המומחיות שלנו בפינוי לשלשת יונים

יונים המשתלטות על מרחבי מגורים:

יש והיונים השתלטו על המרחבים הסמוכים לאזור מגוריכם. הבעיה המרכזית בכך היא הצטברות לשלשת היונים בסמוך או במרחב המגורים עצמו. מעבר ללכלוך הרב שמצטבר ומפריע ביותר,ישנה בכך סכנה להידבקות במחלות מסוכנות עבור דיירי הבית.

אחת מן המומחיות העיקריות שלנו:

המומחיות שלנו בפינוי לשלשת יונים היא אחת המומחיות העיקריות שלנו והיא באה לידי ביטוי באמצעים השונים בהם אנחנו נוקטים הן בפינוי הלשלשת עצמה והן באמצעים להרחקת היונים לעתיד לבוא.

לא כדאי לעשות זאת בעצמכם:

את הלשלשת עצמה לא מומלץ לכם לנסות לנקות בעצמכם, ראשית חומרי הניקוי הרגילים הביתיים אשר בנמצא במרבית הפעמים אינם מספיקים לניקיון לשלשת קשה ושנית לבוא במגע עם הלשלשת ללא אמצעי מיגון מתאימים היא מסוכנת ועלולה לגרום למחלות.

אמצעי מיגון וחומרי ניקוי מתאימים:

המומחיות שלנו בפינוי לשלשת יונים כוללת שימוש הן באמצעי ניקויו וכימיקאלים מתאימים אשר מסירים את הלשלשת והליכלוך שהצטבר בקלות ובאופן יסודי והן אנחנו משתמשים באמצעי מיגון מתאימים, מסכות כפפות ועוד.

הרחקת יונים באופן ידידותי לסביבה:

באשר להרחקת היונים אנחנו לא מרבים להשתמש בריסוסים כימיקאליים אשר פוגעים בסביבה אם כי זוהי אופציה לבחיתו של הלקוח. להרחקת יונים לצמיתות אנחנו משתמשים באמצעים אקולוגיים וידידותיים לסביבה ובאמצעים שונים כגון דחלילים בדמות עורב להפחדת היונים, דוקרני נירוסטה למניעת ישיבתן של יונים על אדני המרפסות וכמובן התקנת רשת למניעת כניסת הינים למרחב המגורים.

מפנים הכל ומכל מקום:

המומחיות שלנו בפינוי לשלשת יונים היא אחת מיני רבות בתחום פינוי דירות. אנחנו מומחים גם בפינוי מחסנים פינוי תכולת דירה, פינוי מקלטים, פינוי אגרנות כפייתית, פינוי אשפה מהבית, פינוי רהיטים ישנים ועוד.

ארגון סדר אחריות ויעילות:

החברה שלנו מנוהלת באחריות ובקפידה מתוך ארגון מדוקדק וסדר מופתי. עם תחילתה של כל עבודה אנחנו עורכים חוזה חתום מול הלקוח להסדרת כל פרטי העבודה למיניהם וכל אשר הלקוח מבקש לבצע בדירתו או במרחב המגורים שלו לרבות פינוי ניקיון ריסוס חיטוי סיוד ועוד.

בעלי מקצוע מנוסים מקצועיים ואדיבים:

הצוות שלנו מונה על שורותיו בעלי מקצוע מקצועיים ואמינים האמונים על מלאכתם ויודעים את עבודתם על בוריה. כל אחד מאנשי הצוות בזמן העבודה יודע את תפקידו המדוייק ומה עליו לעשות במהלך פרויקט הפינוי כך שהעבודה מתנהלת ביעילות מסודרת וזריזה. נוסף על כך הצוות מונה אנשי מקצוע מבוגרים ורציניים המתנהלים מתוך סדר נימוס ואדיבות הופעה נאותה ומוסר עבודה גבוה.

שי פינוי דירה:

שי פינוי דירה היא חברה המתמחה בכל סוגי הפינוי, המומחיות שלנו בפינוי לשלשת יונים בפינוי מחסנים, פינוי מקלט, פינוי אגרנות כפייתית, פינוי ירושות ועזבונות, פינוי תכולת דירה, פינוי רהיטים ישנים, פינוי שקיות בגדים ועוד. כל זאת מתוך אחריות מקצועיות סדר וארגון מרביים.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו