אודות

שי פינוי דירה -
הפתרון המקצועי לפינוי דירות עמוסות ומוזנחות

שלום, קוראים לי שי שטיקגולד ואני כאן כדי לעזור לכם להתמודד עם אתגרי החיים בדירה עמוסה או מוזנחת. כאבא לשלושה ילדים ובעל נשוי, אני מבין את חשיבות הסביבה הביתית הנקייה והמסודרת.

אני והצוות המקצועי מתמחים בפינוי דירות של אגרנים כפייתיים ואנשים הגרים בדירות עמוסות בתכולה, חפצים ופסולת. אנו כאן לא רק כדי לנקות ולפנות את הדירה, אלא גם לתמוך, להקשיב ולעזור לאנשים להשתחרר מהקשיים והאתגרים שהם חווים.

אני מאמין שניקיון וסידור הבית משקפים גם סדר וארגון בחיים עצמם. זו עבודה לא פשוטה, הדורשת מאמץ רב, אך אנו עושים זאת מתוך תחושת שליחות אמיתית. אנו נהנים לעזור לאנשים הנמצאים במצבי משבר, חוסר אונים ודיכאון, ולראות את השינוי המשמעותי שפינוי וניקיון הבית יוצרים עבורם.

השירות שלנו כולל עבודת צוות מסורה של פועלים ומנקים, המשתמשים בציוד וחומרים מקצועיים להשגת תוצאות מושלמות. אנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים ועל יסודיות בכל פרט ופרט.

אם אתם או אדם קרוב לכם מתמודדים עם דירה מוזנחת או עמוסה, אל תהססו לפנות אליי, שי שטיקגולד, ולצוות שלי ב"שי פינוי דירה". אנו כאן כדי לעזור, לתמוך ולהעניק לכם את השירות האיכותי והמסור ביותר. צרו קשר עוד היום, ואני אשמח לעמוד לרשותכם!

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו