אובססיה לגרוטאות

 מה זה אומר? 

קשה למצוא בתים שאין בהם גרוטאות, אך לצד בתים בהם הגרוטאות מוחבאות מתחת למיטה או מוסתרות מאחורי דלת המחסן, הרי שבתים של אגרנים כבר מכילים כמויות שלא ניתן להתעלם מהן, ולו כי הן בכול מקום. מכאן שמצב מעין זה ללא ספק מצריך שני צעדים חשובים: האחד להפנות את האגרן לטיפול מקצועי ושנית להחזיר את הדירה למצב שראוי למגורים, ולו על מנת לתמוך בתהליך ההבראה.

השאירו את העבודה השחורה לאחרים

"מרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים" מתמחה בתחום באופן מקצועי ומהווה כתובת מבטיחה עבור לא מעט קרובי משפחה מודאגים שאינם יודעים מהיכן ניתן להתחיל להגיש עזרה. פנייה למרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים גם תעזור לכם להבין אל אלו אנשי מקצוע ניתן להפנות את האגרן וגם תעזור לכם להבין שמלאכת הפינוי אינה מוטלת עליכם, וזאת כי ראשית עליכם להיות רק הצד שתומך, ואף מוטב שמשימת פינוי הגרוטאות תעשה ע"י גוף ניטרלי אך מקצועי – ממש כמו מרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים!

פינוי אישי וייחודי

כאשר מרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים נערך לקראת פינוי, הוא מתייחס לכל משימת פינוי באופן אישי, כאילו זו הפעם הראשונה שהוא עומד לפני המשימה, וזאת כי כל משימת פינוי דירת אגרנים דורשת היערכות מעט שונה. אי לכך, החברה שולחת נציג לבחון את מצב הדירה בטרם הפינוי, מכינה תוכנית פינוי ייחודית ואף חופפת מראש את הצוות אודות התהליך. כמו כן, הצוות מראש ערוך עבור כל בעיה שעשויה להתעורר, כך שאין בעיה שלא נמצא לה מראש פתרון, וזהו כוחו של ניסיון עשיר בתחום.

צוות מדהים

לצד היכולות המקצועיות והיסודיות של הצוות, גם ראוי לציין שצוות החברה מאוד אנושי ורגיש, ואף שאכפת לו באופן אישי להשאיר עוד לקוח מרוצה. כמו כן, כיוון שמדובר בלקוחות שלא קל להם לראות כיצד "פרי עמלם" מפונה מהדירה, הצוות מקפיד על ארשת פנים מכבדת, ועל כן גם כאשר מדובר בפינוי  תוצר אגרנות גרוטאות כפייתית, הצוות לעולם לא ישליך דבר בזלזול, אלא לא פעם הוא יארוז את הציוד לקראת הפינוי, ולו על מנת לשמור על פרטיות הלקוח מעיני שכנים חטטניות.

פינוי מקצועי לצד שירותי חיטוי וניקיון מובילים

אובססיה לגרוטאות אומנם נראית כמו תופעה שרק הולכת וצוברת תאוצה, אך טוב לדעת שגם עבורה יימצא המענה הנכון ביותר – כל עוד יודעים אל איזו חברת פינוי דירה לפנות. אי לכך, נחדד מדוע מרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים כה אידאלי, וזאת כי בין היתר הוא גם מתמחה במתן שירותים משלימים חשובים ביותר, כגון שירותי חיטוי, הדברה, ניקוי יסודי וסידור מחדש של כלל הדירה. מכאן שאם גם אתם מבקשים להחזיר דירת אגרנים להיות מפונה, מסודרת ונקייה באופן המקצועי ביותר ולצד חומרי הניקיון המובילים בתחום (הן עבור שטיחים וחלונות והן עבור חדרי שירותים וארונות מטבח), פשוט חייגו למספר072-2770914   ותצאו מרוצים!
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו