רופא מומחה. בגלל סיבת האגירה צריך לפעול במהירות ובחוכמה. הזמינו חברת פינוי דירה מקצועית כדוגמת החברה של שי פינוי דירה ותטילו עליה את מלאכת הפינוי והחזרת הדירה למוטב.

השלכות האגירה

לא מדובר רק באגירה חיננית של פרטים בודדים. מדובר באגירה מאסיבית של בגדים, תיקים, נעליים וכדומה, וכשהאספנות הזאת משתלטת לכם על החיים אתם מוצאים את עצמכם מתעסקים רק בזה, מונעים מעצמכם התעסקות בדברים אחרים, לא מזמינים אורחים ולא מתפנים אף לחיי חברה. כך קורה כשאתם מתעסקים בתחביב המוזר שמשתלט על כל חלקה טובה בבית והופך את כל החללים למחסן אחד גדול וממלא את יומכם באובססיה מיותרת.

האם אפשר להיפטר מאגרנות כפייתית?

אספנות כפייתית או אגרנות כפייתים הם מונחים המתארים לנו את תופעת האגירה המיותרת. אפשר להתגבר על אגרנות כפייתית, אבל בתנאי שמטפלים בה כראוי ומבינים מה גורם להיאחזות המיותרת בחפצים, עד כדי כך מיותרת שהיא משתלטת על החיים.

שי פינוי דירה הוא בעל חברה של פינוי וניקיון, והצעד הראשון צריך להיות פנייה אליו כדי שיפנה את התכולה המיותרת ויחזיר את הדירה למוטב. אחר כך מוטב לפנות לרופא המשפחה, לתאר לו את הסימפטום, והוא כבר ימשיך את תהליך האבחנה ויעניק לכם שירות על פי הסימפטום הידוע.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו