סרטוני פינוי מדירה

פינוי דירה >> סרטוני פינוי מדירה
מחבר:

סרטונים מתהליך פינוי מדירה

דירה מטונפת? מחסן שלא ניתן להיכנס לתוכו מרוב בלגן? לא תמיד משתלם לבצע את עבודות הפינוי והניקיון בעצמנו. עבודת הפינוי של אדם רגיל, שאינו איש מקצוע עשויה לקחת ימים רבים ולגרום לבזבוז יקר בזמן, מאמצים ובריאות. פינוי תכולה של דירה הוא תהליך עבודה מסודר שנעשה על ידי איש מקצוע. מפנה דירות הוא בעל המקצוע המתאים לתפקיד. צוותי פינוי מדירה מבצעים תוך זמן קצר פינויים שעשויים לקחת לנו, האנשים הלא מיומנים, ימים ארוכים.

סוד הקסם- תהליך עבודה מובנה

מקצועיות בתחום פינוי דירות, אינו מתנה משמים, מדובר בניסיון של שנים וצבירת תהליכי עבודה וכלים המסייעים בביצוע העבודה בצורה היעילה, הבטיחותית והמוצלחת ביותר. מפנה דירות מקצועי יודע להעריך את סוג העבודה ואת הפעולות שיש לבצע על סמך ניסיון רב שנים בתחום. אדם רגיל יתקשה לזהות את מכלול הבעיות והאתגרים איתם יאלץ להתמודד במהלך הפינוי.

תהליך העבודה כרוך בבחינת מספר גורמים חשובים. לאחר שנקבע הסכם העבודה עם הלקוח, דואג מפנה הדירות להביא את כלי העבודה הנדרשים. המפנה בדק מראש את דרכי הגישה למשאית פינוי, בנוסף לדרכי הגישה מהדירה למכולת הפינוי. הצורך באריזה של התכולה, במידה ומדובר בפסולת, ברהיטים ישנים או במסמכים מצריך כלי אריזה שונים, כגון שקים או ארגזים מתאימים.

אבל זה לא הסוף, מפנה דירות דואג גם לנזקים סביבתיים שעשויים להיגרם עקב עבודת הפינוי. הוא דואג להעביר את תכולת הפינוי לאתרים מורשים על פי חוק. לא ניתן לפנות תכולת דירה לרחוב או לפחי זבל רגילים ויש להשליך אותה לאתרי פסולת מורשים. צוות של חברת "פינוי מדירה", דואג להעביר רהיטים במצב טוב לארגון צדקה.

מה יגידו השכנים?

במידה ונחליט לפנות דירה באופן עצמאי, ללא שירותיו של איש מקצוע, לא אנחנו עשויים לשלם על כך מחיר כבד, אלא גם השכנים. פינוי מדירה עשוי להיות מקור לרעשים ולחוסר נוחות עבור השכנים ולכן יש לדעת להתכונן לכך מראש.
ראשית חשוב ליידע את השכנים על התהליך, בנוסף לכך, מפנה דירות מקצועי יודע לבצע את העבודה תוך הטרדה מינימאלית של השכנים.

לא רק מקצוען - מפנה דירה עם הפנים ללקוח

כמו בכל שירות שמעניק בעל מקצוע, איכות השירות והאכפתיות של מבצע העבודה , חשובה לעתים באותה מידה כמו המקצועיות שלו. מפנה איכותי דואג להתייחס לבקשות הלקוח בתשומת לב מרבית, עבודת הפינוי דורשת לעיתים מיון של מסמכים או מזכרות ושמירה על פריטים בעלי ערך. חשוב לדעת שאנו מפקידים את החפצים בעלי הערך בידיים אמינות ואכפתיות.

אם אגרתם במשך השנים כלי בית רבים,בגדים, חפצים שונים, רהיטים, וציוד מיותר, וברצונכם לזרוק אותם ולהתחדש אנו נגיע ונסייע לכם במלאכה.
ההעברה לאתר אשפה נעשית ע"י צוות מקצועי אשר אורז בקפידה וידאג לפינוי הבית. פינוי כל התכולה והציוד המיותר.

במידה והחלטתם על שינוי מגורים או השכרת הדירה ומתעורר הצורך לפינוי חפצים ותכולה רבה, וישנו קושי רב לבצע פינוי מדירה, ובהורדת הציוד, אל חשש אנו צוות מקצועי ואחראי, לנו יש נסיון של שנים רבות. אנו נגיע לביתכם ונבצע פינוי מדירה, נפנה את כל הציוד ואת כל הדברים המיותרים ונשאיר אחרינו בית ריק ונקי.

סרטונים מתהליכי פינוי השונים